- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
3
Totalna dominacja ekip z Meksyku nad MLS.
Dodatkowo Pachuca wygrywa wyjazdowo z Heradino i bardzo możliwe że w 1/2 LM będą 4 ekipy meksykańskie.
@Adran360 @escarabajo
1
@mekston Jak Messi wróci na rewanż to Miami awansuje.
0
@mekston Rayados na farcie z Miami wygralo, w rewanżu z Leo Miami awansuje.
0
@TheNekro94 będą grali na wyjeździe
Stracili też na rewanż Ruiza. Muszą też strzelić min 2 bramki żeby o coś powalczyć
0
@Lionel_Messi10 oddali ponad 20 strzałów w meczu, nawet mimo że od 65 minu Inter w 10 to jest bardzo słaba laurka dla obrony.
0
@mekston Nie zmienia to niczego, jak wróci Leo to powinni ich pozamiatać i awansować dalej, bez Leo Miami ich gniotło do 60min, to co mówić co będzie z Leo w składzie.
0
@Lionel_Messi10 pamiętaj że Monterrey będzie grać u siebie
0
@mekston Wiem, dla mnie to bez różnicy, liczę na przepchnięcie tego meczu i awans dalej. ;-)
2
@mekston @Lionel_Messi10 Do czerwonej kartki Davida Ruiza nie było źle. Koło 40min kontuzja Taylora osłabiła ofensywę. Monterrey kontrolowało spotkanie ale Miami grało dobrze z kontry i Suarez czy Gressel mogli coś postrzelać. Nawet ich słabiutka obrona nie grała aż tak źle. Po czerwieni amatorskie flopy Busiego, Gomeza przyczyniły się do porażki.
3
@mekston Królowie strefy Concacaf. 38 tytułów nie wzięło się z znikąd a 39 już w drodze.
@Lionel_Messi10 Jak Leo opdali się tak jak w LeagCupie to jest szansa, bo jak nie to kolejny wpier$)l.
2
@Adran360 bez Leo to nie ma czego szukac, z innym jakas szansa jest ale nawet wlasnie to że mecz za tydzien to sa znaki zapytania o forme po urazie (jak wroci na ten mecz)