Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Nie lubisz opierdzielić chińskiego?
3
Ładny wolny Yusufa Sariego dla Basaksehiru z Besiktasem.
3
@sergio5 https://i1.jbzd.com.pl/comments/2024/12/small/KqvuVaKATnGQq0qgy3NSBw1Eg2cWynn7.jpg
1
@PIWOSZ89 Na Euro przydałby się mecz o 3miejsce. W LM nie potrzebny.
1
@Herato Cavani?
1
@Bolton Też pozdrawiam.
0
Arnautović na 1;0 z Cagliari.
https://streamin.me/v/cddfc7ad
Lautaro na 2;0.
https://streamin.me/v/a4575b86
Embolo na 2;0 dla Monaco z OM.
https://streamin.me/v/098d7241
4
Moder strzela z Fortuną Sittard.
https://x.com/GoalsXtra/status/1911085519196299673
edit; Już ma dublet po karnym.
2
Darder na 2;0 dla Mallorci z RSSS.
Manita City.
https://streamff.com/v/6f485f8e
5
Kovacic na 3;2 dla City.
McAtee na 4;2.
https://streamin.me/v/1ghi3dym
1
@FCBparasiempre Z Bocą to podobna sytuacja jak z Messim. Pep musiałby kupić sobie ten klub.
Argentyna sportowo pewnie by go interesowała ale nie wiem czy finansowo.
0
@FCBparasiempre Mógłby jeszcze odhaczyć SerieA i Ligue1 a na koniec objąć jakąś repre.
6
Larin na 1;0 dla Mallorci z RSSS.
7
KDB z wolnego na 1;2.
Marmoush na 2;2.
https://streamin.me/v/oe1wk4z0
1
@Rafix98 Początek spotkania to może jeszcze nie rozgrzani.
4
CP 2;0 z City po golu Chrisa Richardsa.
https://x.com/GillespieB89165/status/1911024678027604309
6
Eberechi Eze strzela dla CP z City,
4
Meczycho w lidze meksykańskiej Necaxa-Pachuca. Wynik 3;5 , hattrick Rondona i piękne gole z dystansu.
Szczególnie ten;
Skrót spotkania;
3
Lingard strzela dla FC Seoul z Daejeon w K-League1.
2
Auckland City pokonuje w finale LM OFC Hekari UTD(Papua Nowa Gwinea) 2;0 i zostaje mistrzem rozgrywek po raz czwarty z rzędu. Dubletem w finale popisał się Myer Bevan.
Aucklandczycy kończą tą edycję bez ani jednej porażki. Dla nowozelandzkiego hegemona rozgrywek jest to 13 tytuł. Bardzo możliwe, że za kilka lat oni albo egipskie AlAhly przegonią Real w ilości zdobytych klubowych mistrzostw kontynentalnych.
@escarabajo
1
@misterio 6 odc świetny i oryginalny.
Kreska najbardziej przypominała mi czwórkę. Wcześniejsze anime miało bardziej mroczny klimat podobny do części 1,2,3,5.
Historia bazowała na mandze, która jest chronologicznym początkiem uniwersum ale odeszli od pierwowzoru. Moralnie złożone postępowanie niektórych demonów z tego co kojarzę jest niezgodne z lore ale podobał mi się taki zabieg. Nie podobały mi się wstawki polityczne ale w Netlixie chyba nic bez tego nie przejdzie.
Stulejarski minusik za cyberpunkowy outfit Lady :D. Ten był zdecydowanie lepszy;
https://zapodaj.net/images/ef43e89eb2f88.jpg
Dobrze połechtali ego fanów wrzucając bosów z różnych odsłon jak Echidna z 4, Cavaliere Angelo z 5, Agni i Rudra z 3 a i swojego Plasme "wrzucili".
Ogólnie jak to każde dmc, miło i przyjemnie ale nie wybitnie. Dobrze odwzorowany charakter Dantego i typowy dla serii humor. Czekam na drugi sezon.
6
Soteriou na 1;0 dla Korony.
https://x.com/polski_ligowiec/status/1910787767224971712
Shehu na 1;1 dla Widzewa.
https://x.com/polski_ligowiec/status/1910789067672785403
Korona na 2;1 po bramce Dalmau.
https://streamable.com/08uo9p">https://streamable.com/08uo9p
Hernandez na 3;0 dla Milanu z Udine.
Milan na 4;0.
https://x.com/MadelaineE82288/status/1910791357997764751
3
Olsen na 2;3 dla Wolfsburga z Lipskiem.
https://x.com/GoalsXtra/status/1910785842676629669
4
Guerra na 1;0 z Sevillą.
1
@Popitek12 Może sobie później obejrzę. Teraz wolę meczyki.
2
Dublet Simonsa z Wolfsburgiem.
Fischer na 1;3.
https://x.com/GoalsXtra/status/1910781701820723339
0
@FcPortoFan1999 Już wstawiłem.
3
Leao strzela z Udine.
Pavlovic na 2;0.
1
@VegetaPolska Sharingana odblokował.
1
@Bocheno1 Potrzeba trochę odświeżenia na tym portalu o polityce.