1

@nuevojugador U nas tacy pasjonaci piłkarscy, że mistrzostwa blisko podobnie jak u Ruskich a mniej naszych na trybunach.

1

@Arcybiskup @Kessie @Deviler
Możecie odetchnąć.

2

@Popitek12 Tylko niech to nie bedą wskazówki z finału facup.

0

@FcPortoFan1999 Tomuś Hajto dawał takie wskazówki.

2

@AFA Na wiki jest

1

@Kgorecki2500 Kto nie będzie zasuwał dostaje wpierdziel bagnetem francuskim od Jabłona albo zostanie przygnieciony przez Ludwiczka.

0

@KrwawiaceoczyVEB Trzyma go na ławce jako planb.

2

@AFA Męska gra XD

30

Miami amigosowe ale też mentalne. Wygrywają po golu strzelonym w 94min grając w dziewiątkę.


@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 i inni fani Leo i amigosów

1

@escarabajo Ta liga nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.
W ogóle to Bogusz Bale odwalił


11

Amigosowe Miami wyrównuje po bramce Gressela


@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 i inni fani Leo i amigosów

1

@clyde Jeszcze cię pokierują do domu jak przegrywasz z grawitacją. Znam z autopsji.

4

@escarabajo Za niego jest potężny Campana. Goata nie da się zastąpić.

8

Miami bez Leo już przewala w 3 min


@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @blakkudium @AFA @zodiak_10 i inni fani Leo i amigosów

0

Kolumbia 3;0 z Boliwią w towarzyskim meczu.
https://streamin.me/v/b79e3631 JHon Aris
https://streamin.me/v/f38f6d6a JHon Cordoba
https://streamin.me/v/79e925d0 Luis Diaz

3

@Iniesta8i Są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły.

0

Taka nutka na Euro


7

@Lionel_Messi10 Zaczynają na pięknej arenie. Jeden z najnowocześniejszych obiektów na świecie. Mercedes-Benz Stadium - ponad 70k pojemności, ekran 360 ° i zamykany dach. Na co dzień arena Atlanty UTD w MLS i Atlanty Falcons w NFL.

1

Krzychu Piątek jest yerbiarzem, mateistą


3

@Astad Stolica i większa arena. Stąd ten wybór.

2

@mekston Ali Daei to jest kozak. W tak słabej reprze taki dobry wynik.

0

@FCB_dimiC Hłehłe xd beka.

0

@FCB_dimiC Przynajmniej jest zabawnie.

0

Myślicie, że Vanessa Rojewska dobrze przygotowała fizycznie naszych piłkarzy?

1

@Lionel_Messi10 Jak wybierzesz Diego w nocy to już nie będziesz spać XD

1

@Kapitan hawk Byłem, jestem i umrę Polakiem!

4

To teraz odliczamy do Probierzówki.

0

@Trojanek23 Smutnie to brzmi :( Samo uczęszczanie do szkółki nie oznacza też, że odpalilibyśmy jak Yamalek.

0

@Emhyr Ciekawe czy będzie wtedy więcej niż 48 drużyn na turnieju.

1

@Balboa901 Prawdziwi Albańczycy a nie jacyś podrabiańcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?