2

@jacobFCB Według mnie on symbolizuje Dembele.

1

@baczmus Jeszcze przed tym na dole popularne polskie słowo na K i git.

0

@klopx Raczej : Nie poszedłem prosić o numer 10, bo jeszcze Leo nie odszedł :D

0

@hank_moody Jak dla mnie spoko, tylko za Fatiego Depay i Fati do rotacji z nim.

0

@Deathwing112 Tej samej prasy, która pisała o tym, że Neymar już w Barcelonie, dziwne bo Paryż nie leży w katalonii ;D

0

@Deathwing112 Przez telefon mniej boli niż normalnie ;)

2

@PatrychoO Bartomeu ukradł wszystkie długopisy :D

0

@Cave A balon ma Suarez w brzuchu ;)

1

@Iberatista Przecież wytargowali, nie musieli dopłacić :V

0

@barcadreed Jak sobota to do Barcy i tylko tam!

3

@Kwiatek67 "Rozdarte Serca" :D

0

@BarcaInfo Teraz widzimy, że Bartomeu czyta La Ramblę :D

0

@Iberatista Barca tego nie potrafi ;)

2

@Esteban_ Ogólnie naprawdę świetny transfer, z perspektywy czasu to te 18 mln to była kradzież.

0

Za niedługo w Barcelonie wielosztuki :V

0

@Mario96w Trochę inna sytuacja bo Cou jest wypożyczony a tu w obu przypadkach oddalismy/ oddajemy piłkarza za paczkę gruszek.

1

@VenoM Maks 2 komentarze dziennie ;D

4

Ale by były jaja jak @VamosRakieta strzeliłby nam gola, jak swego czasu Villa po transferze do Atletico :D

1

@kuz Lepszy rydz niż nic. Wait...

0

@BarcaInfo Takie fajne kipsty na trening by były :/

3

@VamosRakieta Żegnamy :D

0

Ludzie są naprawdę dziwni, jak są sagi transferowe to źle "czemu nie potrafimy załatwić po cichu transferów", a teraz "czemu nie ma żadnych plotek/doniesień transferowych". Może Barca prowadzi negocjacje po cichu?

2

@matirix20 A wyłączyłeś żelazko? :D

2

@xBoMBoWiECx Co xd? Wymieniliśmy Arthura na Pjanicia.

6

@Mathew86 Tak jak Lim w Valencię ;)

0

@Maciek069 No szczególnie Dembele, De Jong i Lenglet, Ter Stegen, Arthur, Malcom, Semedo, Firpo, Umtiti, Gomes, Digne, Alcacer wpasowują się w to co napisałeś.

2

@Yolo1994 I Adeyemi.

0

@D1OS UPS, sorka, nie wiedziałem, że jesteś dziewczyną stąd zwrot "nie ogarnąłeś", wiem też widziałem ten argument, ale chyba był wtedy też na jaja pisany przez kogoś.

0

@D1OS Serio nie ogarnąłeś, że ten komentarz to tylko dla jaj? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?