0

@PiotrR W ksie mówili, że fusballiebe jest podobna do jabulani.

0

@zodiak_10 Już za dobrze było i jest kontakt. A hamulcowi niech się na kadrze spiszą.


23

Nie ma goata i Luisito a pozostali amigosi wygrywają 2;0 z aktualnym mistrzami MLS.



@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 @escarabajo @Faro i inni fani Leo i amigosów

0

@Encore Szwajcarski Zlatan.

2

@Kapitan hawk A taki klasyk?


@Popitek12

1

@Kapitan hawk Spalił się.

3

@AFA Będzie grane w kości :D

2

@blakkudium Niezły pocisk.

0

@Cobra303 Jacyś niepełnosprawni pewnie są tutaj.

2

@Popitek12 Typowe spotkanie dla koneserów.

2

@Rastafarnianin Grał w SER Caxias do Sul, EC Juventude, EC Novo Hamburgo ,Centro Sportivo Alagoano. Mimo, że nie były to kluby pierwszoligowe to raczej potrafił prosto kopnąć piłkę.

1

@escarabajo Estevao zaczyna się rozkręcać w Palmeiras. Ostatnio dwie asysty a teraz takie golazo
2;46

0

@FcPortoFan1999 Będzie towarzyski klasyk 3 sierpnia w NY.

4

@PatrychoO Kukułki.

1

@mekston @Encore @guetta256 Kante trzyma poziom. Jego drużyna zawodzi.

0

@FcPortoFan1999 Czuameni , Camavinga prawie jak w Realu.

0

@FcPortoFan1999 Może Mekambe dzisiaj.

0

@FabianekMrozek Łonucorambla i liczymy ruble od Władka.

1

@Destroyer_of_Worlds Jeszcze Coman w pierwszym wychodzi.

0

@maroon Kawkę piłem.

1

@Comentateiro Ale wyciągniemy wnioski i reprezentacja idzie ku lepszemu.

1

@Destroyer_of_Worlds Rumuni to onuce i ruscy agenci. Oni się nie zastanawiają, że tak wysokie zwycięstwo może złamać jedność zachodu?

1

Szkoda ale ładnie grali.

0

@Destroyer_of_Worlds Te rezerwy mogą na nas wystarczyć.

1

@mekston Messi miał rację co do niego.

1

Bobo kwo ebana.

0

Brawo Adaś Buksa!

1

Matthijs De Bór przemówił.

1

@Mario96w Co mistrzostwa to samo.

0

Do boju Polsko!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?