0

@APTAPT
Piłkarze reczni też są w final four w Kolonii bodajże w przyszłym tygodniu jest finał

0

@Luciano99
Oby bo już nudno się robi. A co z Grimaldo, Rashford i Gvardiol?

1

Fabricio dawaj jakieś newsy chłopie bo nuda

0

@Kozinho.
A ja już u siebie w robocie proponowałem coś podobnego. Jadą wszystkie oficjalne reprezentacje i grają systemem przegrasz mecz odpadasz i tyle bez kwalifikacji wszyscy zadowoleni bo będą na MŚ

1

Fabricio chłopie napisz w końcu że to już oficjalnie a nie że już przejdzie a jednak to Barca jest faworytem

0

@Nope
Grimaldo bo i z wolnego strzeli

0

@Nope
Balde w zeszłym sezonie coś smigał jeszcze choć już była jego końcówka ale ten sezon to jest tragedia i dramat jedynie co mi przychodzi do głowy to asysta do Ferrana przy jednej bramce wtedy to było jedyne podanie do przodu ^⁠_⁠^

0

To co sprzedajemy Kounde i Balde wtedy wykupujemy Cancelo i mamy Erica i Esparta na prawej dodatkowo Cancelo też może wskoczyć, na lewą mamy Cancelo i kupujemy Gvardiola który może być na lewej obronie ale i na środku, podsumujmy
Eric, Espart, Cancelo, Martin, Araujo, Cubarsi i Gvardiol + ewentualnie jakoś młody z rezerw. Jest jeszcze w obwodzie Grimaldo

3

@Matewoosh
Ostatni 3 Francuzi co u nas grali (Kounde, Umtiti i Lenglet) popsuli się

0

@LAMC_10
Jestem zadowolony ze jestem moim prezydentem, choć uważam że Trzaskowski zrobił dużo więcej dla Polski mimo że był prezydentem najkrócej w historii ^⁠_⁠^

1

I co już po 21 i żadnej oficialki nic i mam iść spać

0

@TR3YWAY
Poje... I chore

0

@draxidox
Zgadzam się

3

I super to dobra wiadomość dla dwóch stron

5

Nooooo i to są dobre informacje, świetne rozpoczęcie nowego tygodnia i miesiąca oby były jeszcze kilka dobrych informacji

3

@Romario87
Ale to zazwyczaj nie trwa tyle czasu bo zbierają dowody i wszystko trafia pod sąd i tam zapada decyzja a tu to się toczy nie wiem ile już 2-3 lata nic nie udowodnili po za tym że trenerzy potwierdzili że były takie raporty i że kasa poszła i tyle. Nie udowodniono że ten czy tamten sędzia przekręcił mecz

3

Że im się to kur.. nie nudzi ten Negreira masakra jedno i to samo śledztwo trwa nic nikomu nie mogą udowodnić, żadnych zarzutów trwa to zdecydowanie za długo wiadomo czemu i co dalej końca nie widać

0

@Nazio_87
Oni chyba są ciepli co :⁠-⁠)

0

@galix22
Oczywiście że Silva jest potrzebny, jest kreatywny i doświadczony tego na potrzeba, może grać na 10 na skrzydle pewnie i na 8 też swobodnie zagra. Ja bym wyje.. Balde, Kounde, Cassado dodatkowo Ter Stegena, Fatiego i Forta ale musimy też kupić Grimaldo/Cucurella wiadomo 9 i jakiś SO lewonożny mile widziany(Gvardiol?) ja bym chyba nawet tego Rashforda brał pod uwagę na 9 bo Kotletiko nie odda tego Alvareza

1

@Gibbon_FCB
Ja też bym wolał Oshimena ale chyba nie nadaremno odszedł przez zachowanie z Napoli. Fajnie byłoby mieć tego Alvareza ale nichuhu go nie sprzedają

4

Kurła gdzie są jakieś newsy i transferach bo nudno

0

@LAMC_10
Nie mam pojęcia, ale napewno są ładne patrz Lizi

0

@MsBarca
Nie jest brzydka ale jakoś nie mój typ

0

@LAMC_10
Piszesz że jest Ukrainką więc chyba masz z tym jakiś problem

0

@LAMC_10
I ch...niż jej pożytku hahaha

1

@LAMC_10
Chciałbym a ma do tego że jest Ukrainką? Mógłbym mieć żonę z Nigerii czy z Kolumbii i to też będzie źle?

0

@FcPortoFan1999
To jest niewiarygodne co się z nią stało na przestrzeni 2 lat z topowej zawodniczki światowej jedynki do gry na poziomie 30 rakiety tragedia błędy błędy błędy

2

@mekston jak by Gabriel z Eze nie odpierd.... Jakiegoś cyrku przy tych karnych to kto wie jak by się skończyło

1

Bo ty jesteś szkop

1

@Olo14
Hahahahahah właśnie właśnie niech wręczają puchar i zapier... Czytać dokumenty od florka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?