19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT
Piłkarze reczni też są w final four w Kolonii bodajże w przyszłym tygodniu jest finał
0
@Luciano99
Oby bo już nudno się robi. A co z Grimaldo, Rashford i Gvardiol?
1
Fabricio dawaj jakieś newsy chłopie bo nuda
0
@Kozinho.
A ja już u siebie w robocie proponowałem coś podobnego. Jadą wszystkie oficjalne reprezentacje i grają systemem przegrasz mecz odpadasz i tyle bez kwalifikacji wszyscy zadowoleni bo będą na MŚ
1
Fabricio chłopie napisz w końcu że to już oficjalnie a nie że już przejdzie a jednak to Barca jest faworytem
0
@Nope
Grimaldo bo i z wolnego strzeli
0
@Nope
Balde w zeszłym sezonie coś smigał jeszcze choć już była jego końcówka ale ten sezon to jest tragedia i dramat jedynie co mi przychodzi do głowy to asysta do Ferrana przy jednej bramce wtedy to było jedyne podanie do przodu ^_^
0
To co sprzedajemy Kounde i Balde wtedy wykupujemy Cancelo i mamy Erica i Esparta na prawej dodatkowo Cancelo też może wskoczyć, na lewą mamy Cancelo i kupujemy Gvardiola który może być na lewej obronie ale i na środku, podsumujmy
Eric, Espart, Cancelo, Martin, Araujo, Cubarsi i Gvardiol + ewentualnie jakoś młody z rezerw. Jest jeszcze w obwodzie Grimaldo
3
@Matewoosh
Ostatni 3 Francuzi co u nas grali (Kounde, Umtiti i Lenglet) popsuli się
0
@LAMC_10
Jestem zadowolony ze jestem moim prezydentem, choć uważam że Trzaskowski zrobił dużo więcej dla Polski mimo że był prezydentem najkrócej w historii ^_^
1
I co już po 21 i żadnej oficialki nic i mam iść spać
0
@TR3YWAY
Poje... I chore
0
@draxidox
Zgadzam się
3
I super to dobra wiadomość dla dwóch stron
5
Nooooo i to są dobre informacje, świetne rozpoczęcie nowego tygodnia i miesiąca oby były jeszcze kilka dobrych informacji
3
@Romario87
Ale to zazwyczaj nie trwa tyle czasu bo zbierają dowody i wszystko trafia pod sąd i tam zapada decyzja a tu to się toczy nie wiem ile już 2-3 lata nic nie udowodnili po za tym że trenerzy potwierdzili że były takie raporty i że kasa poszła i tyle. Nie udowodniono że ten czy tamten sędzia przekręcił mecz
3
Że im się to kur.. nie nudzi ten Negreira masakra jedno i to samo śledztwo trwa nic nikomu nie mogą udowodnić, żadnych zarzutów trwa to zdecydowanie za długo wiadomo czemu i co dalej końca nie widać
0
@Nazio_87
Oni chyba są ciepli co :-)
0
@galix22
Oczywiście że Silva jest potrzebny, jest kreatywny i doświadczony tego na potrzeba, może grać na 10 na skrzydle pewnie i na 8 też swobodnie zagra. Ja bym wyje.. Balde, Kounde, Cassado dodatkowo Ter Stegena, Fatiego i Forta ale musimy też kupić Grimaldo/Cucurella wiadomo 9 i jakiś SO lewonożny mile widziany(Gvardiol?) ja bym chyba nawet tego Rashforda brał pod uwagę na 9 bo Kotletiko nie odda tego Alvareza
1
@Gibbon_FCB
Ja też bym wolał Oshimena ale chyba nie nadaremno odszedł przez zachowanie z Napoli. Fajnie byłoby mieć tego Alvareza ale nichuhu go nie sprzedają
4
Kurła gdzie są jakieś newsy i transferach bo nudno
0
@LAMC_10
Nie mam pojęcia, ale napewno są ładne patrz Lizi
0
@MsBarca
Nie jest brzydka ale jakoś nie mój typ
0
@LAMC_10
Piszesz że jest Ukrainką więc chyba masz z tym jakiś problem
0
@LAMC_10
I ch...niż jej pożytku hahaha
1
@LAMC_10
Chciałbym a ma do tego że jest Ukrainką? Mógłbym mieć żonę z Nigerii czy z Kolumbii i to też będzie źle?
0
@FcPortoFan1999
To jest niewiarygodne co się z nią stało na przestrzeni 2 lat z topowej zawodniczki światowej jedynki do gry na poziomie 30 rakiety tragedia błędy błędy błędy
2
@mekston jak by Gabriel z Eze nie odpierd.... Jakiegoś cyrku przy tych karnych to kto wie jak by się skończyło
1
Bo ty jesteś szkop
1
@Olo14
Hahahahahah właśnie właśnie niech wręczają puchar i zapier... Czytać dokumenty od florka