La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 778 Culés

6

Czy jakby Lyon albo Monaco wygrało 4 trofea w jeden sezon we Francji czy pisało by się, że to pseudo czy gównotrofea?
Wkurza mnie to ciągłe umniejszanie sukcesów PSG. Wiadomo mają kasę, są poza zasięgiem innych drużyn ale jednak musza udowodnić swoją wartość na boisku i swoje na boisku wybiegać.

konto usunięte

0

@matirix20 xd no no.

konto usunięte

0

@matirix20 Lyon także może jeszcze zamieszać w LM. Są w stanie wyeliminować Juventus jak zagrają tak jak wczoraj to mogą dowieźć remis ,a nawet coś strzelić i wyeliminować włoski zespół.

5

@matirix20 Cieszyć się, że ktoś wygrywa wyścig jadąc Lambo, gdy inni jadą Toyotą Yaris...

konto usunięte

2

@donleo12 Jak Lyon coś trafi, to moim skromnym zdaniem Juve za burtą. I oby tak się też stało

0

@matirix20 Nazywanie tego pseudo trofeami to przesada, ale też nie oszukujmy się, że PSG ma trudnych rywali we Francji. Ligę zazwyczaj wygrywają na kilka kolejek przed zakończeniem, do tego częste rotacje. Porównując sytuację do Hiszpanii czy Anglii to nawet nie ma o czym mówić.
To nawet Juve czy Bayern często przegrywają w pucharach krajowych bo wiadomo, że przede wszystkim skupiają się na lidze i LM.

konto usunięte

3

@matirix20 No jest chyba lekka różnica,jak każdy klub we Francji kupuje żeby później sprzedać z zyskiem,a PSG bierze w jednym okienku Neymara i Mbappe.Każdy topowy klub rozniósłby tę ligę w pył,tak jak robi to PSG i nikt w ligach z top 5 nie ma taką łatwego zadania.Takie są fakty i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?