Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Świetne mecze w w Pireusie i Abu Zabi. Zawodzi na razie spotkanie w Czechach,
0
@FcPortoFan1999 Obyś miał rację.
0
@Reviven Potencjalne Atleti,BVB w półfinale nie muszą być wcale łatwe do przejścia.
0
@pt9 Jeśli myślisz, że wyszedłbyś na mecz takiego MLS, czy ChampionsCup i grał sobie jak na orliku to pozdrawiam. Podejrzewam, że spaliłbyś się już na poziomie mentalnym przez granie przed kilkunasto,kilkudziesięciotysięczną publicznością o fizyczności, technice, taktyce nie wspominając.
Co do błędy Callendera to zdarzają się one również na najwyższym światowym lvlu np. Donnaarumma,Karius w meczach z Realem.
Dlaczego oglądam? Lubię MLS czy ogólnie egzotyki i gra mój ulubiony piłkarz. W jakimś stopniu marnuje tak samo czas jak przy topce klubów, bo to tylko rozrywka z której nie ma się większych profitów niż fun.
2
@mekston Najgorszy ten styl. Były momenty, że Monterrey pykało sobie piłkę a trybuny krzyczały ole. W pierwszej połowie jakoś to wyglądało ale później kompletna katastrofa.
2
@zodiak_10 Można przegrać ale nie po takich błędach. Jeszcze to czerwo Alby..
0
@NorbiTBOB Takie rozkimny to znak, że się zestarzałeś :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@HighestInTheRoom Tyle ile będzie mu kazał emir Kataru. On jest tylko pionkiem.
0
@papryk13 Trzymaj
https://dubz.co/v/rxc90j
1
@mekston Mam nadzieję, że ostatnie chamskie wypowiedzi asytenta trenera Monterrey spowodują, że Leo się odpali.
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/karzel-byl-opetany-mial-twarz-diabla-leo-messi-znalazl-sie-na-swieczniku/237174
1
@mekston W końcu amerykanie się przełamali. Fajnie jakby Miami zrobiło remontadę to mielibyśmy gwarantowany klasyczny finał Mex-Usa.
3
Ładna bramka Van de Vena z Nottingham
2
Bramka Thiago Silvy z Sheffield
https://dubz.co/v/7prp2q
6
@Luciano99 Kiedyś posyp, polej, odpal a teraz tylko leki na schizofrenię.
5
No i mamy remis :/
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @macio_944 @Sysia11 @AFA @Don-Corleone @zodiak_10 @blakkudium
11
Już 2;1. Z Leo to inna drużyna
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @macio_944 @Sysia11 @AFA @Don-Corleone @zodiak_10 @blakkudium
31
Goat wszedł i od razu brameczka :D
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @macio_944 @Sysia11 @AFA @Don-Corleone @zodiak_10 @blakkudium
6
@NeKenI Psiarz, herbiarz wrócił na salony.
0
@KrychaFCB Business as usual.
0
@FcPortoFan1999 Byłaby to spora niespodzianka.
0
@FcPortoFan1999 Nie przejmuj się. Wy wygrywaliście dwa razy LM w przeciwieństwie do cieniasów z Londynu.
0
Nie będzie ekstazy emołszyn ooo. Kozacki przykuc przewodzący baskijską ekipą bierze tytuł!
3
Messi na ławce. Pewnie wejdzie w drugiej połowie.
1
@macio_944 Nie wiadomo tylko czy Martino puści go od pierwszej min po urazie.
1
@macio_944 Tak możesz nie spać.
0
Amigosy już się szykują na mecz z Colorado.
2
@FcPortoFan1999 Fan ekstraklasy musi mieć takie upodobania.
3
Idealny dwumecz w 1/4 lm Afryki dla ciebie @FcPortoFan1999. ASEC Mimosas (WKS)-Esperance Tunis(Tunezja). 0-0 w dwóch spotkaniach a teraz karne.
@escarabajo @mekston
5
@hugz Fszysdko przecif nam.