Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Z tym handi w leagscupie to tylko pasuje w kontekście przeprowadzki na czas rozgrywek. Kibicowsko i tak grają u siebie :D
@zoker Jak zawodowa liga na najwyższym lvlu w USA może być amatorska? XD
0
@Lionel_Messi10 Opta zrobiła światowy ranking dla klubów na podstawie wszystkich rozgrywek w jakich grają. W MLSie poziom jest wyrównany i tamte drużyny aktualnie napunktowały. Nie jest to więc ranking siły a a bardziej równości.
0
@Emhyr Bernardo fichado tic tac.
0
Ogółem jest ciężka satsuauacja.
3
@Lukikiki Pij i nie piedol. Jak coś to zrzygasz i będzie detoks tu tego.
0
@Criss18Barca Mitro może ma trochę straty do Cra ale AlHilal jest najlepsze w Saudi i ciągle są w grze o LMAzji.
6
W MLSie musi paść jakaś bramka "stadiony świata" co kolejkę
@escarabajo @mekston @blakkudium
0
Panie zabrali godzinę. A komu to potrzebne? A dlaczego?
0
@KyngPyng Na Monterrey w ConcacafChampionsCup powinien być gotowy .
11
@michal26 Lewus w klubowej piłce wygrał wszystko a Kejnuch jest jednym z największych pechowców w historii.
4
Za chwilę zaczynamy mecz amigosowego Miami z NYCFC. Niestety zabraknie Leo.
@mekston @mekston @Lionel_Messi10 @Lionel_Messi10 @AFA i inni fani amigosów z Miami
2
@Sulimo Humor dzidkowy.
0
Estoril- Porto 1;0 Cassiano
@FcPortoFan1999
0
@HypeR Jeszcze odpoczną przed rewanżem z PSG.
0
@HypeR O to mi chodziło.
0
@HypeR Dlaczego?
0
@lntrowertyk Tak krótka defekacja jest niesatysfakcjonującą.
2
@mekston Już 1;1 XD
https://dubz.co/v/1ws4f8
2
Mount w 96min na 1;0 dla ManUtd z Brentford.
https://x.com/AbsoluteBruno/status/1774193433734738295
@Encore
0
Lewy,Cancelo wykartkowali na klasyk.
0
@lntrowertyk Na wypadek dwójki to odpala się przeglądarkę Brave na tel ze strumykiem i wtedy nie musisz się pytać.
1
@mekston W Miami jest Campana a w Las Palmas Campaña.
0
Główką w okienko. Co za golazo! Podanie Felixa teź palce lizać .
2
@sidi12843 Tylko w Arabii widziałem, żeby liga decydowała o sędziowaniu meczów przez sędziów z zagranicy.
1
Bramka Leao z Fiorą
8
Cavani ciągle ma instynkt strzelecki
@escarabajo @mekston @Encore @Lionel_Messi10
0
@escarabajo Tu 5;1 a w meczu AlShabab-AlHilal 3;4. Europa to już przeszłość XD.
0
CR hattrick z AlTaee.
2
@adi7adi8 Dla nich dobra ale dla atrakcyjności Bundesligi tragiczna.
4
@Comentateiro Polski Mou i polski Guardiola.