0

@Katalończyk 99 Magię to masz w fantastyce a nie na stadionie piłkarskim .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Tak ma się świecić nowe Camp Nou


1

@FcPortoFan1999 Jakbym miał wskazać subiektywnie nr1 to wybrałbym supeclasico.

1

@FcPortoFan1999 Najgorętsze derby na świecie. Można jeszcze dodać derby Buenos, Kairu, Casablanci,Montevideo czy mecze na szczycie w Grecji, Brazylii,Meksyku,Iranie,Arabii.

5

@FcPortoFan1999 W derbach Belgradu jest dopiero gorąco. Partizan teraz strzelił bramkę gdy petarda była na boisku :D
https://x.com/FootColic/status/1781734832126710161

2

@Stinger_ Niby Śląsk a jak w Argentynie.

2

Kejnuch bramka z wolnego z Unionem.


0

Kontaktowa Ruchu


0

Betis prowadzi z Valencią po golu Ayoze Pereza https://x.com/FootColic/status/1781728105578508463

2

1

@tadzik447 Lepsza zagrycha albo wąchanie firanek.

2

@Bocheno1 Genów nie oszukasz.

3

Jordi Sanchez na 2;0 dla Widzewa z Ruchem


0

@FcPortoFan1999 Dla Widzewa przydałby się taki stadion 50k+.

0

@FcPortoFan1999 Na śląskim widzę, że grają.

3

Widzew 1;0 z Ruchem. Luis Silva.


3

Gotówka z golem. Jeszcze Anglia nie zginęła.
https://x.com/FootColic/status/1781028180771377469

1

@mekston Jeszcze poczekajmy z wyrokami.

0

@Rewolucja123 Ludzie raczej chwalą usunięcie zasady bramek na wyjeździe.

1

1

@Encore I ta skleja niczym Zizou czy Andres przy akcji bramkowej
https://x.com/JBellinghamZone/status/1780976888028049416

1

@bartas97 POV - Postawiłeś kupon na awanse.

5

Potężna siła przyjaźni XD


6

@Orłoś Gramy na stare.

0

@FcPortoFan1999 Jak wygrywają to kozak,najlepsza liga. Jak porażka to gadka, że LM to oni mają u siebie :D

1

@Sysia11 Jeśli superliga zastąpiłaby LM to sukcesy pewnie doliczaliby do już wygranych LM podobnie jak liczą razem sukcesy pucharze mistrzów z aktualnymi rozgrywkami od reformy z 92r. Chyba, że rozgrywana byłaby LM i Superliga jednocześnie podobnie jak interkontynentalny i KMŚ ale wtedy kalendarz by spuchł.

0

Scenariusz niczym z anime. Potężny czarnoksiężnik co trenował 10tyś lat przegrał z obżerającym się półgłówkiem co zastosował moc siły przyjaźni. Powtórka sprzed dwóch lat, gdzie City młóciło, młóciło i gunwo z tego. Mając szerszy skład z dwoma klasowymi dziewiątkami, gdzie Real nie miał żadnej to trzeba umieć tak koncertowo spierdzielić. Może zabrakło strzałów z dystansu jak w pierwszym meczu? Pykanie , piętki Bernardo czy Fodena a bramka pada dla nich po wywaleniu się Rudigera... Obywatele sami są sb winni, bo z tego co wykreowali powinni powtórzyć ubiegłoroczny przebieg spotkania.

0

@mekston Spisywałem ich na straty a może być jeszcze ciekawie.

3

4;2 Aldawsari . Saudyjczycy odrabiają.


@escarabajo @mekston @blakkudium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?