0

Gaya to jest dla mnie regen Alby normalnie, podobny wzrost, ta sama pozycja, obaj grali/grają w Valencii. Normalnie młodszy Hiszpan to kopia naszego Jordiego.

2

@ronni37 Uszczelka pod głowicą i rozrząd :D

0

@bixmix Dobre :D.

0

@Kuracjusz Jakby jeszcze powiedział, że Barca go z realu kupiła :D

1

@Explode Już widzę jak ktoś przyjdzie do PZU i będzie chciał wykupić OC na siebie :V

1

@Ascend Nic nadzwyczajnego? Barca go wychowała, nauczyła a on poszedł do największego rywala, bo dali mu większy hajs.

0

@rafalnac87 Breaking Bad, Prison Break, Uwięzione, Rick i Morty.

2

@Adamski69 Ciekawe co będzie następne, człowiek będzie się czuć nwm samochodem? I jak ktoś nie będzie chciał się nim przejechać to będzie faszystą?

3

@BarcaInfo Judasz

3

@FCMichalo Średnia wieku kadry będzie większa niż w Juve :D

2

@Cariones Po całym LM zostanie wybrany najlepszym piłkarzem :p

2

@BarcaInfo Oby teraz za 15-20 mln.

4

@damianex10 XD na otarcie łez, pewnie nagroda sponsorowana przez Cristiano :D

0

@Kubox Pod kocem trzymany? Nie bity? :D

2

@Striker No przecież jasne to jest Matiz... Rdza mu to zjadła :D

1

@norbi77 Wydaje mi się, że albo trenują w ten sposób, albo po prostu dla jaj. Dla takich powinno być specjalne miejsce w piekle.

32

@Striker Te elementy go spowalniały.

1

@Hushovt Troll-przypominający wyglądem człowieka stwór ze skandynawskich wierzeń ludowych, wywodzący się z mitologii nordyckiej. Źródło wikipedia, nie musisz dziękować. ;)

2

@Bykunn Ścisłego ok, ale nie że reszta to jakieś pazie, bo Pique to też topka, Alba na swojej pozycji również jest wysoko, jedynie Semedo( tu akurat przez taktykę, bo gdyby miał takie wsparcie jak kiedyś Alves, to też byłby uznawany za jednego z lepszych PO).

1

@Bykunn No tak reszta b klasa, dziw że w Legii nie grają. Chciałbyś być taki nietopowy jak Pique, Alba czy Semedo, bo zakładam, że jedyny top wg cb to Lenglet.

2

@FranzMaurer A najlepsze, że dla niektórych to jest normalne :D

0

@norbi77 Wiesz ja jestem zdania, że Ci co to robią są ciotami, jakbym takiego złapał to bym go zaje**ł.

2

@NeroTFP Załatwił blacharę :p

1

@KamilZ 35 mln za Lacazetta to kradzież.

1

@norbi77 Możliwe, że ukradli ci konto, mój brat tak miał.

0

@Mr.Monteg Ja mam rok prawo jazdy i w tym czasie jechałem nad morze 8h i w robocie później po 200 KM dziennie.

0

@FCBeSeM Legia robi bardzo mądre ruchy, oczywiście wszystko wyjdzie w praniu, ale na papierze świetne transfery.

8

@Kacper1432 Rzuć cegłą w auto, będziesz mieć 2-3 dni spokoju jak będzie u blacharza ;D

1

@BarcaInfo Jakby znów położył Boatenga :o

3

@Michu94 To ta ręka, którą widzieli sędziowie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?