AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kyman Bo np ja nie przeczytałem tego co jest na głównej ;)
2
@macio_944 Pewnie razem pili i się pokłócili :D
0
@WiernyDoKoncaFCB Aouar lepszy.
1
@escarabajo A ja Messiego ;)
0
@DonVincenzo Najelpiej go skumać po drużynie, w której grał.
0
@kodi77 Jeśli twierdzi, że to problem sportowy, to tym bardziej będzie robić transfery.
0
Ponoć Barca interesuje się Sarrem z OGC Nice, który jest wolnym piłkarzem, jak myślicie dobry ruch?
5
@bixmix To Barca walczy?
0
@NeroTFP To samo się tyczy Higuaina i Aguero.
0
@szymon6847 3x@szymon6847 3x mniejsza niż suarez
0
@PatrychoO Tak chyba lepiej https://www.futhead.com/squad-builder/
4
@bartoszekkk Na kij ci Onana?
0
@barcelonaLM Wydaje się, że albo Van de Beek, albo Puig.
5
@Dejvo A ja chce Sterlinga i Rudego z City :D
0
@seba1324 Hmm LO może Pedrosa, PO hmm Dest? Emerson, ŚO Denayer, Konate z Lipska, Kounde.
0
@seba1324 Jeszcze jednego ŚO i zmienników na PO i LO
1
@Yoshi94 Nie pamiętam by modrić sędziował w tych 3 LM. ;D
2
@Comentateiro De Jong? 2 najgorszy po Roberto w meczu z Bayernem.
0
@Isso89 To ja bym wziął Kaptouma :V
6
@Isso89 Ta, bo gra dobrze w potężnej japońskiej lidze...
1
@FCMichalo Ja bym kupił Gayę, albo Grimaldo. A na PO Właśnie Pereire, albo Cancelo.
0
@Bartunek Jakby mówił tylko populistyczne hasła, to by wyszedł i powiedział "Bartomeu out".
0
@Ghotti Za Ronaldo dali.
1
@Coutinho007 On w każdym meczu miał problem z zmianami.
0
@jeyx77x To nie sen, tylko logiczne wyjście, bo jak Leo gra na PS, to stajemy się przewidywalilni, czyli atak lewą stroną.
0
@semafor Nie ma lepszego pomysłu, trzeba by ściągnąć nwm. Gnabryego, Sterlinga i Kanea, a do Pomocy De Bruyne, Pogbe i Kante... Z tego co mamy to Fati i Dembele na skrzydłach to dobra opcja, real nie boi stawiać się na Vinicius i co? Mają majstra w tym sezonie.
0
@semafor Ja bym sprzedał francuza, nie jego wina że go kupili nie mając na niego pomysłu.
11
@Coutinho007 Ja bym się na miejscu ludzi ze wsi Setiena zastanowił, czy dałbym mu krowę pokierować, bo by ją pod niemiecki traktor wprowadził...
1
@Coutinho007 My byśmy mieli teraz drugiego Messiego w rezerwach, to by nie grał bo nwm. Puig był naszym najlepszym pomocnikiem, jedynym któremu chciało się biegać to ten sołtys go do ławy przyspawał.
2
@DonVincenzo Nwm według mnie lepiej kupić Malena np. teraz za 20 mln, niż po "przetarciu" za 80mln.