AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lares Brak kasy.
2
@Tomo1989 Może i była okazja, ale teraz Barca nie ma kasy, Dest jest dobrą opcją, ale nie na gracza pierwszej 11-stki Barcy.
4
@Azi To tak, Roberto woli grać na pomocy i na szybszych skrzydłowych takich jak Sterling, Sane itp. To jest samobójstwo. Wague, Morer są niesprawdzeni, a Emerson u nas to też niewiadoma.
3
@Lares Masz kogoś na jego miejsce?
0
@kkbarca Oszczędność na 2gim zdjęciu.
0
@KapiFCB Kasa misiu, kasa. ;)
1
@Jaca27 Johnny English wszystkie części, A haunted house jest dobre ale trochę starsze, Zabójczy rejs.
0
@SonBarcaGoku Wtedy ok.
0
@SonBarcaGoku Jakbyśmy wygrali z Live 4:0 w pierwszym meczu, to w drugim byśmy 5 dostali.
5
@Joe_Pesci +1 :D.
0
@tbas I ja i Ty nie mamy na to wpływu, sam deal Rakitic-Rodrigo byłby dobry. Tak btw na skrzydła przychodi Trincao i Pedri (bardziej pomocnik, ale na skrzydle zagra)
1
@szkutnik91 Byłoby fair, oni nam dali dziadka za młodego, to teraz na odwrót. :D
5
@matirix20 Cieszyć się, że ktoś wygrywa wyścig jadąc Lambo, gdy inni jadą Toyotą Yaris...
0
@tbas Ja go tam widzę, dla mnie to zastępca Busiego, ale widzisz gdzie go u nas ustawiają. Poza tym deal Rakitic-Bentancur +30 mln to świetny deal dla Barcy. O ile to nie jest plotką, bo Juve musiało by być głupie godząc się na taki układ.
1
@MaTt_BarcaFan Cześć ich pamięci.
2
@BarcaInfo A najlepsze, że po Suarezie ludzie jeżdżą :D Co nie zmienia faktu, że z tych 121 sytuacji 50-60 to byłyby asysty Leo.
0
@tbas Skoro szukają kogoś na pozycję Busiego, to nie widzą De Jong w tej roli, a Bentancur to dobra opcja. Tym bardziej dziad Rakitic i 30 mln za Rodrigo.
2
@MichalZZZ Lela Star https://i.pinimg.com/originals/6c/45/7a/6c457ad19e3817d151efd5af7d5c7181.jpg
Propozycja
Rhea Seehorn
https://www.google.com/search?q=rhea+seehorn&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=inv&sxsrf=ALeKk01YPxVBjsY-JwKuvujhDmgib1uuvA:1596270188995&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjXhdLsyfnqAhWDxosKHU_xBK0Q_AUoAXoECBoQAQ&biw=360&bih=647&dpr=3#imgrc=b9oo9MvtwMdNBM
0
@patrykzmc2000 Jak by im się udało to czapki z głów.
0
@damiano16398 W końcu Napoli ma napastnika z prawdziwego zdarzenia.
1
@cules100pro Obrońca ma bronić, a w tym Pique>ramos
0
@`Sin Co ma Messi do stolicy Turcji? :V
0
@Chwytliwy Only butelkowe.
0
@Pogba Tylko Heineken!
0
@BARCA_FOR_EVER Kozak gra z dzieciństwa :D Żeby jeszcze Marvel Avengers Alliance wróciło na Facebooka i miscrity z NK
0
@Misugi14 Ten badziew akurat nie ;)
4
@Coutinho007 Pochodzenie tak, ale gra dla Hiszpanii, więc chyba chce być traktowany jako Hiszpan. Tak samo jak połowa kadry Francji to Senegal, Nigeria itp.
0
@dominik127pl Jest tu jakiś cwaniak? To daj 5 złoty :V
0
@Coutinho007 Teraz raczej Puig, w przyszłości się zobaczy, między nimi są chyba 3 lata różnicy?
5
@okiemtypera_lucaxx95 KFC lepsze ;)