La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1526 Culés

15

Nerwowy rewanż ze szczęśliwym zakończeniem:

12 maja 2015 r. Bayern Monachium pokonał FC Barcelone 3:2 w półfinale Ligi Mistrzów. W rewanżu Bayern mógł doprowadzić do dogrywki ale akurat eksplodował Neymar, który na Allianz rozegrał być może swój najlepszy mecz w barwach Blaugrany. Gdyby nie jego popisy i 2 gole po podaniach Luisa Suareza, Bayern miałby szanse odrobić straty z Camp Nou. Stworzył sobie bowiem mnóstwo sytuacji, z których wykorzystał zaledwie trzy a to dzięki wspaniałej postawie ter Stegena. Po zakończeniu meczu w Monachium kamery uchwyciły moment, w którym roześmiani Messi i Luis Enrique padli sobie w objęcia i czule się wyściskali. Była to bardzo ważna chwila, gdyż od czasu wydarzeń styczniowych po przegranym meczu z Realem Sociedad, przez 3 miesiące trener i jego lider nie odzywali się do siebie w ogóle. Pokój został zawarty dopiero po pokonaniu potwora z Monachium. ,,Po wyeliminowaniu Bayernu wiedzieliśmy że najtrudniejsze już za nami a teraz pozostała nam radość z gry w finale”- wspominał Dani Alves.





@Visca_barca
@Sysia11
@Symson
@Ogorinho1974
@Mixtape
@Lionel_Messi10
@Culer9002
@AssisMoreira
@Arkon
@Adran360

2

@FCBparasiempre Przed słynnym rewanżem na Liverpool,myślałem że Barcelona wywalczy ten sam wynik.Czyli,3:0 u siebie a później porażka,ale właśnie jakaś 2:3 a nie 0:4..

1

@FcPortoFan1999 Naturalnie ja też byłem przygotowany na porażke z Liverpoolem, no ale własnie na taką 0:2, ewentualnie 1:3 czy 2:3.
Mi się wydaje że coś w nich pękło ewidentnie w psychice a nie w umiejętnościach czysto piłkarskich...

2

@FCBparasiempre I od tego meczu,Oni są przegrani mentalnie przed takimi ćwierćfinałami/półfinałami LM.

1

@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre Są nagrania z szatni na Anfield w których widać jak psycha im siadła.

1

@Adran360 Bo siadła im i to mocno.Porażka na Romę,jeszcze nie była aż tak dewastująca jak Anfield.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?