Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium MLS albo RSL pewnie.
8
Absurdalny pomysł.
1
Kolejna odpowiedź na Superligę po reformie europejskich pucharów i nowych KMŚ. Ciekawe jak to zorganizują? Jeśli jedne drużyny dostaną dodatkową szansę zarobku a inne nie to pojawia się zgrzyty. Kibice mogą być też niezadowoleni z faktu utraty jednego meczu domowego w sezonie. Pytanie też jakie będą to spotkania ? Mecze wielkiej trójki w LaLiga czy big6-10 w PL zainteresują kibiców w USA czy Azji ale spotkania dołów tabeli spowodują puchy na stadionach podobnie jak na pucharach czy superpucharach w Arabii, gdy trafiają się gorsze marki we wspomnianych rozgrywkach. Najsprawiedliwiej byłoby rozegrać dodatkową, zagraniczną kolejkę. Tylko wtedy będą znowu narzekania na obciążanie kalendarza.
6
@Stinger_ 75min i 0;0. Nie ma co relacjonować.
3
Hat trick Griezmanna z Getafe.
https://streamin.me/v/b1d83828
https://streamin.me/v/a9debf70
0
@mekston Na ekipę Pepuli działa tylko mental i siła przyjaźni.
1
@blakkudium Na boisku niech się wykaże a nie wyżywa się na fotelu.
6
@bartas97 Kopyto u Urusa potężniejsze niż u Borasa.
7
Nieźle załadował Valverde
4
@Arden Po Euro i CA wszystko powinno być jasne w kontekście ZP.
1
@kigani Paradoksalnie Goldeny czy Labrardory gryzą ludzi częściej niż rasy uważane za agresywne.
0
@jacobFCB Zdecydowanie baleron.
2
@blakkudium Przydałoby się Tomkowi
https://tiny.pl/dc3x7
0
@PatrykBarca Z twoje barcelońskiej perspektywy są to kalafiory. W RSL radzą sobie bardzo dobrze.
2
@Ramaj77 Może będzie późno odkrytym talentem. Coś jak Paulinho.
1
@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre Są nagrania z szatni na Anfield w których widać jak psycha im siadła.
3
@blakkudium Dobrze, że Cremaschi wrócił.
1
@blakkudium Ciężko z zasadami ligi tego dokonać ale jeśliby się udało to super.
2
@Tollusiek Prawie jak Mati Borek.
1
@blakkudium Wiem, że Nacho ma iść do MLSu to możliwe, że weźmie ze sobą kolegę. Ciekawe czy do Miami planują odejść.
5
Luisito doprowadza do remisu w Kanadzie.
3
Z Rojasa może być talent.
0
@blakkudium Modrica jakoś może da się wykombinować. Dwie gwiazdy to za dużo przez zajęte dpy i obciążone salary. Ramos musiałby się zgodzić na kontrakt z gorszymi finansami niż w Ekstraklasie.
5
Skład Miami na mecz z Montrealem
0
Czy po eurowizji La Rambla powinna zmienić nazwę na La Hamasla?
1
@FcPortoFan1999 Przeprowadzisz rozmowy pokojowe to może wygra. Nagadasz Zełeńskiemu,Putinowi, Xi,Bidenowi albo Trumpowi o Ekstraklasie to od razu im się odechce wojny. Teorie o tym, że mecz na 0;0 jest najlepszym widowiskiem też powinny być kluczowe.
1
@FcPortoFan1999 Za dużo nie piszmy, bo to nie dobra jest.
0
@FcPortoFan1999 Absolutnie.
0
Ten klasyk podbiłby eurowizję ?
1
Cholera wampiry wyższe. Potrzeba Wiedźmina!