19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ze koszykarze wygrali z Teneryfa gładko 3-0 to nigdy bym się nie spodziewał. Jest szansa na mistrzostwo
0
Myślę że Xavi nie ma pracy bo to nie jest jego wina
0
@APTAPT
Jutro jest finał
6
I po co ta niepotrzebna dogrywka, nie mogliście tak zagrać tych 5 ostatnich minut tak jak w tej dogrywce
0
@APTAPT
Ale powrót
0
@APTAPT
Myślę że nawet mu to przez głowę nie przeszło ale nie wygramy tego, wyłączam bo jestem za bardzo wkur.. tyle błędów typowych graczy to nie jest normalne
0
@APTAPT
Słyszałeś tłumacznie dlaczego nie uznali bramki?
0
@APTAPT
Wałek jak jasny skur...
0
@APTAPT
Bez jaj przecież to była bramka w prawdziwym czasie
0
@APTAPT
Kur.. była?
0
@APTAPT
Nooo my gramy tragicznie to prawda ale nie możesz w takim momencie odpier.. takiej kaszany po obejrzeniu akcji na monitorze. To jest czerwona kartka i 2 min
0
@APTAPT
Ale nas wych..z tym faulem teraz
1
Jasny ch.. nawet w piłce ręcznej nas robią w CH.. nie wierzę gość odpycha głowę naszego obrotowego a te kur.. barany gwiżdżą oglądają monitor i dyktują rzut wolny przeciwko nam gdzie nie było faulu z naszej strony
1
@APTAPT
Będzie ale myślę że Barcelona jednak zepnie pośladki i spokojnie wygra to spokojnie
0
@APTAPT
Nawet gdy była faza zasadnicza to tylko parę męczy było w Eurosporcie a reszta wszystko w player to te skur... Wszystko bez komentarza włączali
1
@APTAPT
Oczywiście Eurosport wykupił prawa do lm piłkarzy ręcznej i nie pokażą półfinału zostaje tylko aplikacja player
1
@Nazio_87
Uuuuuu no no to był by sztos
0
@Votrox7
Kogo? Nie znam
1
Panie Deco chcieliby my tukiej Bernardo Silva, Alejandro Grimaldo i najlepszą możliwą,,9''
0
@4drian0
Dla nas tragedia :-| myślałem że przyjdzie do nas
0
@mkordna insta romano pisze że oficjalnie przechodzi do tych skur
0
@mkord
Nie widziałem jego odpowiedzi i wkur... Mnie to pier... Mediów
0
@maroon
Chciałbym aby przyszedł do nas a nie poszedł do kotletiko czy do sklepu
5
Jak ten Silva serio pójdzie do tego zaje.. sklepu to będzie jakieś nieporozumienie, już niby się cieszył że może przyjść że jesteśmy zainteresowani chce tu grać i pójdzie do wroga to będzie nieporozumienie
3
Kur .. Bernardo nie rób jaj, przyjdź do nas a nie będziesz żałował, może nie tak duża kasa ale myślę że swoje już w City zarobiłeś a u nas pograsz kilka lat za przyzwoitą kasę
2
Ja pier.. jedni przebijają drugich
0
@BorzyKrzys
Faktycznie spotkanie Ralfa Kamińskiego to musi być niewiarygodna przyjemność ^_^
4
Ale to jego wina ??
0
I co wiadomo już za kogo florek zaoferował te 150 mln?
0
To już jest nudne serio nawet już mnie to nie śmieszy, czemu nikt nie postawi zarzutów a tylko straszą i starsza od kilku lat