3

White na 1;1.


Vite na 1;2

7

Jordi na 1;0 z Whitecaps.


4

Skład Miami na rewanżowy mecz 1/2 CCC z Vancouver . Czy amigosom uda się dokonać remontady po przegranym pierwszym spotkaniu 0;2? Początek spotkania o godz 2:00.


Transmisja;

1

Absolutne kino.

4

@mekston Wstrzelili się z formą na turniej ale w finale raczej Ahli to weźmie.

1

@Astad Z tym strzelaniem już coraz gorzej.

2

Niech ten CR już idzie na emeryturę...

1

@mekston Trochę późno się obudzili.

2

@Lionel_Messi10 Trochę wstyd dla Naserów odpaść z ósmą drużyną jleague . Zobaczymy czy odrobią w 2 połowie.

1

1

@mekston Czyżby dzisiaj/jutro dwóch najlepszych w historii pożegnało się z klubowymi rozgrywkami kontynentalnymi?

0

@Lionel_Messi10 Barca powinna dać radę ale Miami z Vancouver będzie mieć piekielnie ciężko.

1

@blakkudium Podobno Hilale weszły do gry o Karola a do Kanarków ma iść Jesus.

0

Bombel jest potworem w tym sezonie.

2

@mekston Dzięki za ostrzeżenie. Powinien się jakoś nick na czerwono świecić, gdy użytkownik wypoczywa w Elementowym hotelu.

5

Buraikan zabija ten mecz. Ahli w finale.
https://x.com/alnkhbt44040/status/1917286299045634410
@blakkudium @mekston @escarabajo i inni fani pustyń, wielbłądów

3

@Eklerek Piwka przed meczem Arsenalu, pisanie na rambli, 20 godz roboty u @Luciano99 , karny w ważnym momencie 1/2 LMAzji . To już było za dużo dla polskiego Iworyjczyka.

5

3

2

1

@escarabajo Tu transmisja jak coś


1

@Eklerek Jutro o 18;30


9

Wypychany z klubu Firmino na 1;0 z Hilalami w 1/2 LM Azji.
Asysta pięknego Galeno @FcPortoFan1999.
Toney na 2;0 po asyście Mahreza.
https://x.com/alnkhbt44040/status/1917262811782107397
Ahli blisko finału.


@blakkudium @mekston @escarabajo @Popitek12 i inni fani pustyń, wielbłądów

1

@Kellanved95 @Luciano99 Kopiącego się nie leży.

9

Nowe konto na dłuższy czas XDD.


0

@Salchent Może być lepszy w zadaniach stricte defensywnych ale nie chce na razie ferować wyroków.

1

@Lionel_Messi10 Klasyk był u niego o 16 :00 , Miami gra dopiero o 23:00 naszego czasu z Dallas to na pewno oglądał popijając mate.

3

@norbi77 Ale jako całokształt Wojuś jest piękny w tym sezonie :)

0

@Salchent Nie wszyscy osiągają szczyty w tym samym wieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?