3

@Kyman Bo np ja nie przeczytałem tego co jest na głównej ;)

2

@macio_944 Pewnie razem pili i się pokłócili :D

0

@WiernyDoKoncaFCB Aouar lepszy.

1

@escarabajo A ja Messiego ;)

0

@DonVincenzo Najelpiej go skumać po drużynie, w której grał.

0

@kodi77 Jeśli twierdzi, że to problem sportowy, to tym bardziej będzie robić transfery.

0

Ponoć Barca interesuje się Sarrem z OGC Nice, który jest wolnym piłkarzem, jak myślicie dobry ruch?

5

@bixmix To Barca walczy?

0

@NeroTFP To samo się tyczy Higuaina i Aguero.

0

@szymon6847 3x@szymon6847 3x mniejsza niż suarez

0

4

@bartoszekkk Na kij ci Onana?

0

@barcelonaLM Wydaje się, że albo Van de Beek, albo Puig.

5

@Dejvo A ja chce Sterlinga i Rudego z City :D

0

@seba1324 Hmm LO może Pedrosa, PO hmm Dest? Emerson, ŚO Denayer, Konate z Lipska, Kounde.

0

@seba1324 Jeszcze jednego ŚO i zmienników na PO i LO

1

@Yoshi94 Nie pamiętam by modrić sędziował w tych 3 LM. ;D

2

@Comentateiro De Jong? 2 najgorszy po Roberto w meczu z Bayernem.

0

@Isso89 To ja bym wziął Kaptouma :V

6

@Isso89 Ta, bo gra dobrze w potężnej japońskiej lidze...

1

@FCMichalo Ja bym kupił Gayę, albo Grimaldo. A na PO Właśnie Pereire, albo Cancelo.

0

@Bartunek Jakby mówił tylko populistyczne hasła, to by wyszedł i powiedział "Bartomeu out".

0

@Ghotti Za Ronaldo dali.

1

@Coutinho007 On w każdym meczu miał problem z zmianami.

0

@jeyx77x To nie sen, tylko logiczne wyjście, bo jak Leo gra na PS, to stajemy się przewidywalilni, czyli atak lewą stroną.

0

@semafor Nie ma lepszego pomysłu, trzeba by ściągnąć nwm. Gnabryego, Sterlinga i Kanea, a do Pomocy De Bruyne, Pogbe i Kante... Z tego co mamy to Fati i Dembele na skrzydłach to dobra opcja, real nie boi stawiać się na Vinicius i co? Mają majstra w tym sezonie.

0

@semafor Ja bym sprzedał francuza, nie jego wina że go kupili nie mając na niego pomysłu.

11

@Coutinho007 Ja bym się na miejscu ludzi ze wsi Setiena zastanowił, czy dałbym mu krowę pokierować, bo by ją pod niemiecki traktor wprowadził...

1

@Coutinho007 My byśmy mieli teraz drugiego Messiego w rezerwach, to by nie grał bo nwm. Puig był naszym najlepszym pomocnikiem, jedynym któremu chciało się biegać to ten sołtys go do ławy przyspawał.

2

@DonVincenzo Nwm według mnie lepiej kupić Malena np. teraz za 20 mln, niż po "przetarciu" za 80mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?