5

Sporting blisko mistrza Portugalii.


5

Barcelonizowane SI.


0

@Marcelinho132 Drugie. Wygrywali Full Members albo Zenith Data Systems Cup jak kto woli w 1991r.

1

Chyba czas na podbój kolejnej ligi dla Pepa.

4

@4drian0 FACup niech zostaje ale puchar ligi jest do wywalenia jak we Francji.

2

@takisobiektos Topowe rozgrywki tyle doliczają.
@mekston

1

@mekston @Kapitan hawk Może inny klub z RSL albo jakaś drużyna z innego kraju zatoki perskiej. Wątpię , że zrezygnuje z kosmicznego $ na rzecz romantycznego powrotu do Sportingu.

1

@lithotripter Nikt mu w Euorpie tyle co ma u Naserów nie zapłaci.
@Kapitan hawk Jeden ArabClubChampionsCup im się trafił, a reszta tragedia.

1

@misterio Ramble skusi na pewno podobieństwo do serialu Dark.
Ja zapisuje sobie ×××HOLiC, bo nie słyszałem o tym tytule.

0

@Pedri16Future Lata mijają a pewne rzeczy się nie zmieniają.


2

@fart Niedługo na niebiesko przefarbuje.

5

Tygrys strzela z Sao Paulo.


0

@SelloutCrowd Eee tam. Czy to 16,12,21 albo w nocy zawsze jest klimacik.

4

@Adran360 Dublet Forsberga.


5

Choupo i Forsberg rewanżują się za ostatni finał MLSCup.



Dublet Choupo po asyście Forsberga.

1

@FcPortoFan1999 Trzeba zadzwonić do Becksa i Jorge Masa w celu zgłoszenia kandydatury polskiego trenera.

0

@FcPortoFan1999 Amerykanie lubią duże wyniki.

2

@FcPortoFan1999 Urawie też nie idzie. 4 miejsce w jleague.

1

@FcPortoFan1999 Ektraklasowcy dobrze odnajdują się w MLSie.

8

Thank you and good luck panie Mascherano. Wpierdziel za wpierdzielem...



0

@Encore Miałby konkretną symfonię z trybun na Old Trafford.

1

@blakkudium Wszedłem z ławki rezerwowych :D

1

@misterio Napisałem ze swojej perspektywy, bo na Naruto się wychowałem. Obiektywnie wydaję mi się, że nie da się ocenić. Na pewno sezonówki przebijają tasiemce i takie mini tasiemce odwalone w lepszym, nowocześniejszym stylu jak hxh czy nowy bleach też są ponad. Liczę na to, że z Boruto TBV będzie podobnie, bo przy mandze bawię się naprawdę dobrze.

8

Goat na kłopoty.


Insigne strzela z DC.

2

@blakkudium @Lionel_Messi10 Portery, risy,bw to już dużo a takie coś zmieszane z wódą to w ogóle.

0

@FcPortoFan1999 Na ekipę Jefecito powinno starczyć z nawiązką.

0

@FcPortoFan1999 19 czerwca twoje smoki pobawią się z nimi na ostro.

3

@mekston Delikatnie to ująłeś...

2

Minnesota na 2;0.


0

@zodiak_10 Ten z Porto Alegre też nad florydziarzami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?