AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jacobFCB Według mnie on symbolizuje Dembele.
1
@baczmus Jeszcze przed tym na dole popularne polskie słowo na K i git.
0
@klopx Raczej : Nie poszedłem prosić o numer 10, bo jeszcze Leo nie odszedł :D
0
@hank_moody Jak dla mnie spoko, tylko za Fatiego Depay i Fati do rotacji z nim.
0
@Deathwing112 Tej samej prasy, która pisała o tym, że Neymar już w Barcelonie, dziwne bo Paryż nie leży w katalonii ;D
0
@Deathwing112 Przez telefon mniej boli niż normalnie ;)
2
@PatrychoO Bartomeu ukradł wszystkie długopisy :D
0
@Cave A balon ma Suarez w brzuchu ;)
1
@Iberatista Przecież wytargowali, nie musieli dopłacić :V
0
@barcadreed Jak sobota to do Barcy i tylko tam!
3
@Kwiatek67 "Rozdarte Serca" :D
0
@BarcaInfo Teraz widzimy, że Bartomeu czyta La Ramblę :D
0
@Iberatista Barca tego nie potrafi ;)
2
@Esteban_ Ogólnie naprawdę świetny transfer, z perspektywy czasu to te 18 mln to była kradzież.
0
Za niedługo w Barcelonie wielosztuki :V
3
@TR3YWAY https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcT0kalqGT25qcJA4ShiTxSCewE8iG96GmPD8A&usqp=CAU :D
0
@Mario96w Trochę inna sytuacja bo Cou jest wypożyczony a tu w obu przypadkach oddalismy/ oddajemy piłkarza za paczkę gruszek.
1
@VenoM Maks 2 komentarze dziennie ;D
4
Ale by były jaja jak @VamosRakieta strzeliłby nam gola, jak swego czasu Villa po transferze do Atletico :D
1
@kuz Lepszy rydz niż nic. Wait...
0
@BarcaInfo Takie fajne kipsty na trening by były :/
3
@VamosRakieta Żegnamy :D
0
Ludzie są naprawdę dziwni, jak są sagi transferowe to źle "czemu nie potrafimy załatwić po cichu transferów", a teraz "czemu nie ma żadnych plotek/doniesień transferowych". Może Barca prowadzi negocjacje po cichu?
2
@matirix20 A wyłączyłeś żelazko? :D
2
@xBoMBoWiECx Co xd? Wymieniliśmy Arthura na Pjanicia.
6
@Mathew86 Tak jak Lim w Valencię ;)
0
@Maciek069 No szczególnie Dembele, De Jong i Lenglet, Ter Stegen, Arthur, Malcom, Semedo, Firpo, Umtiti, Gomes, Digne, Alcacer wpasowują się w to co napisałeś.
2
@Yolo1994 I Adeyemi.
0
@D1OS UPS, sorka, nie wiedziałem, że jesteś dziewczyną stąd zwrot "nie ogarnąłeś", wiem też widziałem ten argument, ale chyba był wtedy też na jaja pisany przez kogoś.
0
@D1OS Serio nie ogarnąłeś, że ten komentarz to tylko dla jaj? :D