1

@Lares Brak kasy.

2

@Tomo1989 Może i była okazja, ale teraz Barca nie ma kasy, Dest jest dobrą opcją, ale nie na gracza pierwszej 11-stki Barcy.

4

@Azi To tak, Roberto woli grać na pomocy i na szybszych skrzydłowych takich jak Sterling, Sane itp. To jest samobójstwo. Wague, Morer są niesprawdzeni, a Emerson u nas to też niewiadoma.

3

@Lares Masz kogoś na jego miejsce?

0

@kkbarca Oszczędność na 2gim zdjęciu.

0

@KapiFCB Kasa misiu, kasa. ;)

1

@Jaca27 Johnny English wszystkie części, A haunted house jest dobre ale trochę starsze, Zabójczy rejs.

0

@SonBarcaGoku Wtedy ok.

0

@SonBarcaGoku Jakbyśmy wygrali z Live 4:0 w pierwszym meczu, to w drugim byśmy 5 dostali.

5

@Joe_Pesci +1 :D.

0

@tbas I ja i Ty nie mamy na to wpływu, sam deal Rakitic-Rodrigo byłby dobry. Tak btw na skrzydła przychodi Trincao i Pedri (bardziej pomocnik, ale na skrzydle zagra)

1

@szkutnik91 Byłoby fair, oni nam dali dziadka za młodego, to teraz na odwrót. :D

5

@matirix20 Cieszyć się, że ktoś wygrywa wyścig jadąc Lambo, gdy inni jadą Toyotą Yaris...

0

@tbas Ja go tam widzę, dla mnie to zastępca Busiego, ale widzisz gdzie go u nas ustawiają. Poza tym deal Rakitic-Bentancur +30 mln to świetny deal dla Barcy. O ile to nie jest plotką, bo Juve musiało by być głupie godząc się na taki układ.

1

@MaTt_BarcaFan Cześć ich pamięci.

2

@BarcaInfo A najlepsze, że po Suarezie ludzie jeżdżą :D Co nie zmienia faktu, że z tych 121 sytuacji 50-60 to byłyby asysty Leo.

0

@tbas Skoro szukają kogoś na pozycję Busiego, to nie widzą De Jong w tej roli, a Bentancur to dobra opcja. Tym bardziej dziad Rakitic i 30 mln za Rodrigo.

0

@patrykzmc2000 Jak by im się udało to czapki z głów.

0

@damiano16398 W końcu Napoli ma napastnika z prawdziwego zdarzenia.

1

@cules100pro Obrońca ma bronić, a w tym Pique>ramos

0

@`Sin Co ma Messi do stolicy Turcji? :V

0

@Chwytliwy Only butelkowe.

0

@Pogba Tylko Heineken!

0

@BARCA_FOR_EVER Kozak gra z dzieciństwa :D Żeby jeszcze Marvel Avengers Alliance wróciło na Facebooka i miscrity z NK

0

@Misugi14 Ten badziew akurat nie ;)

4

@Coutinho007 Pochodzenie tak, ale gra dla Hiszpanii, więc chyba chce być traktowany jako Hiszpan. Tak samo jak połowa kadry Francji to Senegal, Nigeria itp.

0

@dominik127pl Jest tu jakiś cwaniak? To daj 5 złoty :V

0

@Coutinho007 Teraz raczej Puig, w przyszłości się zobaczy, między nimi są chyba 3 lata różnicy?

5

@okiemtypera_lucaxx95 KFC lepsze ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?