Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Magię to masz w fantastyce a nie na stadionie piłkarskim .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Tak ma się świecić nowe Camp Nou
1
@FcPortoFan1999 Jakbym miał wskazać subiektywnie nr1 to wybrałbym supeclasico.
1
@FcPortoFan1999 Najgorętsze derby na świecie. Można jeszcze dodać derby Buenos, Kairu, Casablanci,Montevideo czy mecze na szczycie w Grecji, Brazylii,Meksyku,Iranie,Arabii.
5
@FcPortoFan1999 W derbach Belgradu jest dopiero gorąco. Partizan teraz strzelił bramkę gdy petarda była na boisku :D
https://x.com/FootColic/status/1781734832126710161
2
@Stinger_ Niby Śląsk a jak w Argentynie.
2
Kejnuch bramka z wolnego z Unionem.
0
Kontaktowa Ruchu
0
Betis prowadzi z Valencią po golu Ayoze Pereza https://x.com/FootColic/status/1781728105578508463
2
Goretzka na 1;0 z Unionem
https://x.com/MunichFanpage/status/1781729686973808846
1
@tadzik447 Lepsza zagrycha albo wąchanie firanek.
2
@Bocheno1 Genów nie oszukasz.
3
Jordi Sanchez na 2;0 dla Widzewa z Ruchem
0
@FcPortoFan1999 Dla Widzewa przydałby się taki stadion 50k+.
0
@FcPortoFan1999 Na śląskim widzę, że grają.
3
Widzew 1;0 z Ruchem. Luis Silva.
3
Gotówka z golem. Jeszcze Anglia nie zginęła.
https://x.com/FootColic/status/1781028180771377469
1
@mekston Jeszcze poczekajmy z wyrokami.
0
@Rewolucja123 Ludzie raczej chwalą usunięcie zasady bramek na wyjeździe.
1
Lille prowadzi z AV
https://x.com/FootColic/status/1781005211156517108
1
@Encore I ta skleja niczym Zizou czy Andres przy akcji bramkowej
https://x.com/JBellinghamZone/status/1780976888028049416
1
@bartas97 POV - Postawiłeś kupon na awanse.
5
Potężna siła przyjaźni XD
6
@Orłoś Gramy na stare.
0
@FcPortoFan1999 Jak wygrywają to kozak,najlepsza liga. Jak porażka to gadka, że LM to oni mają u siebie :D
1
@Sysia11 Jeśli superliga zastąpiłaby LM to sukcesy pewnie doliczaliby do już wygranych LM podobnie jak liczą razem sukcesy pucharze mistrzów z aktualnymi rozgrywkami od reformy z 92r. Chyba, że rozgrywana byłaby LM i Superliga jednocześnie podobnie jak interkontynentalny i KMŚ ale wtedy kalendarz by spuchł.
0
Scenariusz niczym z anime. Potężny czarnoksiężnik co trenował 10tyś lat przegrał z obżerającym się półgłówkiem co zastosował moc siły przyjaźni. Powtórka sprzed dwóch lat, gdzie City młóciło, młóciło i gunwo z tego. Mając szerszy skład z dwoma klasowymi dziewiątkami, gdzie Real nie miał żadnej to trzeba umieć tak koncertowo spierdzielić. Może zabrakło strzałów z dystansu jak w pierwszym meczu? Pykanie , piętki Bernardo czy Fodena a bramka pada dla nich po wywaleniu się Rudigera... Obywatele sami są sb winni, bo z tego co wykreowali powinni powtórzyć ubiegłoroczny przebieg spotkania.
0
@mekston Spisywałem ich na straty a może być jeszcze ciekawie.
3
4;2 Aldawsari . Saudyjczycy odrabiają.
@escarabajo @mekston @blakkudium