0

@BarcaInfo Czemu nie przedłużyli kontraktu? Za słaby był?

0

@Ghotti I Messi.

0

@cat_r37 Dembele się zastosował do poleceń naszych lekarzy i co? xd

0

@Patrykl145 A ktoś się orientuje, jaki pomysł nna Barcę ma. Font?

0

@marcin000019 Aj te pretensje do Francuza, rozumiem, że kontuzje to jego wina? I to, że Bartomeu mu tyle dał? Zastanawiam się czy ty na jego miejscu byś powiedział "Nie chcę tych 10 baniek, daj mi 3 Bartek, starczą mi".

0

@adamslowiczyVEB Może grać na ŚPO ala Iniesta.

0

@Messibestplayerintheworld Depay i Malen też.

0

@adamslowiczyVEB To jest pomocnik.

0

@Kamilos84 Na papierze :V

1

@katalonia15 Kozak.

1

@BarcaInfo Kurcze już się nie mogę doczekać okienka transferowego.

0

@BarcaInfo Ale będą jaja jak kolejny młody, utalentowany skrzydłowy się zbuntuje w Borussi :D

4

@Kwiatek67 Dostał ostatnio informa w fifie, więc nie jest taki słaby.

0

@adamslowiczyVEB Wiadomo, że ciężar numeru po takiej legendzie jak Rakitic będzie ogromny, ale sądzę, że da radę :D

1

@Misanthrope To tak samo jak nwm czemu przy "A" nie wygrała Adrianna Chechik, albo Antonella Roccuzzo ;)

0

@Xavyol Dzięki.

0

Mam pytanie, Laudrup to bardziej legenda Barcy, czy Realu?

0

@Bartek22 Ale Fati ma również staty lepsze od Edena i jeśli miałbym wybór dac do tej 11 naszego Francuza lub Belga z Madrytu, to eden przegrywa.

1

@Coutinho007 Nieważne, w każdym razie cienkie staty w porównaniu do Griezmanna.

1

@sendesara Aja się nie zgadzam na Griezmanna, eden powinien zająć jego miejsce, staty Griezza jak na to, że przeszedł do kompletnie innej drużyny niż Atletico i był rzucany na nie swoje pozycje wypadł dużo lepiej niż eden, który zawsze grał na swojej najlepszej pozycji.

1

@sendesara Nie no lepsze 1 gol i 6 asyst hazarda :D

1

@adamslowiczyVEB 8 Pjanic, 6 Puig, 17 Fati, 4 Pedri, 14 Trincao

1

@ViscaBarca123 Ten, który nie powołuje Puiga do reprezentacji jest sabotażystą.

0

@DaPi Onana byłby chyba spoko opcją.

1

@sendesara Niezły Oyarzabal, dziwi mnie, że on nie gra już w jakimś Juve, czy Bayernie.

1

@Avada Kedavra Znając Bartka... Miło było Cię znać :D

0

@DaPi Bramkarza mają ok, taki Koulibaly i Alaba i może być dobrze.

0

@BarcaInfo Jakby nie patrzeć, ostatnio francuski szpital w Barcelonie.

0

@Kvothe07 Kolos na glinianych nogach, bo obrona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?