5

@Coutinho007 Za te trzymanie naszego najlepszego pomocnika (Puiga) na ławie powinien polecieć. Sabotaż pełną gębą. To samo Fati, grał lepiej niż Griezmann, to ten wpuszcza Francuza...

0

@DonVincenzo Nie oglądam, kompilacje to nie jest coś o co można się oprzeć, ale było kilku użytkowników, którzy wypowiadali się o nim dobrze, do tego młody holender talent ma, fakt, że nie na pierwszy skład Barcy, ale jako diament do oszlifowania to chyba dobra opcja.

2

@Coutinho007 Albo Malena z PSV.

1

@tadzik447 Jak ją położysz na wyższej półce, to faktycznie będzie nad innymi grami.

0

@Kamiloza91 Taaak na pewno dlatego nie ma tu Guardioli...

1

@Kurkmen No fajnie by siedział na ławce i patrzył jak gra Roberto i Rakitic w pomocy XD

0

@messi564 Dla mnie Vidal wypadł lepiej.

0

@messi564 De Jong dawał radę XD drugi po Roberto do odstrzału był.

0

@SonBarcaGoku Chyba chodziło o Denisa.

0

@RudY Frenkie? Po dzisiaj mam go dość, grał padake, podając do Semedo wywalił piłkę na aut...

0

@FCBurza Ci co są szybcy, byli na ławie Fati i Dembele.

0

@semafor Vidal przynajmniej walczył, a De Jong to nwm albo do tyłu, albo strata.

0

@semafor De Jong w tym meczu był tak tragiczny, że też powinien iść stąd.

1

@pride1899 Ja mam to samo zdanie o Roberto i De Jongu.

0

@matelkoveb Do grobu to dzisiaj wpadliśmy.

0

Dobrze, że graliśmy defensywnym ustawienie xD

0

@ricardo0705 Tak samo jak Bartomeu i jego przydupasy.

0

Setien OUT, Trzymać Puiga na ławie...

0

A De Jong gra dalej xd

0

@SamuraJack Roberto i De Jong są najsłabsi, Roberto już zszedł, De Jong drugi.

0

De Jong do zejścia.

0

Jest Roberto schodzi.

4

Ja nie wiem jakim imbecylem trzeba być, żeby czterech SPD w 4-4-2 wystawić. Setien OUT

0

@konrad1661 Co ma zrobić jak mamy beton w pomocy?

0

Po meczu. Masakra.

1

@neeed No zajebisty gracz Bayernu.

0

@NismoFCB I Fatiego

3

Ter Stegen masakra dzisiaj gra nogami.

1

Robert o ty klocu

0

Suarez Bosze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?