1

Benteke z kolejną bramką w MLSie


@escarabajo @mekston @blakkudium

1

@Lionel_Messi10 GIt. Ponad 70k ludzi nie przyszło na marne :D

1

@michal26 Iran zwiększył produkcję Uranu i może mieć podobno 5,6 bomb atomowych w miesiąc. Ile kiloton to nie wiadomo .

8

Najlepszy gracz NFL będzie oglądał goata piłki nożnej



@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @TaughtMule @Vitoo @zadafcb @partymaker @czółkovsky @jakub87

0

@messi33 No fajnie tylko, kiedy ten finał na Bernabeu?

7

Borowisko geopolityczne XD


1

@Faro Jeszcze nie ma składów ale powinien zagrać. Mecz o 2;30.

2

@P33ck Polecam ich streamy. Nieraz płaczę ze śmiechu :D

1

@P33ck Już wyszli i regularnie nadają swój kabaret pod tym linkiem https://kick.com/nptv

14

Dzisiejszy mecz Sporting KC-InterMiami odbędzie się na znanym fanom NFL ArrowheadStadium. Na co dzień mecze na tym stadionie gra KansasCityChiefs- dwukrotny mistrz NFL z rzędu przy ponad 70tyś publiczności. Bilety sprzedały się w 15min


#efekt goata
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @macio_944 @Sysia11 @AFA @Don-Corleone @zodiak_10 @Faro @blakkudium

0

@barcelonaLM Polska górą!

1

@FcPortoFan1999 Żadni bracia


2

@Sulimo @Comentateiro to fan Mynsien

4

@escarabajo Ładny wolny :)


@FcPortoFan1999 @mekston

0

@Aragorn33 Ty jesteś wszystkowiedzący to nic.

2

@HighestInTheRoom Urzędnicza to najważniejszy cel strategiczny do zlikwidowania dla Iranu.

1

@TR3YWAY Jasne, że wygrana liga. To zawsze tytuł, który idzie do gabloty.

4

Bogusz strzela z Portland Timbers


@escarabajo @mekston @FcPortoFan1999 @blakkudium

3

@draxidox Za Polską.

2

Ekonomicznie przed rewanżem w LM.

1

@MesQueUnClub96 Czysto teoretycznie usunąłbyś ok 2mld ludzi.

2

@MesQueUnClub96 Tak, bo to takie proste XDD

0

@FcPortoFan1999 Na pewno. Będzie to starcie dwóch największych aktualnie tytanów na którym każdy straci.

0

@Lucerfi Przewiduję się 27r

4

Jeszcze Tajwan za kilka lat i świat zapłonie.

2

Świetna przewrotka Felixa

/video/1

3

@koksik2700 Łysy z Brazzers.

0

@FcPortoFan1999 Lepszy remis niż... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Aragorn33 Wywalone już w ligę, bo przewalona. Skupiamy się na LM.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?