Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Zapowiada się ciekawa końcówka ligi.
2
@FCBparasiempre Pech w Europie to u nas trochę historyczna tradycja.
1
@L3OM3SSI Też chciałem byczq ale niestety musimy jeszcze na uszatego poczekać...
6
Prawdopodobnie najlepszy dwumecz w historii lm, niestety dla nas nieudany. Nie ma co płakać, bo sezon jest udany, 2 tytuły krajowe są, a trzeci w drodze. Inter wygrał solidnością, szczęściem i kadrą, która u nas się posypała. 2 finał Nerazurrich w ostatnich 3 edycjach to nie jest przypadek, a my graliśmy niedawno owocowe czwartki i większość min dwumeczu ich dominowaliśmy.
1
@FcPortoFan1999 Odpalimy petardy przed domem jak kibice dla drużyn wyjazdowych.
1
@Lionel_Messi10 Espanyol gorszy od madrycioków.
1
@FcPortoFan1999 Wbijemy do ciebie na Siedlce i obudzimy w nocy abyś obejrzał spektakl Cruz Azul vs Vancouver.
14
Gol goata.
1
@zodiak_10 Energole zapłaciły rachunek za Vancouver.
5
Weigandt na 2;0 dla Miami.
Luisito na 3;0.
https://x.com/MLS/status/1918823763728040309
Choupo na 1;3.
2
Nie goat ale wielki zawodnik FA ogląda dziś Leo i ekipę.
3
Picault na 1;0 dla Miami z NYRB.
https://x.com/MLS/status/1918816386832359892
0
@APTAPT Redbulle to bardzo niespełniony klub. Wygrywali 3 razy Supporters Shield a nigdy nie udało się im wygrać MLSCup, o Concacaf ChampionsCup nie wspominając.
2
@zodiak_10 Muszą się zadowolić Arab Club Champions Cup z 2023r.
3
Skład Miami na mecz z NYRedbulls.
5
@blakkudium W nocy Allah nie widzi spożytych %.
2
@zodiak_10 Będzie oglądane ale z niesmakiem po ostatnim wpierdzielu.
0
Prawidłowa decyzja.
5
Komentarz usunięty
1
@Blantozaur My im rok spieprzyliśmy. Wakacje musi ktoś na KMŚ im zepsuć.
1
@Kapitan hawk Jak im dowalimy kolejny raz w tym sezonie to będzie tam gorąco :D .
0
@mekston Odznacz polskiego Iworyjczyka, bo odpoczywa w Elementowym hotelu.
0
Perisic strzela po raz trzeci.
https://x.com/GoalsXtra/status/1918765796672618563
1
Nie do wydymania jest ta drużyna. Radzimy sb z każdymi przeciwnościami.
1
Rafał co huknął.
1
@mekston Mógł zagrać marnie ale zawsze będzie groźny, gdy zdrowie pozwoli mu grać.
2
@blakkudium Nie dobrze ale powinniśmy dać radę.
6
@faro i @Sulimo to takie samo yin i yang w kontekście Fatiego jak @MesQueUnClub96 i @AlexDark00 w przypadku Lewusa.
0
@Kitek1640 Odblokował DragonBallowego SSJa.
1
Perisic strzela z Fortuną.
https://x.com/GoalsXtra/status/1918746839882276931