Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
A jednak jeszcze Luisito po podaniu Leo dobija Revolution.
2
Cremaschi kończy mecz.
4
Jak za dawnych lat w Barcelonie.
8
Wyrównujący gol Messiego.
3
37 sek i już Miami przegrywa XDD
2
Gillette Stadium pełne jakby mieli grać Patriots a nie Revolution. Ciekawy czemu? :D
0
@kigani Półfinał. Nie wiadomo jak poradzilibyśmy sobie z BVB. Bylibyśmy faworytem ale mogłoby się też skończyć podobnie jak z Eintrachtem w LE.
0
@pride1899 W porównaniu do tych trzech potworów to raczej mini tasiemce.
0
@Amidamaru Wkręcisz się ale nie porównuj tasiemców jak Naruto czy OP do sezonówki jak DeathNote. Sezonówki są zazwyczaj lepsze.
0
@kigani Playoff pewny ale powyżej 1/4 raczej nie zagramy.
1
@tomek8756 Samiec twój wróg!
1
@adi7adi8 NFL ma być to może NBA też będzie.
1
@Arden O KMŚ chodzi.
https://transfery.info/aktualnosci/fifa-bliska-zawarcia-kontraktu-na-transmisje-nowych-klubowych-mistrzostw-swiata/210183
0
@Arden Chodzi o poszerzone kmś czy coś nowego wymyślili?
1
@blakkudium Fenomenalna postawa defensywy Brighton XD
0
@Emhyr Nie wytrzymał psychicznie hejtu Dodiego.
5
@blakkudium @Kessie rano na robocie u Lucka a wieczorem bramki w Arabii. Kocur.
0
@FcPortoFan1999 A szkoda.
1
@bartas97 Za dawnych lat Jan Tomaszewski przedstawił świetne rozwiązanie dotyczące przyszłości Smudy jako selekcjonera kadry. W przypadku Tebasa sprawdziłoby się idealnie.
1
@mekston Tak. Jenbouk nie jedzie.
2
@escarabajo Przed chwilą Yokohama wygrała z Ulsanem w karnych i awansowała do finału LM AFC.
0
@Adran360 *Oglądaj a nie okładaj XD. Coś mi się źle napisało.
@Ojciec5tkidzieci Nie ma co porównywać średniaka do goata anime.
1
@Zoker Warto. Okładaj i się nie zastanawiaj. Chociaż, jeśli znasz wszystkie szczegóły to popsuje ten szok, który powinieneś mieć pod koniec 3 sezonu i w trakcie 4. Może poczekaj trochę aż ci się zapomni ;D ?
1
@mekston Chyba zmierzają po tytuł. Dodatkową motywacją do wygranej będzie to aby pojechać na KMŚ, bo pkt w rankingu mają za mało.
1
@Emhyr W pierwszym meczu tak ale w dwumeczu niekończenie. Crespo dobrze poukładał Ain i wygrali wbieganiem i organizacją. W końcówce rewanżu Hilal gniotło i mogli przechylić szalę na swoją stronę ale Savić i i MIchael nie trafiali w światło bramki z pola karnego.
3
@wojopancer @jowita usiadła na kamerę, że tak słabo widać?
0
@Destroyer_of_Worlds Zarówno Milan jak i Inter w przyszłości opuszczą SanSiro i zadomowią się na nowo zbudowanych obiektach .
http://stadiony.net/projekty/ita/nuovo_stadio_milan_san_donato
http://stadiony.net/projekty/ita/nuovo_stadio_inter
Co prawda Milan ma problemy prawne z terenem na budowę ale powinni temu zaradzić. Jeśli się nie uda to poszukają pewnie innego miejsca.
Roma też ma się wyprowadzić z Olimpio tylko jeszcze nie ustalono kiedy ruszą prace nad nowym stadionem.
http://stadiony.net/projekty/ita/stadio_as_roma
0
@Ojciec5tkidzieci Od razu masz dwójkę z rana.
0
@blakkudium Oby się sprawdziły. Potrzebujemy jakiś zmian.
0
@FcPortoFan1999 Muszą Wlodara pilnować XD