1

@MichalZZZ kolo123 wrzucił filmik na ramblii

0

@Janas11224 Fajne stworzonka, nwm co ci nie pasuje :V

4

@koksik2700 Ukradnij coś komuś, to policja zacznie cię nękać XD

1

@lukaszbarca15 Mówię, że kibice mają różne spojrzenie, dla jednych jak ty to tylko praca, inni mogą być wkurzeni bo dzień po odpadnięciu ich ulubionego klubu ich napastnik wrzuca filmik jak sobie tańczy w basenie... Poza tym porównanie do mojej pracy jest bez sensu, bo na mnie nie patrzą miliony ;)

0

@BorzyKrzys Fanom Napoli może się to nie podobać.

1

@MichalZZZ Niestety nie, a szkoda, napisz na głównej, może ktoś podrzyci :D

0

@MichalZZZ Tak, wczoraj ludzie tu o tym pisali :D

0

@matteoFCB Szatnia PSG z Neyem, Ronaldo i Mbappe :D Ale wojna.

0

@MichalZZZ Hajto :D

0

@Gomess No Semedo i Dembele na prawej świetnie razem grali, super współpraca. Mam nadzieję, że zagrają jeszcze po tej samej stronie. Semedo wtedy w końcu ma opcję podania.

1

@Kwiatek67 Pewnie za to, że real dostał 2 bramki i wyleciał z LM :D

1

@zadafcb Świat schodzi na psy :(

1

@Pilka_jest_okragla Cała druga linia City :D

0

@VenoM Będzie w lepszej grafice pod mikroskopem :D

1

@Shroud No właśnie jakby pomocnicy widzieli te przejścia, on chyba 5 razy wybiegał.

3

@wyrek Ja się założę, że gdyby ktoś mu pomagał to on by miał dużo więcej asyst, widać że do przodu umie grać. Jak kiedyś Alves atakował to miał 2-3 do rozegrania, a Semedo jakie ma opcje? Albo będzie dryblować dalej, albo podać do tyłu, bo tylko tam ma partnera do rozegrania.

2

@jakub1906 Messi by to w okno wsadził.

2

@badej60 Tak mocno ją bije, że aż sam ma skutki swojej przemocy XD

16

Semedo zagrał wczoraj świetne spotkanie, mijał zawodników Napoli jak chciał. Był jednym z nielicznych, którym się chciało atakować. Szkoda tylko, że potem nikt mu nie wchodzi do pola karnego.

0

@Janas11224 Patrzyłem chyba z 10 razy i za każdym razem wydaje mi się, że brzuchem to przyjął.

1

@szymon6847 Nieważne, kopniak to kopniak, jak kogoś nieumyślnie zabijesz to i tak idziesz do więzienia.

1

@Janas11224 Na brzuchu ręka?

0

@D10SLEO Bardziej ewidentne niż kopniak w nogę :v

4

Bez kartki kopniak z całej siły w nogę XD

1

Karny 100%. Na varze pewnie rękę Messiego zobaczą :D

1

Potwierdzenie, że Messi to kosmita, ma rękę na środku brzucha.

2

De Jong ale podanie, Messi Kozak wykończenie.

0

Rakitic ty klocu jeden :D

0

@Cyzix Jest już Riqui Puig, za niedługo Pedri i na skrzydełko Trincao

3

@kamilczak111 Raczej przez to, że w Hiszpanii sędziowie są za nimi, ale w Europie to już różnie bywał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?