AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@chavez Za co kochasz Lewandowskiego Roberta?
1
@VamosRakieta Nie podpuszczam cię, ale nie odejdziesz do Sevilli :D
2
@RonaldKoeman Chce widzieć twoje konto, jak Koeman wyleci :V
2
@VamosRakieta Cb już tu nie powinno być, idź tam do Sevilli, czy innego Villarealu :V
0
@4drian0 Jedź do Japoni, tam będzie na pewno oryginalne i najlepsze :D
4
Rakitic i Busquets będą chcieli zgłosić stalking, bo jeden numer ciągle do nich dzwoni :D
2
@kuz - Gdzie na ziemi cię nie znajdą do końca okna transferowego? :D
0
@AV0CAD0 Nwm, ale 9-tką też nie jest.
0
@FafitFCB Busi odbieraj, Jessica Alba dzwoni ;)
1
@bartoszekkk Jak tak będzie dzwonić to mu pieniędzy na karcie zabraknie xd
0
@Lares No nwm, choćby Messi ciągle do niego gra, zobacz ile razy Semedo wybiega za obrońców i nikt mu nie posyła podania, a jak Semedo ma piłkę i przedrybluje 2-3 to później i tak nie ma do kogo podać, Alba zawsze kogoś ma Puiga, Messiego, Busiego, Suareza,a Semedo może tylko do tyłu.
1
@AV0CAD0 Ale wiesz, że Griezmann to nie 9tka?
0
@BarcaInfo Akurat żaden piłkarz nie wziął na wakacje ładowarki do telefonu :D
0
@barpol11 Jest jedna mała różnica, Alba zawsze ma do kogo podać, a Semedo na prawym skrzydle jest sam, bo Messi jest gdzieś w środku.
0
@Crakitic Jak będą mieć lepsze wsparcie od defensywnych pomocników to mogą grać lepiej.
0
@Ghotti To jest właśnie ta zagwozdka, gdzie ich wszystkich pomieścić.
0
@cules100pro Pytanie czy przyjdzie Lautaro.
0
@Ghotti U cb nie ma Coutinho, a ponoć Koeman go chce.
0
@Mario96w To Dembele za Griezmanna
0
Podobno za Koemana mamy grać 4-2-3-1, co byście powiedzieli na takie ustawienie? Lautaro
Coutinho. Messi. Griezmann
De Jong. Pjanic
Alba. Lenglet. Pique. Semedo
Ter Stegen
Ewentualnie za Griezza Ousmane.
1
@baczekk13 Chciałbym żeby stał się jedną z głównych postaci (oczywiście chodzi mi o poziom gry, a nie za nazwisko)
0
@cchesterr43 Był zapis, że jak wygra LM, ale z Barcą.
0
@l0Messini Nooo pewnie tak.
0
@Peniu Dobrej nocy :)
0
@Peniu Widzisz, Barca nie ma kasy, więc tym bardziej taki Depay to dobry pomysł.
1
@Criss18Barca Bardzo dobrze, przeciętniaków nam nie trzeba.
0
@Drozdu7 i 5x lepszy :V
1
@Crack18 Tak jak napisał @Gall jest wiele niewiadomych, aczkolwiek mi by taki układ nie pasował.
0
@Drozdu7 Bardziej od Mukiele pasowałby Upamecano.
0
@Dari0G Chodziło mi o to, że bez opaski można być "kapitanem", u nas takim jest Ter Stegen. Wiem, że nie jest to normalne, ale nie jest to zjawisko dotyczące tylko naszego klubu, więc nie ma się co złościć, bo jak widać jest to notoryczne.