La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1755 Culés

1

Ja to wszystko rozumiem, tą pasje Pepito, tą fascynacje Premiere Lig prze wielu kibiców na całym świecie. No ale na miłość boską, nic nie trwa wiecznie i trzeba w końcu zmienić to miejsce pracy, gdyż nie da się permanentnie wszystkiego wygrywać! Pepie uciekaj stamtąd jak najszybciej a najlepiej(jak dla mnie) do Argentyny! A w międzyczasie odpocznij sobie od tego jakże odpowiedzialnego i stresującego zawodu...

0

@FCBparasiempre Mógłby jeszcze odhaczyć SerieA i Ligue1 a na koniec objąć jakąś repre.

1

@Adran360 Osobiście marze żeby objął Boca Juniors ewentualnie po Scalonim reprezentacje Argentyny!

1

@FCBparasiempre Z Bocą to podobna sytuacja jak z Messim. Pep musiałby kupić sobie ten klub.
Argentyna sportowo pewnie by go interesowała ale nie wiem czy finansowo.

1

@Adran360 Zgadza się, dlatego też napisałem że to jest moje marzenie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?