- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 811 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 811 Culés
21
Oficjalnie można przyznać Setienowi łatkę najgorszego trenera Barcelony w 21 Wieku? Hmm według mnie tak.
11
@Coutinho007 Ja bym się na miejscu ludzi ze wsi Setiena zastanowił, czy dałbym mu krowę pokierować, bo by ją pod niemiecki traktor wprowadził...
0
@Coutinho007 Tata, poważny kontrkandydat. Pomijam Jordiego Rourę zastępującego Tito,bo wiadomo, ciężka sytuacja itp. Za Martino graliśmy podobną padakę z przodu, byliśmy jednak nieco solidniejsi z tyłu. Do kwietnia wszystko wyglądało nawet nieźle, potem się posypało.
0
@Pressinho Jednak za Martino nie dostaliśmy tak w łeb jak w Piątek w CL no i coś wygraliśmy SPH a Setien? Setien nie dość, że zawalił ligę, zawalił CDR to jeszcze na koniec i tak dostał w czape od Bayernu 8:2, a tu i tak można mówić o szczęściu bo gdyby siadło lepiej niektórym to z 10 by było. Mało tego nawet Puigowi nie raczył ani minuty dać w CL i nie puścił go na Baraże.
0
@Coutinho007 Trzeba też brać poprawkę na to, że Setien przejął zespół w połowie sezonu i nagle narzucił inny styl gry, to jedyne co może go ratować. Co nie zmienia oczywiście faktu, że jest bezjajecznym trenerem i z tym Puigem odyebał rzecz nie do wybaczenia :/
1
@Mario96w Nie mam zamiaru i nie chce nawet wymyślać na jego obronę nic. Ale skoro funkcjonowała taktyka z Puigiem to po kij to zmieniał i wrócił do starego Wypalonego Badziewia, które pogrzebał nas już nie raz? Sabotaż...
1
@Coutinho007 Ciężko wyjaśnić tą bezjajeczność, po bramce na 4 1 chłop miał obowiązek rzucić wszystko na jedną kartę. Tą kartą powinien być choćby nasz Riki..
1
@Mario96w Tu wszystkie jego decyzje ciężko jest wyjaśnić.
0
@Coutinho007 Van Gaala nikt nie przebije.
1
@Lares Czy ja wiem. Van Gaal chociaż Coś tam wygrał tutaj mimo gorszego okresu później no i nie dostał nigdy 8 bramek w czapkę. Do tego stawiał na młodych mimo wszystko, Setiena nie broni nic totalnie, od niezrozumiałych i nielogicznych decyzji poprzez to co się stało w Piątek. Po za tym LVG ich miał taki skład z najlepszym piłkarzem na świecie? No nie.