Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle Grochówkę z bigosem i śmietanę na popitkę. Niech ktoś sraczki dostanie dla uatrakcyjnienia widowiska.
0
@FcPortoFan1999 Z drugiej strony to jesteś pesymistą. Trochę więcej szczęścia w karnych i gralibyście w 1/4 lm.
1
@NeroTFP1 Jeszcze trasmitować w ppv. Patrząc na popularność freaków pewnie byłby hit.
0
@FcPortoFan1999 O finał i tak będzie wam ciężko, bo premierleagowcy czy inni z topki top 5 są faworytami.
2
W Hiszpanii dymy przed finałem CopaDelRey.
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego wolisz ligę konfitury?
0
Braga dostaje u siebie trójkę z Aroucą :O
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Na koniec dnia w Portugalii i Hiszpanii będzie ciekawie.
5
LDJ drugi gol z Alkmaar.
https://x.com/FootColic/status/1776670776176841119
2
@blakkudium Najlepsza liga w kosmosie.
@Dari0G Niech idzie na kickera do NFL. Zarobi zdecydowanie więcej niż w Ruchu.
1
@blakkudium Golazo.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mancini strzela na1;0 w derbach Rzymu
1
@aspr1me Może debile ale dali ładne widowisko.
5
@barcelonaLM Niedługo się przekonamy czy Foden wciąga Bellinghama.
3
@mekston Królowie strefy Concacaf. 38 tytułów nie wzięło się z znikąd a 39 już w drodze.
@Lionel_Messi10 Jak Leo opdali się tak jak w LeagCupie to jest szansa, bo jak nie to kolejny wpier$)l.
2
@mekston @Lionel_Messi10 Do czerwonej kartki Davida Ruiza nie było źle. Koło 40min kontuzja Taylora osłabiła ofensywę. Monterrey kontrolowało spotkanie ale Miami grało dobrze z kontry i Suarez czy Gressel mogli coś postrzelać. Nawet ich słabiutka obrona nie grała aż tak źle. Po czerwieni amatorskie flopy Busiego, Gomeza przyczyniły się do porażki.
0
@mekston LeaguesCup bajka a później lipa.
3
@Adran360 1;2 Jorge Rodriguez
3
@Adran360 Po flopie Busiego mamy remis :/
9
Aviles strzela na 1;0 dla Miami z Monterrey
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @blakkudium @AFA @Sysia11 @zodiak_10
2
@Lionel_Messi10 Z Rayados bez Leo będzie bardzo ciężko.
1
@FcPortoFan1999 Dziadków i młodych talentów.
0
@FcPortoFan1999 Chciałby obejrzeć klasyk w finale ale ewentualna porażka byłaby ciężka do zniesienia.
1
@escarabajo Oby padało w CL jak najwięcej bramek takich jak druga bramka dla River z Dep Tachirą Fonseci
1
@JordiAlbion Mamy przewalone teraz.
2
@mekston Zobacz też wykres jak porównują RSL z MLS
https://theanalyst.com/wp-content/uploads/2024/03/mls-vs-saudi-pro-league-opta-power-rankings-1024x717.jpg
Czy Duńską z Holenderską
https://theanalyst.com/wp-content/uploads/2024/03/eredivisie-vs-superligaen-opta-power-rankings-1024x717.jpg
Ewidentnie jest to aktualny ranking równości.
2
@mekston Też. Ten ranking bierze pod uwagę wszystkie rozgrywki w jakich gra klub.
https://theanalyst.com/wp-content/uploads/2023/01/arsenal-power-rankings-explainer-a-1024x384.jpeg
0
@Rastafarnianin W castylli "produkuje się" zawodników na sprzedaż a u nas do gry w podstawowej 11.
0
@macio_944 Szkoda, że zrezygnowali z telebimu 360, bo na nowym Bernabeu czy na Sofi wygląda świetnie.