1

@mekston Z tym handi w leagscupie to tylko pasuje w kontekście przeprowadzki na czas rozgrywek. Kibicowsko i tak grają u siebie :D
@zoker Jak zawodowa liga na najwyższym lvlu w USA może być amatorska? XD

0

@Lionel_Messi10 Opta zrobiła światowy ranking dla klubów na podstawie wszystkich rozgrywek w jakich grają. W MLSie poziom jest wyrównany i tamte drużyny aktualnie napunktowały. Nie jest to więc ranking siły a a bardziej równości.

0

@Emhyr Bernardo fichado tic tac.

0

Ogółem jest ciężka satsuauacja.

3

@Lukikiki Pij i nie piedol. Jak coś to zrzygasz i będzie detoks tu tego.

0

@Criss18Barca Mitro może ma trochę straty do Cra ale AlHilal jest najlepsze w Saudi i ciągle są w grze o LMAzji.

6

W MLSie musi paść jakaś bramka "stadiony świata" co kolejkę


@escarabajo @mekston @blakkudium

0

Panie zabrali godzinę. A komu to potrzebne? A dlaczego?

0

@KyngPyng Na Monterrey w ConcacafChampionsCup powinien być gotowy .

11

@michal26 Lewus w klubowej piłce wygrał wszystko a Kejnuch jest jednym z największych pechowców w historii.

4

Za chwilę zaczynamy mecz amigosowego Miami z NYCFC. Niestety zabraknie Leo.


@mekston @mekston @Lionel_Messi10 @Lionel_Messi10 @AFA i inni fani amigosów z Miami

2

@Sulimo Humor dzidkowy.

0

Estoril- Porto 1;0 Cassiano
@FcPortoFan1999

0

@HypeR Jeszcze odpoczną przed rewanżem z PSG.

0

@HypeR O to mi chodziło.

0

@HypeR Dlaczego?

0

@lntrowertyk Tak krótka defekacja jest niesatysfakcjonującą.

2

2

Mount w 96min na 1;0 dla ManUtd z Brentford.
https://x.com/AbsoluteBruno/status/1774193433734738295
@Encore

0

Lewy,Cancelo wykartkowali na klasyk.

0

@lntrowertyk Na wypadek dwójki to odpala się przeglądarkę Brave na tel ze strumykiem i wtedy nie musisz się pytać.

1

@mekston W Miami jest Campana a w Las Palmas Campaña.

0

Główką w okienko. Co za golazo! Podanie Felixa teź palce lizać .

2

@sidi12843 Tylko w Arabii widziałem, żeby liga decydowała o sędziowaniu meczów przez sędziów z zagranicy.

1

Bramka Leao z Fiorą


8

Cavani ciągle ma instynkt strzelecki

/video/1
@escarabajo @mekston @Encore @Lionel_Messi10

0

@escarabajo Tu 5;1 a w meczu AlShabab-AlHilal 3;4. Europa to już przeszłość XD.

0

CR hattrick z AlTaee.

2

@adi7adi8 Dla nich dobra ale dla atrakcyjności Bundesligi tragiczna.

4

@Comentateiro Polski Mou i polski Guardiola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?