AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Czemu nie przedłużyli kontraktu? Za słaby był?
0
@Ghotti I Messi.
0
@cat_r37 Dembele się zastosował do poleceń naszych lekarzy i co? xd
0
@Patrykl145 A ktoś się orientuje, jaki pomysł nna Barcę ma. Font?
0
@marcin000019 Aj te pretensje do Francuza, rozumiem, że kontuzje to jego wina? I to, że Bartomeu mu tyle dał? Zastanawiam się czy ty na jego miejscu byś powiedział "Nie chcę tych 10 baniek, daj mi 3 Bartek, starczą mi".
0
@adamslowiczyVEB Może grać na ŚPO ala Iniesta.
0
@Messibestplayerintheworld Depay i Malen też.
0
@adamslowiczyVEB To jest pomocnik.
0
@Kamilos84 Na papierze :V
1
@katalonia15 Kozak.
1
@BarcaInfo Kurcze już się nie mogę doczekać okienka transferowego.
0
@BarcaInfo Ale będą jaja jak kolejny młody, utalentowany skrzydłowy się zbuntuje w Borussi :D
4
@Kwiatek67 Dostał ostatnio informa w fifie, więc nie jest taki słaby.
0
@adamslowiczyVEB Wiadomo, że ciężar numeru po takiej legendzie jak Rakitic będzie ogromny, ale sądzę, że da radę :D
1
@Misanthrope To tak samo jak nwm czemu przy "A" nie wygrała Adrianna Chechik, albo Antonella Roccuzzo ;)
1
@MichalZZZ Greer Grammer.
https://www.google.com/search?q=greer+grammer&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=inv&sxsrf=ALeKk03jigsMAO3q7iyObjEnfMciuArqNA:1595352658956&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiBwZzk797qAhXUh1wKHYi1BMwQ_AUoAXoECBsQAQ&biw=360&bih=647#imgrc=JM3MfpR1Q0U-gM&imgdii=fgjKIvmR5bSpDM
0
@Xavyol Dzięki.
0
Mam pytanie, Laudrup to bardziej legenda Barcy, czy Realu?
0
@Bartek22 Ale Fati ma również staty lepsze od Edena i jeśli miałbym wybór dac do tej 11 naszego Francuza lub Belga z Madrytu, to eden przegrywa.
1
@Coutinho007 Nieważne, w każdym razie cienkie staty w porównaniu do Griezmanna.
1
@sendesara Aja się nie zgadzam na Griezmanna, eden powinien zająć jego miejsce, staty Griezza jak na to, że przeszedł do kompletnie innej drużyny niż Atletico i był rzucany na nie swoje pozycje wypadł dużo lepiej niż eden, który zawsze grał na swojej najlepszej pozycji.
1
@sendesara Nie no lepsze 1 gol i 6 asyst hazarda :D
1
@adamslowiczyVEB 8 Pjanic, 6 Puig, 17 Fati, 4 Pedri, 14 Trincao
1
@ViscaBarca123 Ten, który nie powołuje Puiga do reprezentacji jest sabotażystą.
0
@DaPi Onana byłby chyba spoko opcją.
1
@sendesara Niezły Oyarzabal, dziwi mnie, że on nie gra już w jakimś Juve, czy Bayernie.
1
@Avada Kedavra Znając Bartka... Miło było Cię znać :D
0
@DaPi Bramkarza mają ok, taki Koulibaly i Alaba i może być dobrze.
0
@BarcaInfo Jakby nie patrzeć, ostatnio francuski szpital w Barcelonie.
0
@Kvothe07 Kolos na glinianych nogach, bo obrona.