Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon O to mi chodzi.
1
@matirix20 Nie ma ten momemt większego talentu niż Yamal.
1
@VegetaPolska Azjaci nie chcą się uczyć angielskiego a ty byś chciał, żeby polski umiała ;D
"Azjatki lubią Europekczykow"- takie dziewczyny mają swoją nazwę w Japonii. Mówi się na nie gaijinki.
3
@kasztanowaty Ja już przez okno wywaliłem tv . Na szczęscie był to radziecki rubin i rozwalił ziemie zamiat siebie.
0
@Kgorecki2500 Popieram.
0
@PatrykBarca Jeszcze nie.
0
@TaleOfUs Są różne zboczenia.
1
@macio_944 Poprawie się Maćku ale pizza z ananasem nie przestanie mi smakować.
5
@fart Do czterech zwycięstw gramy.
3
@macio_944 Przezes wysyłał mnie 2 razy na wypoczynek. Już wystarczy.
3
@ShawnC Pizza z ananasem jest dobra.
1
@TheNekro94 Data odc- 6 czerwiec 2023.
W 2:27:20 Borek robi borowisko i wychodzi ze studia.
1
@TheNekro94 Program w ksie był po Mś 22. A klasyk w lm-sezon10 /11.
2
@Comentateiro Od hehe ekspertem jest Kaziu Węgrzyn.
4
@TheNekro94 Bór nawet w ksie się zesrał jak Messi miał wygrać ich plebiscyt na najlepszego w historii. Wyszedł wtedy ze studia xd Boli go ciągle jak komentował klasyk w lm, gdzie Leo przedryblował pół składu Realu i zdobył bramkę.
1
@Kamilos84 Zibi top!
1
@mekston Pisałem przed meczem z Paragwajem, który napewno zmieni nastawienie u Brazoli. Może to być dla nich przełom.
9
Brazole się przebudziły i rozbiły Paragwaj 4;1
Bramki z meczu:
1;0 Męczennik
2;0 Savio
3;0 Męczennik
3;1 Alderete
https://x.com/CopaAmerica/status/1806875611551457675
4;1 Paqueta
https://x.com/CopaAmerica/status/1806879322373787779
@escarabajo @mekston @blakkudium @AFA @PatrychoO @Sulimo @Lionel_Messi10
0
@Stagiryta Poza Scalonetą Kolumbia i Urugwaj wyglądają najlepiej.
1
@misterio Ptaszki ćwierkają, że wydarzyło się coś ciekawego związanego z tym lisem... znaczy kotem.
1
@Lionel_Messi10 Musiałby grać za "półdarmo" , bo nie zmieściłby się w Salary.
3
@AFA Poza murawą technicznie jest top. Na + też tłumaczenie decyzji sędziowskich prze mikro, które powinno być standardem.
2
@Adran360 Maximiliano Araujo na 3;0 https://streamin.me/v/3129da10
Fede Valverde na 4;0 https://streamin.me/v/93ff3b03
Manita a strzelcem Bentancur
https://x.com/TheSpursWatch/status/1806520191850831991
6
Bramka Pellistriego po asyście Araujo z Boliwią
Nunez na 2;0
@escarabajo @mekston @blakkudium @AFA @PatrychoO @Sulimo
5
Dwa karne w meczu Wenezuela-Meksyk. Wenezuelczycy trafiają a Meksykanie pudłują.
@escarabajo @mekston @blakkudium @AFA @PatrychoO @Sulimo
3
@BabyGang Oni są już po drugiej stronie rzeki. Ochoa siedzi na ławce w Salernitanie a chucky idzie w styczniu do SanDiego.
2
@Stanislaw1959 Wybredna publika z LV nie zapełni trybun w przeciętnym meczu. Jak chcesz wypełnione stadiony to zerknij na mecze USA,Meksyku i faworytów turnieju.
5
Minda poleciał niczym Henry i dobił Jamajkę strzelając trzecią bramkę.
@escarabajo @mekston @blakkudium @AFA @PatrychoO @Sulimo
4
Bramka Antonio i Jamajka łapie kontakt
@escarabajo @mekston @blakkudium @AFA @PatrychoO @Sulimo
0
@Adran360 Karny na 2;0 dla Ekwadoru.