AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Coutinho007 Za te trzymanie naszego najlepszego pomocnika (Puiga) na ławie powinien polecieć. Sabotaż pełną gębą. To samo Fati, grał lepiej niż Griezmann, to ten wpuszcza Francuza...
0
@DonVincenzo Nie oglądam, kompilacje to nie jest coś o co można się oprzeć, ale było kilku użytkowników, którzy wypowiadali się o nim dobrze, do tego młody holender talent ma, fakt, że nie na pierwszy skład Barcy, ale jako diament do oszlifowania to chyba dobra opcja.
2
@Coutinho007 Albo Malena z PSV.
1
@tadzik447 Jak ją położysz na wyższej półce, to faktycznie będzie nad innymi grami.
0
@Kamiloza91 Taaak na pewno dlatego nie ma tu Guardioli...
1
@Kurkmen No fajnie by siedział na ławce i patrzył jak gra Roberto i Rakitic w pomocy XD
0
@messi564 Dla mnie Vidal wypadł lepiej.
0
@messi564 De Jong dawał radę XD drugi po Roberto do odstrzału był.
0
@SonBarcaGoku Chyba chodziło o Denisa.
0
@RudY Frenkie? Po dzisiaj mam go dość, grał padake, podając do Semedo wywalił piłkę na aut...
0
@FCBurza Ci co są szybcy, byli na ławie Fati i Dembele.
0
@semafor Vidal przynajmniej walczył, a De Jong to nwm albo do tyłu, albo strata.
0
@semafor De Jong w tym meczu był tak tragiczny, że też powinien iść stąd.
1
@pride1899 Ja mam to samo zdanie o Roberto i De Jongu.
0
@matelkoveb Do grobu to dzisiaj wpadliśmy.
0
Dobrze, że graliśmy defensywnym ustawienie xD
0
@ricardo0705 Tak samo jak Bartomeu i jego przydupasy.
0
Setien OUT, Trzymać Puiga na ławie...
0
A De Jong gra dalej xd
0
@SamuraJack Roberto i De Jong są najsłabsi, Roberto już zszedł, De Jong drugi.
0
De Jong do zejścia.
0
Jest Roberto schodzi.
4
Ja nie wiem jakim imbecylem trzeba być, żeby czterech SPD w 4-4-2 wystawić. Setien OUT
0
@konrad1661 Co ma zrobić jak mamy beton w pomocy?
0
Po meczu. Masakra.
1
@neeed No zajebisty gracz Bayernu.
0
@NismoFCB I Fatiego
3
Ter Stegen masakra dzisiaj gra nogami.
1
Robert o ty klocu
0
Suarez Bosze...