2

@Aragorn33 Jeszcze Ney był większość sezonu kontuzjowany a Cr w kółko grał XD

1

@SkN Powinni wygrać.

1

@adi7adi8 @Bulbazaur17 Koksy, % te sprawy.

2

Świetnie Szminka.

1

@blakkudium Jak dobrze widzieć wadliwą technologię , nie potrzebną w a laliga.

1

@JohnA Na PL już chyba za późno. Zobacz jak wygląda źle fizycznie po kontuzji.

1

1

Raul Garcia na 0;1 z Bilbao
https://streamin.me/v/dfbded66

0

@Zip Za wcześnie na skład.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kessie i Firmino z bramkami dla AlAhli z AlShabab



@mekston @escarabajo @blakkudium

1

@Stinger_ Ogółem więcej trofeów ma Pep. Anczelot ma więcej LM i wygrał wszystkie ligi top 5. Nie da się jednoznacznie stwierdzić kto lepszy.

0

@DonCarletto MyAnimeList.
Ja się bardzo wciągnąłem w Monstera i jestem na 61odc.

0

@Pawlak1992 Ja aktualnie oglądam Monster i zdecydowanie polecam. Bardzo dobra klasyka. Serial w klimacie detektywistycznym, psychologicznym z elementami horroru, thrillera.

1

@Pawlak1992 Boruto: Two Blue Vortex, Berserk aktualnie. Aota czytałem,oglądałem a DBSuper wolę poczekać na anime. Alita Battle Angel nie znam.
@DonCarletto Chyba trzeba będzie niedługo założyć mala, żeby nie pozapominać tytułów.

0

@Amidamaru Rodrygo przez dobrą postawę w dużych meczach jest raczej nietykalny.

2

@Deviler A później wyzeruje browca i opierdzieli wursta.

1

@JohnA Nikt mu w Europie tyle co Hilal nie zapłaci. Po RSL pewnie wróci do ojczyzny.

2

@Kapitan hawk Za niecałe 3tyg będzie mógł się zrewanżować w finale pucharu krajowego.

1

@Faro Na ten moment nie ma na świecie większego talentu niż Yamal.

0

Finalista LM dostaje trójkę w 20+min z Mainz.

4

@VegetaPolska Nie ma żadnej afery. Zona Blaugrana się po prostu zesrał na twitterze.

10

@Luciano99 Młody @Deviler nauczył się w ten sposób życia. Po latach mści się na @Comentateiro podkradając mu małpki wiśniówkowe i mortadele.

1

@P33ck Mniej ale zawsze trofeum.

2

@P33ck Superpuchar jest niepoważny?

0

@FcPortoFan1999 Kulawy jest z Lechem. Z Widzewem natomiast to polish elclasico :D

1

@TR3YWAY Panie Xavineczku, Zubimendi jest dla RSSS . Dla Pana jest Oriol Romeu.

3

Celtic prowadzi w Old Firm Derby
https://x.com/FootColic/status/1789265821266506163

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?