0

@FcPortoFan1999 Świetne mecze w w Pireusie i Abu Zabi. Zawodzi na razie spotkanie w Czechach,

0

@FcPortoFan1999 Obyś miał rację.

0

@Reviven Potencjalne Atleti,BVB w półfinale nie muszą być wcale łatwe do przejścia.

0

@pt9 Jeśli myślisz, że wyszedłbyś na mecz takiego MLS, czy ChampionsCup i grał sobie jak na orliku to pozdrawiam. Podejrzewam, że spaliłbyś się już na poziomie mentalnym przez granie przed kilkunasto,kilkudziesięciotysięczną publicznością o fizyczności, technice, taktyce nie wspominając.
Co do błędy Callendera to zdarzają się one również na najwyższym światowym lvlu np. Donnaarumma,Karius w meczach z Realem.
Dlaczego oglądam? Lubię MLS czy ogólnie egzotyki i gra mój ulubiony piłkarz. W jakimś stopniu marnuje tak samo czas jak przy topce klubów, bo to tylko rozrywka z której nie ma się większych profitów niż fun.

2

@mekston Najgorszy ten styl. Były momenty, że Monterrey pykało sobie piłkę a trybuny krzyczały ole. W pierwszej połowie jakoś to wyglądało ale później kompletna katastrofa.

2

@zodiak_10 Można przegrać ale nie po takich błędach. Jeszcze to czerwo Alby..

0

@NorbiTBOB Takie rozkimny to znak, że się zestarzałeś :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@HighestInTheRoom Tyle ile będzie mu kazał emir Kataru. On jest tylko pionkiem.

0

1

@mekston Mam nadzieję, że ostatnie chamskie wypowiedzi asytenta trenera Monterrey spowodują, że Leo się odpali.
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/karzel-byl-opetany-mial-twarz-diabla-leo-messi-znalazl-sie-na-swieczniku/237174

1

@mekston W końcu amerykanie się przełamali. Fajnie jakby Miami zrobiło remontadę to mielibyśmy gwarantowany klasyczny finał Mex-Usa.

3

Ładna bramka Van de Vena z Nottingham


2

Bramka Thiago Silvy z Sheffield
https://dubz.co/v/7prp2q

6

@Luciano99 Kiedyś posyp, polej, odpal a teraz tylko leki na schizofrenię.

5

No i mamy remis :/


@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @macio_944 @Sysia11 @AFA @Don-Corleone @zodiak_10 @blakkudium

11

Już 2;1. Z Leo to inna drużyna


@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @macio_944 @Sysia11 @AFA @Don-Corleone @zodiak_10 @blakkudium

31

Goat wszedł i od razu brameczka :D


@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @macio_944 @Sysia11 @AFA @Don-Corleone @zodiak_10 @blakkudium

6

@NeKenI Psiarz, herbiarz wrócił na salony.

0

@KrychaFCB Business as usual.

0

@FcPortoFan1999 Byłaby to spora niespodzianka.

0

@FcPortoFan1999 Nie przejmuj się. Wy wygrywaliście dwa razy LM w przeciwieństwie do cieniasów z Londynu.

0

Nie będzie ekstazy emołszyn ooo. Kozacki przykuc przewodzący baskijską ekipą bierze tytuł!

3

Messi na ławce. Pewnie wejdzie w drugiej połowie.


1

@macio_944 Nie wiadomo tylko czy Martino puści go od pierwszej min po urazie.

1

@macio_944 Tak możesz nie spać.


0

Amigosy już się szykują na mecz z Colorado.


2

@FcPortoFan1999 Fan ekstraklasy musi mieć takie upodobania.

3

Idealny dwumecz w 1/4 lm Afryki dla ciebie @FcPortoFan1999. ASEC Mimosas (WKS)-Esperance Tunis(Tunezja). 0-0 w dwóch spotkaniach a teraz karne.
@escarabajo @mekston

5

@hugz Fszysdko przecif nam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?