Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 Głębokie.
2
Kotletico 1;0 ? Stare, znałem.
0
@Kgorecki2500 Znajdą go wtedy, kiedy trybunał w Hadze oskarży Putina.
2
@sevs Pij śmiało.
4
@Luciano99 Kontrowersyjna opinia.
0
@FcPortoFan1999 My mamy z nimi na pieńku po 86r.
1
@Iniesta997 Ogółem całe te.
0
@Mateonvious Wrzuciłem rameczkę i nie podpisuje się pod tym co piszą fanboye.
@Barcaa12 Jude albo Kylian na ten moment. Ewentualnie może zamieszać Kejnuch. Cr czy Leo zawalili kluby i wątpliwe jest ich włażenie się o rywalizację. No chyba, że wygra ktoś z nich Copa, Euro a Anglia,Real, PSG zawalą,
0
@Mateonvious Czy ktoś mówi o spuszczaniu się ? :D
@EmilianoMartinez Stary ty byś wysiadł w Saudi czy USA pod każdym możliwym względem. Fizycznym, taktycznym, technicznym, wytrzymałościowym czy psychicznym.
1
@Mateonvious Porównujesz RSL do okręgówki? XDD
@Edoss Nie jest topka ale hattrick to zawsze coś. Szczególnie w tym wieku.
2
Hattrick CRa
@mekston @escarabajo @blakkudium @Encore
0
@Pedri16Future Masakra...
3
Taki nasz obraz
1
@Culer9002 To jest właśnie najgorsze, że człowiek się przyzwyczaił :/
2
@Lionel_Messi10 Jak mawia klasyk, Wolves zapłaciło rachunek za Real.
1
Otavio dobija Wehdę
https://x.com/GettyCristiano/status/1786823131488723020
@mekston @escarabajo @blakkudium @Encore @FcPortoFan1999
2
Cristiano x2 z Wehdą
https://streamin.me/v/d802e407
@mekston @escarabajo @blakkudium @Encore
3
Bramka Cristiano z Wehdą
@mekston @escarabajo @blakkudium
1
To już nie są dziady tylko pradziady.
0
Kibice Girony robią Poznań na trybunach.
1
Ta obrona to jest mem XDD A kapitan Sergi idealnie pokazał, że warto z nim przedłużać kontrakt.
2
@blakkudium Hattrick w stylu Cristiano.
4
Latający Norweg
2
@Kessie Jakby dwie na raz wyzerował to dałby sobie radę u was na robocie.
0
@FcPortoFan1999 Prusak spalony na słońcu.
0
@FcPortoFan1999 Przyjemniaczek Rudiger zniszczył go psychicznie.
1
@MichalZZZ U mnie po PSG i klasyku skończyły się emocje. Walka o drugie miejsce jakoś mnie nie ekscytuje.
0
@FcPortoFan1999 1963r
0
@Dosq Oni ewidentnie nie lubią grać pozycyjnie tylko szybką kontrą.
1
@Culer9002 Wiem o co chodzi ale dla mnie to przerost formy nad treścią. Poza tym w przypadku Saki to niebezpieczne dla zdrowia.