Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Shaffelburg druga bramka i Nashville prowadzi już 2;0 z Miami.
https://x.com/TheChampions/status/1765939531998441605
4
Szkoda, że to nie wpadło
2
Shafferburg na 1;0 dla Nashville
4
11 Miami na 1 mecz 1/8 ConcacafChampionsCup(LM Ameryki Pólnocnej) z z Nashville
Legalna transmisja za darmo na yt o godz 3:00
0
@FcPortoFan1999 Zniszczyliście ich psychicznie przed grą w Europie.
0
@mekston Zawsze był mistrz kraju czyli powinien zająć miejsce gospodarza zwycięzca MLSCup. Tylko to jest rozszerzona edycja grana co 4lata. Może jakiś mini turniej ostatnich 4 mistrzów?
0
@Wittgenstein Rynek i podróby z Bangladeszu od Januszy i Cyganów.
1
@mekston Słabiutko.
0
@mekston Fifa przygotowała fajną stronkę w tym temacie
https://www.fifa.com/fifa-rankings/mundial-de-clubes
0
@AmigoBlancos On ma takie egotop, że pewnie nie miałby z tym problemu.
0
@Pedri16Future Typowy język boiskowy.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze Wisła-Widzew powtórzmy.
1
@mekston Przydałoby się, bo dawno nie było. Ostatnio w 2011. Ogólnie rzadko w historii zdarzały się klasyki europejskie. Tylko 4 razy dwumecze.
0
@SinMistico Piłka nożna się tym niestety cechuje.
0
@FcPortoFan1999 Arabskich drużyn na razie nie chcą.
5
Świetna atmosfera na Reale Arena mimo porażki.
0
@FcPortoFan1999 Ci z Uefy mają różne pomysły to może i na taki wpadną.
1
@Culer9002 Na czilku.
1
Tak będziemy reagować na mecze Realu z Mekambe i Daiviesem
https://streamable.com/6vld78
1
@mekston Za wcześnie cokolwiek prognozować. Jakby wygrali Concacaf Champions Cup i MLSCup to brak SuportersShield jakoś by mnie nie raził.
@Brashearr Nie wszyscy oglądają tylko top5 i europejskie puchary.
4
Bramka Puiga z San Jose
4
@BulaKG Dlatego masz konto tutaj. Z nami odpoczniesz konkretnie.
0
@AmigoBlancos Odcięcie się od zajawki rozbudza często ponownie fun. A więc polecam.
2
@AFA Oczywiście
1
@mekston Kat Orlando!
1
@Lionel_Messi10 Dwie główki to rzadkość ale dla Leo to nic takiego :D .
10
Messi strzela i mamy manitę
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @Don-Corleone
5
Leo gol!!
https://packaged-media.redd.it/uwq404jh60mc1/pb/m2-res_720p.mp4?m=DASHPlaylist.mpd&v=1&e=1709438400&s=518e7b6b2c4cf04f7b40345233cb3b42f305b03f#t=0
@escarabajo @mekston@Lionel_Messi10
1
@escarabajoJuż 3;0 :D
https://www.mlssoccer.com/competitions/mls-regular-season/2024/matches/rslvslafc-03-02-2024/
0
@QQL5 Po karnym Błaszczykowskiego.