Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@nuevojugador U nas tacy pasjonaci piłkarscy, że mistrzostwa blisko podobnie jak u Ruskich a mniej naszych na trybunach.
1
@Arcybiskup @Kessie @Deviler
Możecie odetchnąć.
2
@Popitek12 Tylko niech to nie bedą wskazówki z finału facup.
0
@FcPortoFan1999 Tomuś Hajto dawał takie wskazówki.
2
@AFA Na wiki jest
1
@Kgorecki2500 Kto nie będzie zasuwał dostaje wpierdziel bagnetem francuskim od Jabłona albo zostanie przygnieciony przez Ludwiczka.
0
@KrwawiaceoczyVEB Trzyma go na ławce jako planb.
2
@AFA Męska gra XD
30
Miami amigosowe ale też mentalne. Wygrywają po golu strzelonym w 94min grając w dziewiątkę.
@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 i inni fani Leo i amigosów
1
@escarabajo Ta liga nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.
W ogóle to Bogusz Bale odwalił
11
Amigosowe Miami wyrównuje po bramce Gressela
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 i inni fani Leo i amigosów
1
@clyde Jeszcze cię pokierują do domu jak przegrywasz z grawitacją. Znam z autopsji.
4
@escarabajo Za niego jest potężny Campana. Goata nie da się zastąpić.
8
Miami bez Leo już przewala w 3 min
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @blakkudium @AFA @zodiak_10 i inni fani Leo i amigosów
0
Kolumbia 3;0 z Boliwią w towarzyskim meczu.
https://streamin.me/v/b79e3631 JHon Aris
https://streamin.me/v/f38f6d6a JHon Cordoba
https://streamin.me/v/79e925d0 Luis Diaz
3
@Iniesta8i Są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły.
0
Taka nutka na Euro
7
@Lionel_Messi10 Zaczynają na pięknej arenie. Jeden z najnowocześniejszych obiektów na świecie. Mercedes-Benz Stadium - ponad 70k pojemności, ekran 360 ° i zamykany dach. Na co dzień arena Atlanty UTD w MLS i Atlanty Falcons w NFL.
1
Krzychu Piątek jest yerbiarzem, mateistą
3
@Astad Stolica i większa arena. Stąd ten wybór.
2
@mekston Ali Daei to jest kozak. W tak słabej reprze taki dobry wynik.
0
@FCB_dimiC Hłehłe xd beka.
0
@FCB_dimiC Przynajmniej jest zabawnie.
0
Myślicie, że Vanessa Rojewska dobrze przygotowała fizycznie naszych piłkarzy?
1
@Lionel_Messi10 Jak wybierzesz Diego w nocy to już nie będziesz spać XD
1
@Kapitan hawk Byłem, jestem i umrę Polakiem!
4
To teraz odliczamy do Probierzówki.
0
@Trojanek23 Smutnie to brzmi :( Samo uczęszczanie do szkółki nie oznacza też, że odpalilibyśmy jak Yamalek.
0
@Emhyr Ciekawe czy będzie wtedy więcej niż 48 drużyn na turnieju.
1
@Balboa901 Prawdziwi Albańczycy a nie jacyś podrabiańcy.