Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aragorn33 Jeszcze Ney był większość sezonu kontuzjowany a Cr w kółko grał XD
1
@SkN Powinni wygrać.
1
@adi7adi8 @Bulbazaur17 Koksy, % te sprawy.
2
Świetnie Szminka.
1
@blakkudium Jak dobrze widzieć wadliwą technologię , nie potrzebną w a laliga.
1
@JohnA Na PL już chyba za późno. Zobacz jak wygląda źle fizycznie po kontuzji.
1
Pulisik na 2;0 dla Milanu.
https://x.com/tekkersfoot/status/1789386586783707523
1
Raul Garcia na 0;1 z Bilbao
https://streamin.me/v/dfbded66
0
@Zip Za wcześnie na skład.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kessie i Firmino z bramkami dla AlAhli z AlShabab
@mekston @escarabajo @blakkudium
1
@Stinger_ Ogółem więcej trofeów ma Pep. Anczelot ma więcej LM i wygrał wszystkie ligi top 5. Nie da się jednoznacznie stwierdzić kto lepszy.
0
@DonCarletto MyAnimeList.
Ja się bardzo wciągnąłem w Monstera i jestem na 61odc.
0
@Pawlak1992 Ja aktualnie oglądam Monster i zdecydowanie polecam. Bardzo dobra klasyka. Serial w klimacie detektywistycznym, psychologicznym z elementami horroru, thrillera.
1
@Pawlak1992 Boruto: Two Blue Vortex, Berserk aktualnie. Aota czytałem,oglądałem a DBSuper wolę poczekać na anime. Alita Battle Angel nie znam.
@DonCarletto Chyba trzeba będzie niedługo założyć mala, żeby nie pozapominać tytułów.
0
@Amidamaru Rodrygo przez dobrą postawę w dużych meczach jest raczej nietykalny.
2
@Deviler A później wyzeruje browca i opierdzieli wursta.
1
@JohnA Nikt mu w Europie tyle co Hilal nie zapłaci. Po RSL pewnie wróci do ojczyzny.
2
@Kapitan hawk Za niecałe 3tyg będzie mógł się zrewanżować w finale pucharu krajowego.
1
@Faro Na ten moment nie ma na świecie większego talentu niż Yamal.
0
Finalista LM dostaje trójkę w 20+min z Mainz.
4
@VegetaPolska Nie ma żadnej afery. Zona Blaugrana się po prostu zesrał na twitterze.
10
@Luciano99 Młody @Deviler nauczył się w ten sposób życia. Po latach mści się na @Comentateiro podkradając mu małpki wiśniówkowe i mortadele.
1
@P33ck Mniej ale zawsze trofeum.
2
@P33ck Superpuchar jest niepoważny?
0
@FcPortoFan1999 Kulawy jest z Lechem. Z Widzewem natomiast to polish elclasico :D
1
@TR3YWAY Panie Xavineczku, Zubimendi jest dla RSSS . Dla Pana jest Oriol Romeu.
1
@FcPortoFan1999 Na chwilę wyszedłem a tu już dwie padły XD
https://x.com/FootColic/status/1789266557660492149
https://x.com/FootColic/status/1789267078886658513
3
Celtic prowadzi w Old Firm Derby
https://x.com/FootColic/status/1789265821266506163
2
Yokohama wychodzi na prowadzenie z AlAin
https://x.com/FootColic/status/1789262311892439264
@mekston @escarabajo @blakkudium