10

A jednak jeszcze Luisito po podaniu Leo dobija Revolution.


2

Cremaschi kończy mecz.


4

Jak za dawnych lat w Barcelonie.


8

Wyrównujący gol Messiego.


3

37 sek i już Miami przegrywa XDD


2

Gillette Stadium pełne jakby mieli grać Patriots a nie Revolution. Ciekawy czemu? :D

0

@kigani Półfinał. Nie wiadomo jak poradzilibyśmy sobie z BVB. Bylibyśmy faworytem ale mogłoby się też skończyć podobnie jak z Eintrachtem w LE.

0

@pride1899 W porównaniu do tych trzech potworów to raczej mini tasiemce.

0

@Amidamaru Wkręcisz się ale nie porównuj tasiemców jak Naruto czy OP do sezonówki jak DeathNote. Sezonówki są zazwyczaj lepsze.

0

@kigani Playoff pewny ale powyżej 1/4 raczej nie zagramy.

1

@tomek8756 Samiec twój wróg!

1

@adi7adi8 NFL ma być to może NBA też będzie.

0

@Arden Chodzi o poszerzone kmś czy coś nowego wymyślili?

1

@blakkudium Fenomenalna postawa defensywy Brighton XD

0

@Emhyr Nie wytrzymał psychicznie hejtu Dodiego.

5

@blakkudium @Kessie rano na robocie u Lucka a wieczorem bramki w Arabii. Kocur.

0

@FcPortoFan1999 A szkoda.

1

@bartas97 Za dawnych lat Jan Tomaszewski przedstawił świetne rozwiązanie dotyczące przyszłości Smudy jako selekcjonera kadry. W przypadku Tebasa sprawdziłoby się idealnie.


1

@mekston Tak. Jenbouk nie jedzie.

2

@escarabajo Przed chwilą Yokohama wygrała z Ulsanem w karnych i awansowała do finału LM AFC.

0

@Adran360 *Oglądaj a nie okładaj XD. Coś mi się źle napisało.
@Ojciec5tkidzieci Nie ma co porównywać średniaka do goata anime.

1

@Zoker Warto. Okładaj i się nie zastanawiaj. Chociaż, jeśli znasz wszystkie szczegóły to popsuje ten szok, który powinieneś mieć pod koniec 3 sezonu i w trakcie 4. Może poczekaj trochę aż ci się zapomni ;D ?

1

@mekston Chyba zmierzają po tytuł. Dodatkową motywacją do wygranej będzie to aby pojechać na KMŚ, bo pkt w rankingu mają za mało.

1

@Emhyr W pierwszym meczu tak ale w dwumeczu niekończenie. Crespo dobrze poukładał Ain i wygrali wbieganiem i organizacją. W końcówce rewanżu Hilal gniotło i mogli przechylić szalę na swoją stronę ale Savić i i MIchael nie trafiali w światło bramki z pola karnego.

3

@wojopancer @jowita usiadła na kamerę, że tak słabo widać?

0

@Destroyer_of_Worlds Zarówno Milan jak i Inter w przyszłości opuszczą SanSiro i zadomowią się na nowo zbudowanych obiektach .
http://stadiony.net/projekty/ita/nuovo_stadio_milan_san_donato
http://stadiony.net/projekty/ita/nuovo_stadio_inter
Co prawda Milan ma problemy prawne z terenem na budowę ale powinni temu zaradzić. Jeśli się nie uda to poszukają pewnie innego miejsca.
Roma też ma się wyprowadzić z Olimpio tylko jeszcze nie ustalono kiedy ruszą prace nad nowym stadionem.
http://stadiony.net/projekty/ita/stadio_as_roma

0

@Ojciec5tkidzieci Od razu masz dwójkę z rana.

0

@blakkudium Oby się sprawdziły. Potrzebujemy jakiś zmian.

0

@FcPortoFan1999 Muszą Wlodara pilnować XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?