12

Zapomniałem o historycznej chwili.



Tym razem @Danny Gaucho się nie przyczepi :D

0

Rafał ma wygrywskie okulary :D

0

Jeszcze musimy poprawić w lalidze.

5

Madrid cabron saluda elcampeon!

2

Campeone, campeone!!!Ole, ole ole !!!

1

Siadaj na butle Rydiger!

1

Jules wyrósł jak spod ziemi i jesteśmy bardzo blisko pucharu. Real lepiej rozgrywał dogrywkę a my przecierpieliśmy i ukuliśmy w odpowiednim momencie.

1

Wracamy na thriller.

1

Ja bym tego nie gwizdnął.

0

Cubarsibauer co wyczyścił.

0

Ale meczycho :)

0

Żółw w mundialowo-paryżanskim moodzie. Trza uważać.

2

@mekston Kawasaki będzie walczyć z AlSadd o honor wschodu. Jak przegrają to pełna dominacja Arabów nad Żółtymi.

1

@Lionel_Messi10 Najlepszy kandydat do zastąpienia Lewego.

0

3

Ofensywny trójząb prawdopodobnie zapewnia Naserom awans już w 1 połowie z Yokohamą.
https://streamin.me/v/a93f07c0
https://streamin.me/v/5c4be19c
https://streamin.me/v/c046347d
@mekston @escarabajo @blakkudium @Kessie @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 Klatka rzymska z zawiązaną jedną ręką.

1

To już czas na freaki dla Pudźzilli.

0

@Kgorecki2500 Jeśli chodzi o straszenie to Outlast jest według mnie najlepszy.

1

@escarabajo Talisca, Dzeko, Fred zrobili swoje.


https://x.com/GoalsXtra/status/1916183136804725102

8

@blakkudium xG to xD jak mawiał Czesław.

0

@FcPortoFan1999 Już ja cię widzę jakbyś o żołdach wspominał na miejscu takiego Ćwiąkiego.

0

@FcPortoFan1999 Przewalone życie komentatora C+. Oglądasz mecz jakiejś tam ligi fraduów, płacą ci koło tysiaka za mecz. Przecież to się żyć nie da.

2

Firmino na 3;0 dla Ahli.


0

@FcPortoFan1999 Arabscy komentatorzy są żywiołowi podobnie jak latynoscy.

9

Eberechi Eze na 1;0 z AV w 1/2 FaCup.


Mahrez i Galeno strzelają przeciwko Buriram(Tajlandia) w 1/4 AFCLM.


2

@blakkudium Tu transmisja za uczciwe 0zł.


1

@FcPortoFan1999 Oni lubią odpalić pod koniec sezonu protokół pehehesże.

4

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?