Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Rozwinął się pod wodzą wuefisty Enrique.
0
Jak CR będzie grał pod drużynę to mogą zajść daleko.
2
@norbi77 "Niech mi nie podaje ręki i mówi cześć" To co miał chamsko się nie przywitać i przejść obok, kiedy mają razem program prowadzić? .. xd
0
@barcelonaLM Teraz to falafele.
6
@Stagiryta Pozdobywał trochę. Był mistrzem Brazylii, Meksyku, Chile i miał też puchary i superpuchary w tych krajach(oprócz Chile). W Europie a dokładnie we Włoszech wygrał puchar Włoch z Napoli. W Ameryce Pólnocnej zdobył LMConcacaf a w Ameryce Południowej Copa Sudaamericana (tamtejsza liga Europy).
1
@Stagiryta Mogliby coś postrzelać.
4
@FcPortoFan1999 Zadowolony ze spotkania?
0
@Xaviball Barcola ma potencjał aby być gwiazdą PSG.
3
Niby człowiek wiedzioł ale się łudził.
2
@Cygan BRC Bóg futbolu grał w nocy z Kanadą.
1
Rangnick stworzył maszynę. Świetnie się ich ogląda.
5
Lewus i Świder do boju!
2
@Kapitan hawk Weź następnym razem łagodny zamiast ostrego.
1
@TaleOfUs Dobry milf.
3
@fart Argentyna i Hiszpania dały radę.
0
@Bernard777 Rozumiem, że ty w razie W sam się zgłosisz do wcru?
0
@Joe_Barbaro Bracia braci biją.
0
@Encore Przy piccolo tanio skóry nie sprzeda.
3
@AFA Grają otwarty futbol ale mało wyrachowany.
12
@Michalekek Ronaldo to nieudacznik? XDD
7
Strzały nie dojechały ale ciastka do napastników były posyłane.
1
@macio_944 Ich kadra ma spory potencjał.
0
@Cukson Wszystko co będę mógł. Tak jak na Euro.
2
@Cukson Stadiony, Atmosfera-Copa
Poziom- Euro
1
@Volk Portugalia vs Argentyna w finalissimie? Obejrzałbym.
6
Falcao wraca do siebie
6
Najniższy wymiar kary dla makaronów.
1
@ShawnC Starcze pierdzielenie trochę.
0
@FcPortoFan1999 Turbo Grosika brakuje.
0
Owngol znowu strzela.