1

Wilder na dechach w 5 rundzie!

0

@macio_944 Nacho już na podnosiłeś się tych uszatych. Czas powalczyć o mistrza ameryki.

2

@Luciano99 Jakby był to niebyły w stanie pisać komentarza, bo leczyłby kacora.

2

@blakkudium @mekston Miałeś rację ze zwiększeniem poziomu w MLSie. W finale LM takiej brameczki nie było. Jeszcze teraz Leo huknął XD

2

@Pawlak1992 o "Tapinghamie"

1

@PatrychoO St Louis City SC zapłaci rachunek za Atlantę.

3

@LioNey99 Miał w finale asystę do Viniciusa. W meczu z City pięknie przyjął na Eithad w akcji co strzelił Rodrygo. Przebiegł w cholerę km i był regularny przez cały sezon w lalidze.

1

@Luciano99 Widzę, że spiryt i imperator 12volt wleciał u prezesa zakladu wulkanizacyjnego :D

0

@FcPortoFan1999 W nowym sezonie nie ma kręcenia kulek. Jak obydwie drużyny będą dobrze grać w fazie ligowej to spotkają się dopiero w finale. Jeszcze będzie możliwość rewanżu w rozszerzonym kmś, gdzie stawką będzie miano najlepszego teamu na 4lata!

2

0

@FcPortoFan1999 Grają w swojej lidze..

0

@Klejnot_Nilu Też można dodać do ekipy. Nie spamięta się wszystkich wielkich.

0

@Amidamaru No Lahma też można dodać.

0

@Emhyr Byłoby to sprawiedliwsze jak rozdzielenie sukcesów w kmś i w interkontynentalnym.

0

@Amidamaru Djalma Santos,Carlos Alberto,Cafu,Dani Alves,Carvajal, Kylie Walker - najlepsi PO w historii.

5

@DLFCB Takie obrazki świadczą o tym, że się starzejemy :(

1

@Popitek12 Jak chcesz.

10

Brawo dla labambowskich madryciaków. @VegetaPolska@DonCarletto @AmigoBlancos @bartas97 i inni. Jesteście trochę stuknięci, bo siedzicie na stronie rywala. Wasz team nie umie ładnie grać ale za to umie w wygrywanie.

1

@HighestInTheRoom Rudy się nie dostał XD

0

@blakkudium To teraz może iść do Miami aby polepszyć defa ekipy z Florydy.

1

@Coutinho007 Fajnie byłoby zobaczyć klasyk na wembley ale przewalić taki mecz to bolałoby jak cholera.

3

Pamiętacie te czasy jak mieli 9 i wydawało się, że ktoś ich dogoni?

0

@asaf @xLuke Racja. Jakoś pierw o tamtej dwojce mi się przypomniało :D

0

@Tomek54321 Jest nagranie z wcześniejszego finału jak Kroos reaguje na przełożenie godz meczu słowami "po prostu wygramy później". Jak nasi się zachowali w trudnej sytuacj na anfield wszyscy widzieli w dok amazona.

0

@Asthylath Nigdy nie mieli. Mają pecha do rozegrania perfekcyjnego sezonu.

0

@greedo Poglądy wynikają z egoizmu. Jakbyś był madryciakiem to byś mowił, że to najlepszy czas dla piłki nożnej.

0

Don Carletto 7 tytuł łącznie jako piłkarz i trener. Gento już nie jest samotnym rekordzistą z sześcioma zdobytymi tytułami. Dogonili go Modrić i Kroos.

3

@Conradxc Może Real wygral 2 lm ale za to Lapcio spasł się o 20kg więcej.

0

Mamy zdecydowanego faworyta do zp przed turniejami reprezentacyjnymi.

1

@mekston hahaha. Na finał potężnej lm w concacafie a nie w uefie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?