1

@blakkudium MLS albo RSL pewnie.

8

Absurdalny pomysł.

1

Kolejna odpowiedź na Superligę po reformie europejskich pucharów i nowych KMŚ. Ciekawe jak to zorganizują? Jeśli jedne drużyny dostaną dodatkową szansę zarobku a inne nie to pojawia się zgrzyty. Kibice mogą być też niezadowoleni z faktu utraty jednego meczu domowego w sezonie. Pytanie też jakie będą to spotkania ? Mecze wielkiej trójki w LaLiga czy big6-10 w PL zainteresują kibiców w USA czy Azji ale spotkania dołów tabeli spowodują puchy na stadionach podobnie jak na pucharach czy superpucharach w Arabii, gdy trafiają się gorsze marki we wspomnianych rozgrywkach. Najsprawiedliwiej byłoby rozegrać dodatkową, zagraniczną kolejkę. Tylko wtedy będą znowu narzekania na obciążanie kalendarza.

6

@Stinger_ 75min i 0;0. Nie ma co relacjonować.

3

Hat trick Griezmanna z Getafe.
https://streamin.me/v/b1d83828
https://streamin.me/v/a9debf70


0

@mekston Na ekipę Pepuli działa tylko mental i siła przyjaźni.

1

@blakkudium Na boisku niech się wykaże a nie wyżywa się na fotelu.

6

@bartas97 Kopyto u Urusa potężniejsze niż u Borasa.

7

Nieźle załadował Valverde


4

@Arden Po Euro i CA wszystko powinno być jasne w kontekście ZP.

1

@kigani Paradoksalnie Goldeny czy Labrardory gryzą ludzi częściej niż rasy uważane za agresywne.

0

@jacobFCB Zdecydowanie baleron.

2

@blakkudium Przydałoby się Tomkowi
https://tiny.pl/dc3x7

0

@PatrykBarca Z twoje barcelońskiej perspektywy są to kalafiory. W RSL radzą sobie bardzo dobrze.

2

@Ramaj77 Może będzie późno odkrytym talentem. Coś jak Paulinho.

1

@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre Są nagrania z szatni na Anfield w których widać jak psycha im siadła.

3

@blakkudium Dobrze, że Cremaschi wrócił.

1

@blakkudium Ciężko z zasadami ligi tego dokonać ale jeśliby się udało to super.

2

@Tollusiek Prawie jak Mati Borek.

1

@blakkudium Wiem, że Nacho ma iść do MLSu to możliwe, że weźmie ze sobą kolegę. Ciekawe czy do Miami planują odejść.

5

Luisito doprowadza do remisu w Kanadzie.


3

Z Rojasa może być talent.

0

@blakkudium Modrica jakoś może da się wykombinować. Dwie gwiazdy to za dużo przez zajęte dpy i obciążone salary. Ramos musiałby się zgodzić na kontrakt z gorszymi finansami niż w Ekstraklasie.

5

Skład Miami na mecz z Montrealem


0

Czy po eurowizji La Rambla powinna zmienić nazwę na La Hamasla?

1

@FcPortoFan1999 Przeprowadzisz rozmowy pokojowe to może wygra. Nagadasz Zełeńskiemu,Putinowi, Xi,Bidenowi albo Trumpowi o Ekstraklasie to od razu im się odechce wojny. Teorie o tym, że mecz na 0;0 jest najlepszym widowiskiem też powinny być kluczowe.

1

@FcPortoFan1999 Za dużo nie piszmy, bo to nie dobra jest.

0

@FcPortoFan1999 Absolutnie.

0

Ten klasyk podbiłby eurowizję ?


1

Cholera wampiry wyższe. Potrzeba Wiedźmina!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?