Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Upamecano to jest placek. Co jakiś duży mecz to zawala.
2
@blakkudium Austria pozytywnie zaskakuje.
1
@misterio Wbrew temu co się pisze, mówi to on nie siedział w psg przez tak długi czas tylko i wyłącznie ze względów finansowych. Jest on w końcu chłopakiem pochodzącym z Paryża i chciał jakiegoś uszatka po sb zostawić.
9
Kibice w jedynym słusznym stanie w jakim da się oglądać kadrę Xd
4
@escarabajo Futbol na tak.
1
@FCBparasiempre Henry przyszedł do Barcy po LM podobnie jak Mbappe idzie teraz do Realu.
2
@Encore Kostaryka nie prezentuje się jako chłopcy do bicia.
1
@Faro Najdroższy i najnowocześniejszy stadion na świecie.
1
@Faro Obejrzy się.
2
@blakkudium James co za piły posyła.
1
@Sulimo Kapitan zachlał i linki z opóźnieniem ;p
1
Sporo Kolumbijczyków pojawiło się na NRG stadium.
1
Del Pierro wstąpił w Zaccagniego.
4
@Adran360 Darwin Nunez podwyższa prowadzenie Urugwaju.
Matias Vina na 3;0
Honorowe trafienie Panamy Michaela Murillo
https://x.com/SidelineRecaps/status/1805072339870064818
17
Piękny gol Maximiliana Araujo na 1;0 z Panamą
@mekston @AFA @escarabajo @blakkudium @Sulimo @PatrychoO
1
@PatrychoO Taka frekwencja
2
Szkoda ale derby zawsze są ciekawe.
1
@PatrychoO Raczej nie ale ludzi jest sporo
0
@Barca_Big_Moment Dobra bania jest po wódzie z energolami ;D
7
@escarabajo Copa taka jest.
1
@misterio Z fanbazą nie ma co polemizować.
4
@escarabajo Szkolenie u nich poszło bardzo do przodu. Mają coraz więcej szkółek z ludźmi z Europy, Ameryki Poł. Nastolatkowie zaczęli też uprawiać soccer tak często jak inne amerykańskie sporty a MLS rozrasta się przez lata. Amerykańska piłka powinna być coraz lepsza w przyszłości.
6
@misterio Fenomenem DB nie były technikalia tylko bycie pierwszym battleshounenem, który osiągnął światowy sukces.
1
@blakkudium Golazo Pulisika.
1
@AFA My tych drugich repr to sporo mamy.
6
No i mamy chwilę grozy jak z Eriksenem w meczu Szkocja-Węgry.
0
@KrwawiaceoczyVEB Trzeba dawać mu szansę w pierwszej drużynie.
0
@GeneralXavi No spoko ale lubię piłeczkę i sobie obejrzę.
1
@Keson Jasne, że siedzi przy tym stole. Jeden z najlepszych pomocników w historii futbolu.
0
@FcPortoFan1999 Mecz będzie hehe dynamiczny hehehe pełny sił.