Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium Grają w 10 a mimo to prowadzą.
2
@Kapitan hawk W Europie tylko takie pipki. Tu musi być krew, pot i łzy :D
0
@Encore Może Rumunia tak ale nas jedzie zarówno Wenezuela jak i Ekwador.
2
Świetne wejście Valencii. Tylko jest jeden problem. To nie UFC.
1
@AFA Faza pucharowa mistrzostw Oceanii dopiero w środę.
0
Ale puchy na Levi stadium XD
1
@Barcasub Przed nami ostatnie spotkanie. Mecz o honor, mecz o pietruszkę, mecz o psi ch. Nazywajcie go jak chcecie. My go nawet nie będziemy transmitować na żywo. Powtórka do obejrzenia około 3 nad ranem.
1
@escarabajo Szykuje się kopanina. Czyli warto nie przespać nocy :D O 3;00 też ciekawie. GoldCup w CopaAmerica XD.
1
@Emhyr Wszyscy mają z,p w tej grupie to decyduje bilans.
0
KDB dobija Rumunów.
1
@adi7adi8 W lalide Tebas powie, że to wadliwa i niepotrzebna technologia.
0
Jest pechowiec z tego Lakaki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Już dawno CFC go zaklepała.
3
@kubix05 Wszyscy grają lepiej od Polski.
0
@Jarema2000 Potężny Bór przygniótł mikro.
2
@mekston Kupę kasy inwestują w te stadiony to chcą, żeby nonstop odbywały sie na nich jakieś eventy.
5
@kubix05 Brakuje mu jeszcze finału euro do kompletu.
1
@mekston No boiskach mls współdzielonych z drużynami nfl gra się na sztucznej murawie. Na cope wymienieli na naturalną i musi pewnie trochę minąć czasu aż się przyjmie.
10
@Encore Jak dojcze biorą euro i Brazole wywalą się w copa to Toni też może dostać.
0
@D10SLEO Nie stać nas.
0
@mekston Niemcy i Anglia jak się wywalą to Vini pewnie weźmie zp, nawet bez copy.
2
@Bulbazaur17 Belgia za grube fryty z majonezem.
1
@Pawlusek Najlepszy Prezes w historii klubowej piłki. Lapcio z drugiej kadencji to parodia wcześniejszego Laporty. A o tym co Bartek z Rosellem zrobili to szkoda strzępić.
1
@Culer9002 Wolę ostry z kulą mocy, żeby na drugi dzień rozwaliło grotę nestle na kiblu. Człowiek doznaje wtedy tzw. detoksu.
0
@FcPortoFan1999 Myślisz, że zagra jeszcze na MŚ34 w Arabii?
0
@Fenelon Ale garniaki ma top.
3
@Dosq Teraz tylko rolo kebab z ostrym sosem.
0
@FcPortoFan1999 Młody, utalentowany stoper.
0
@tomek8756 Progresywne zainteresowania.