1

@HighestInTheRoom OK
@Arden Spożywał i to grubo :D Widać po kom.

1

@ToreTToOO Oczywiście.

3

@HighestInTheRoom Jestem patologią i niziną społeczną wiec okładałem na lestlimie XD

0

@VegetaPolska Franczyza na pewno będzie przez kogoś kontynuowana podobnie jak Berserk po śmierci Kentarō Miury.

0

@MarioVeB! Cały piłkarski świat nie zapomniał i coś wstawił dla legendarnego Akiry Toriyamy.

2

@VegetaPolska Umarł wielki twórca anime i razem z nim wielka seria Dragon Ball :( .


https://x.com/DragonBallBLK/status/1766475999649079597
Protoplasta sukcesów shonenów na świecie.
@DonCarletto @misterio Nie doceniacie DB a gdyby nie ta seria nie byłoby wielu innych tytułów. Owszem powerscalling jest przesadzony ale na swoje czasy przyciągał wielu widzów.
@SpainFanRM89 Hihscholdxd to ecchi czyli erotyka a nie porno-hentai i nigdy nie polecaj takich stworów jako pierwsze anime nikomu ;D Do Aota i Death Nota można dodać Coad Geasa i mamy wielka trójkę.
@Hasszz Manga Berserk niestety nie dostała takiej adaptacji anime na jaką zasługuje.
@AxelF Kreskówki z Japonii miażdżą fabularnie te polskie do tego stopnia, że dorosły widz będzie się przy nich dobrze bawił.

1

Boże mój miły, nie pozwól mi przetrzeźwieć!

1

@FcPortoFan1999 "kariery"

1

Najman to by ze Schreiber przegrał XDD

0

Wielki Bu natchnięty mocą z DB ku pamięci Akiry Toriyamy!

0

@mekston Skąd info?

2

0

@Katalończyk 99 Podobno fejur.

0

@abram3k Zrobił coś strasznego i potępiam to ale gdyby wylogował się z życia to sadge
:(

3

W Stanach musi być gol w ostatniej min XD


@mekston @escarabajo

3

Golazo Insigne


@mekston @escarabajo

8

@tomek8756 Z tą trzeźwością to przesadzili.

1

@mambeppe_yomenik Wolę wodę i napary niż piwo 0.

0

Argentyński sylwester w Zabrzu
@FcPortoFan1999

1

Bramka Sancho z Werderem

2

@FcPortoFan1999 Babeczka.

3

1

Bramka BIssecka dla Interu z Bologną
https://x.com/FootColic/status/1766518927268421725

0

@matirix20 Jak teraz ma szybką nogę i jest zwinny to raczej tego nie straci. Musiałby jakoś bardzo zwiększyć masę.

3

@mekston Laminek przypomina mi trochę Mbappe z Monaco.

0

@RosjaninBut Do Choroszczy!

5

Deścior jaka brama


5

@Lionel_Messi10 Typowa amerykańska końcówka. Na takie meczycha można zarywać nocki :D

7

Luisito goooolll!!!!

0

@Adran360

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?