Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PiotrR W ksie mówili, że fusballiebe jest podobna do jabulani.
0
@zodiak_10 Już za dobrze było i jest kontakt. A hamulcowi niech się na kadrze spiszą.
23
Nie ma goata i Luisito a pozostali amigosi wygrywają 2;0 z aktualnym mistrzami MLS.
@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 @escarabajo @Faro i inni fani Leo i amigosów
0
@Encore Szwajcarski Zlatan.
2
@Kapitan hawk A taki klasyk?
@Popitek12
1
@Kapitan hawk Spalił się.
3
@AFA Będzie grane w kości :D
2
@blakkudium Niezły pocisk.
0
@Cobra303 Jacyś niepełnosprawni pewnie są tutaj.
2
@Popitek12 Typowe spotkanie dla koneserów.
2
@Rastafarnianin Grał w SER Caxias do Sul, EC Juventude, EC Novo Hamburgo ,Centro Sportivo Alagoano. Mimo, że nie były to kluby pierwszoligowe to raczej potrafił prosto kopnąć piłkę.
1
@escarabajo Estevao zaczyna się rozkręcać w Palmeiras. Ostatnio dwie asysty a teraz takie golazo
2;46
0
@FcPortoFan1999 Będzie towarzyski klasyk 3 sierpnia w NY.
4
@PatrychoO Kukułki.
1
@mekston @Encore @guetta256 Kante trzyma poziom. Jego drużyna zawodzi.
0
@FcPortoFan1999 Czuameni , Camavinga prawie jak w Realu.
0
@FcPortoFan1999 Może Mekambe dzisiaj.
0
@FabianekMrozek Łonucorambla i liczymy ruble od Władka.
1
@Destroyer_of_Worlds Jeszcze Coman w pierwszym wychodzi.
0
@maroon Kawkę piłem.
1
@Comentateiro Ale wyciągniemy wnioski i reprezentacja idzie ku lepszemu.
1
@Destroyer_of_Worlds Rumuni to onuce i ruscy agenci. Oni się nie zastanawiają, że tak wysokie zwycięstwo może złamać jedność zachodu?
1
Szkoda ale ładnie grali.
0
@Destroyer_of_Worlds Te rezerwy mogą na nas wystarczyć.
1
@mekston Messi miał rację co do niego.
1
Bobo kwo ebana.
0
Brawo Adaś Buksa!
1
Matthijs De Bór przemówił.
1
@Mario96w Co mistrzostwa to samo.
0
Do boju Polsko!