Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Zapomniałem o historycznej chwili.
Tym razem @Danny Gaucho się nie przyczepi :D
0
Rafał ma wygrywskie okulary :D
0
Jeszcze musimy poprawić w lalidze.
5
Madrid cabron saluda elcampeon!
2
Campeone, campeone!!!Ole, ole ole !!!
1
Siadaj na butle Rydiger!
1
Jules wyrósł jak spod ziemi i jesteśmy bardzo blisko pucharu. Real lepiej rozgrywał dogrywkę a my przecierpieliśmy i ukuliśmy w odpowiednim momencie.
1
Wracamy na thriller.
1
Ja bym tego nie gwizdnął.
0
Cubarsibauer co wyczyścił.
0
Ale meczycho :)
0
Żółw w mundialowo-paryżanskim moodzie. Trza uważać.
2
@mekston Kawasaki będzie walczyć z AlSadd o honor wschodu. Jak przegrają to pełna dominacja Arabów nad Żółtymi.
1
@Lionel_Messi10 Najlepszy kandydat do zastąpienia Lewego.
0
Dublet Durana.
https://streamin.me/v/c7c6f067
Honorowa Yokohamy.
https://streamin.me/v/fdf6f1b0
3
Ofensywny trójząb prawdopodobnie zapewnia Naserom awans już w 1 połowie z Yokohamą.
https://streamin.me/v/a93f07c0
https://streamin.me/v/5c4be19c
https://streamin.me/v/c046347d
@mekston @escarabajo @blakkudium @Kessie @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 Klatka rzymska z zawiązaną jedną ręką.
1
To już czas na freaki dla Pudźzilli.
0
@Kgorecki2500 Jeśli chodzi o straszenie to Outlast jest według mnie najlepszy.
1
@escarabajo Talisca, Dzeko, Fred zrobili swoje.
https://x.com/GoalsXtra/status/1916183136804725102
8
@blakkudium xG to xD jak mawiał Czesław.
0
@FcPortoFan1999 Już ja cię widzę jakbyś o żołdach wspominał na miejscu takiego Ćwiąkiego.
0
@FcPortoFan1999 Przewalone życie komentatora C+. Oglądasz mecz jakiejś tam ligi fraduów, płacą ci koło tysiaka za mecz. Przecież to się żyć nie da.
2
Firmino na 3;0 dla Ahli.
0
@FcPortoFan1999 Arabscy komentatorzy są żywiołowi podobnie jak latynoscy.
9
Eberechi Eze na 1;0 z AV w 1/2 FaCup.
Mahrez i Galeno strzelają przeciwko Buriram(Tajlandia) w 1/4 AFCLM.
2
@blakkudium Tu transmisja za uczciwe 0zł.
1
@FcPortoFan1999 Oni lubią odpalić pod koniec sezonu protokół pehehesże.
4
Nice ma 3;1 z PSG.
https://x.com/jinny54507/status/1915862128877019515
3
Golazo Sansona na 2;1 z PSG.
https://x.com/jinny54507/status/1915856211682988527