1

@Comentateiro Do MŚ 26 status najlepszej repry ma Argentyna.

3

Bramka Endricka z Anglią
https://dubz.co/v/989ksk

1

@Comentateiro Jak weźmiemy takiego Messiego to każdy wypada przy nim blado.
@MesQueUnClub96 LN jeszcze wygrał i jego kariera reprowa nie wygląda tak źle.

0

@bartekvisca Trzeba wejść do palyoff i liczyć na goata.

0

@bartekvisca Towarzyskie są o pietruchę a więc fair.

2

@blakkudium Dojcze szybko zaczęli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

NYRB 3;0 z Miami. Nokaut.
edit; Już 4;0.Hattrick Lewisa Morgana



0

@mekston Flop Avilesa niczym z naszej ligi.
@Barca-Messi10 Bez goata ta drużyna nie osiągnie za dużo.

3

RBNY 2;0 z Miami.


0

@Sinirsey Plejka zawsze wygrywa tą rywalizacje.

0

@mekston Jak Ney wyzdrowieje to Rijadzka samba na całego :D

1

@Aragorn33 Chętnie obejrzałbym go w RSL.

1

Irlandia-Belgia 0;0. Świetny mecz dla ciebie @FcPortoFan1999

1

I już Miami przegrywa z NYRB.


1

@FcPortoFan1999 Nie ma co narzekać. Przynajmniej grają o wczesnej porze.

0

@MesQueUnClub96 Ale nie każdy ująłby to w tak fachowy sposób.

1

@HypeR Nie zauważyłem. Drugiej powtórki z trybun nie ma w artykule a ona jeszcze bardziej pokazuje jak kozackie jest to trafienie.

5

@misterio Śmiechy śmiechami ale akcje z Prigożynem Cesarz przewidział.

13

Piękna bramka z dystansu Mikayila Faye w towarzyskim meczu z Gabonem



3

@Dari0G Prawilna nuta.

0

@escarabajo Za dużo nie pograł to powinien zostać.

1

@FcPortoFan1999 Karne wam nie pofarciły.

1

Porto 2;1 z Vizelą.
Już 3;1
@FcPortoFan1999

1

0

@Transu96 Mają kupony do maca i na alkohol.

0

@Barcasub Zgniatają się, puchną od ciosów, zapasów.

2

@escarabajo Tam z chlaniem jest ciężej więc nie powinno być tak źle.

0

@Barcasub Na nick spojrzałeś? :D

1

@escarabajo Z najlepszą drużyną w historii azjatyckiej piłki nie ma żartów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?