0

Nie wie czy nie lepiej dać podwyżkę Salmie i pozwolić odejść Graham Hansen

0

Ja bym chciał abyśmy na tourne pokazali co potrafi Tunkara i żeby gość odpalił jak Yamal

0

Fajnie to dobra wiadomość choć za chwilę nie będzie miał kogo trenować

0

@Coutinho007nawet nie mów obiecali złote góry a tylko Gordon przyszedł o reszcie cisza

4

@blakkudium
Fajnie jak by przyjechał ktoś inny niż Europa

0

@tomek8756
Ahahahahhahaha

0

@MysticCat tak wiem

1

Kur.. ludzie zacznijcie kupować bo za chwilę będzie po wszystkim i kogo kupicie a obiecywaliście nie wiadomo kogo a tu tylko Gordon. Rashford nie wykupiony to samo Cancelo, Fati i ter stegen nadal w kadrze nic żadnych wiadomości

0

Hahahaha hahahahhahahahhahaha ale żałosny ten ,, dziennikarz '' już widzę jak odchodzi

3

@addept
Oczywiście, wiadomo że jakaś zmiana pokoleniowa musi przyjść ale te zawodniczki które odchodzą mają jeszcze kilka lat grania na wysokim poziomie no co Alexia ma 32 lata, Ona poniżej 30 a Mapi chyba 30 więc to nie są zawodniczki które są rok zakończą karierę. Nie rozumiem tego kompletnie co się dzieje choć z drugiej strony ile taka Salma chce zarabiać skoro nie potrafią się dogadać

2

Ciekawe czy nasi działacze myślą nad jakimiś transferami

3

Ja pier .. to jest tragedia odejście 3 kluczowych zawodniczek w postaci Alexia, Mapi i Ona to już jest mega osłabienie a jeszcze teraz Salma jedna z najpiękniejszych piłkarek na świecie i dobra zawodniczka to nie wróży nic dobrego a oznacza tylko tragedię bo zakładam że nikogo odpowiedniego nie sprowadza a będą te zawodniczki zastąpione młodzieżą.

0

@patrykzmc2000
100 mln za 19 letniego noł nejma??? Nieźle

0

Dla mnie to był tragiczny mecz, boki obrony nie wniosły nic do gry kompletnie, ani Ruiz ani Rodri nie wnieśli żaden kreacji ani podań otwierających

2

Takie mam wrażenie że ten kukureja to taki nasz Balde

1

@APTAPT
Tak tak czytałem o tym młodym Hiszpanie że na być u nas od 2027 i o sportingu też czytałem że ten Martim na horrendalna klauzulę

0

@APTAPT szkoda że odjedzie, a wiadomo czy ktoś poważniejszy do nas przyjdzie bo póki co to słabo to wygląda

0

Kiedyś Flick był zainteresowany tym lewym obrońca z Niemiec

0

@APTAPT
Co Ty mówisz jestem w szoku, zawsze był tym napędzającym i takim Messim piłki ręcznej

0

@Edgemoon
Wiadomo Jicha, Palmarson to były tuzy ale trudno kogoś sprowadzić bo z kasą słabo

0

Z roku na rok ta drużyna jest osłabiona, teraz też tak będzie odejdzie Makuc i Nielsen to będzie trudno ich zastąpić. Najbardziej mi szkoda Waela Jealuza Tunezyjczyk

1

@Kgorecki2500
4 sery do tego szynka, kurczak, kukurydza i brokuł zawsze

1

@APTAPT
Kur.. zapominałem o tym finale przez te MŚ, chyba było mniej emocji niż wczoraj. A jak nasi grali, Mem szalał?

0

@AmigoBlancos
Lewonożny środkowy obrońca i lewy obrońca, napastnik i ktoś do środka 6/8.

0

@FcPortoFan1999
Barcelonę, Barcelonę bym sobie obejrzał

1

@AmigoBlancos
Curasą hahahaha

1

@jacobFCB
Bogaci ludzie nie zawsze muszą iść do więzienia

0

@ShawnC
No niby padło to fakt ale mimo wszystko to tylko dziennikarz

0

@LAMC_10
Ona na kontrakt na sylwestra do 2033 wiedziałeś ^⁠_⁠^

2

@Nazio_87
Wydaje mi się że tylko poczta chyba żaden bank nie daje od razu karty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?