1

@Kapitan hawk Dobry sezon Ittihadów. Benzema ma zdecydowanie fajniejszą końcówkę kariery od pięknego.

0

@FcPortoFan1999 Mistrz, szekle, kwalifikacje ligi fraudów.

0

@FcPortoFan1999 Do mistrzów idzie.

1

@FcPortoFan1999 Jeszcze na kmś zagra, ale was już raczej nie będzie męczył.

14

Angelito wraca do domu.



2

@blakkudium Wszystko lepsze od ekipy przegrywającej z "gwiazdami" państw asean.

2

Sierżant Element na dzisiejszej warcie.
https://streamable.com/6ef2sk

2

Ładna bramka Slisza.


0

@Culer9002 Pewnie czwarty poziom rozgrywek europejskich tak jak proponowała superliga.
Jeśli będziemy mieć 4 mistrzów to od razu wleci pomysł superpucharu Europy w formie turnieju, granego w Arabii, USA.

2

Może jeszcze nie zwolnią Masche.

2

Ale fart XD.


1

@zodiak_10 Jak ogląda się te mecze to nawet ogolić się człowiekowi nie chce.

8

Goat poleruje złom.


1

Żiru ciągle ma instynkt do strzelania bramek.


2

Filadelfia na 3;1.


2

Allende na 1;2.


1

@Lionel_Messi10 Tragedia.

3

Filadelfia na 2;0.


0

Tradycyjnie vip na meczu z Miami.


3

@Lionel_Messi10 Dużo pudru potrzeba na projekt Jefecito.

1

Phily robią Trenta przy rożnym i prowadzą z amigosami.


0

Huracan wygrywa w karnych z Indepdiente i awansuje do finału argentyńskiej apertury.

4

Tak to właśnie jest.


3

KDB ma propozycje z Chicago i Napoli. Wcześniej zgłaszał się po niego saudyjski Neom.


3

Paryż zdobywa tak jak my tryplet krajowy.

1

Żułał z wolnego.


1

2

@Roobo Przed kamerami pili bezalko i fitburgery. Później wleciały portery i buły xxl dla grubasów.

1

Honorówka Armini.


gol na 2;4.

Hakimi na 3;0.

2

@Szmulek Piwko połączy wszystkich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?