1

@tristan87 Po co ci ta słuchawka?

1

@tristan87 Su... Co? :D

4

@tristan87 Co nie Krzysiu ;)

0

@DaPi Dzięki za info ;) masz zielonego

5

@norbi77 Mi najbardziej szkoda Paula Walkera.

0

@michalm21 Dzięki.

2

@clyde A ja przeciwko realowi na 2:1

0

@michalm21 Edit znalazłem informację, że 3 lata trzeba należeć do Penyi.

0

@michalm21 Ciężko było zrobić?edit drugie pytanie, podpiszesz wotum nieufności? :D

5

Pewnie mieli dętkę po 30 minutach :V

0

@dominik127pl Nie, musisz mieć tą z BP :V

0

@Encore To wiadomo ;D

1

@michalm21 posiadający kartę. A kto?

0

Ciekawi mnie czy na tej stronie jest choć jeden prawdziwy Socios?

2

@kacperek2005letsgo Nowy Club de amigos tworzy się na naszych oczach :"

1

@FATIlity31 Tak, Iniesta pokazał klasę, wiedział kiedy ma zejść że sceny, klasa sama w sobie, to samo Xavi i Puyol.

1

@FATIlity31 Zawsze myślałem, że zakończy tu karierę, że będzie mieć miano One Club Man. Nwm jak inni ale ja dla takich piłkarzy mam największy szacunek.

4

@SiSenior Barcelona słoneczna, a wampiry słońca nie lubią ;D

1

@SiSenior - Messi jadł na śniadanie jajka i bekon: odchodzi do Manchesteru City :D

1

@Encore Na pewno nie tak jak Totti, czy Del Piero.

3

@FATIlity31 Nie zabierałem głosu zbytnio o tej sytuacji, ale moje zdanie jest podobne, Barca dała mu wszystko, podwyżki (umówmy się, wygląda to jakby Barca dawała mu hajs za miłość do klubu), gdy była na szczycie, to wszystko było ok, jak to w każdym klubie są chude lata i my teraz takie przechodzimy, a Messi który "kocha" Barcę zostawia ją na lodzie, po tym jak sam przyczynił się do porażki. Nie powiedział nic po porażce, nic o tej sytuacji, tak nie postępuje kapitan drużyny. Uwielbiam Leo za to co zrobił dla Barcy, ale jeśli chce odejść, to niech idzie, w Barcy powinni grać ludzie, którzy chcą tu grać. Myślałem, że Messi jest inny, ale jak widać głównym źródłem miłości do Barcy był wielomilionowy kontrakt i sukcesy. Dlatego Leo nigdy nie będzie taką legendą jak Totti, który miał wiele ofert z realu i nie tylko, a mimo to pozostał wierny Romie.

0

@pacior95 Messi :V

1

@VamosRakieta Widać, że Barca upada, najlepsi (Rakitic, Messi) chcą odejść.

1

@asdfdsg Bodaj 5 październik

0

@ksobi Iron to już 5 piwo, a niema jeszcze 18stej

3

@Rastafarnianin Albo ta Rakieta przeciwko realowi :O

0

@deyna2018 Według mnie powinien jeszcze dopłacić :V

0

@FcBarcaCules CR: To ja mam syna?

0

@BARCA_FOR_EVER Teraz na pewno Leo zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?