Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie stoczy, bo Naruciak to najlepszy tasiemiec :D
1
@Encore Presja, nerwy robią swoje. Coś w podobie do piłkarzy przy karnych.
0
@barcelonaLM Podobna sytuacja jak między Iranem a Izraelem.
1
@FcPortoFan1999 Takich drastycznych działań proszę nie stosować!
4
@FcPortoFan1999 https://zapodaj.net/images/817ce84ac8eec.png
1
@FcPortoFan1999 Piękna liga dla koneserów ❤️.
0
@Bernard777 Grał, później Southampton , powrót i Monaco.
2
Minamino na 1;0 z OL.
Zakaria na 2;0.
1
@jacobFCB 2;3 , Raphinha.
0
@Danny Gaucho W 11 min spotkania , a nie czas od pierwszej bramki do trzeciej .
6
Skład Miami na mecz z Minnesotą,
3
Sorloth odleciał z formą do galaktyki Andromeda albo i dalej.
0
@jacobFCB Łycha,piwko.
0
@4drian0 @Danny Gaucho opinia?
1
Sorloth to potwór. 11min i klasyczny hatrrick ... :OO
1
Slavia wygrywa w derbach Pragi 2;1.
1
@mekston Pan Oskar na pewno będzie oglądał wszystko z MLSu , nawet Portland-SportingKC o 4;30.
1
@DiSBlaDE U mnie z 8k+ komentów o polityce jest może z 5-10. A jeśli o lekcje chodzi to za dzieciaka w sobotę się grało na orliku,pc, konsoli a nie myślało o nauce :D
2
@DiSBlaDE 99team.
2
Trzymajcie się mocno , bo Kejnuch zaraz podniesie talerz za zdobycie Bundes. Przy tak rzadkim zdarzeniu może wytworzyć się jakaś wyrwa w czasoprzestrzeni, czarna dziura itp.
0
@FcPortoFan1999 Ród smoka jeszcze.
0
@FcPortoFan1999 W serialu jest 10 sezonów i 11 w produkcji.
GOT>Eksta.
5
Morata na 2;0 dla Galaty.
0
@DiSBlaDE Ale on chciał tylko wersje w kapuśniaku.
2
@TR3YWAY Weź z ostrym, żeby poczuć go dwa razy.
5
Trinkał na 1;0 w derbach Lizbony.
Muani na 1;0 dla Juve z Lazio.
1
@ViscaelBarca2007 Kanonierzy strzelają madryciakom na 6;1 tym transferem.
1
@escarabajo @ViscaelBarca2007 I to jaką bramkę strzelił. Tygrys ewoluował od Rasiaka do Nazario w tym meczu.
3
@blakkudium Napisałem, że bd ciekawie to się ogarnęli i są blisko mistrza xd.
Jeszcze bitka na koniec.
1
@Astad Planują przeprowadzkę na nowy obiekt z pojemnością od 60 do 90k.