1

Ale ze koszykarze wygrali z Teneryfa gładko 3-0 to nigdy bym się nie spodziewał. Jest szansa na mistrzostwo

0

Myślę że Xavi nie ma pracy bo to nie jest jego wina

0

@APTAPT
Jutro jest finał

6

I po co ta niepotrzebna dogrywka, nie mogliście tak zagrać tych 5 ostatnich minut tak jak w tej dogrywce

0

@APTAPT
Ale powrót

0

@APTAPT
Myślę że nawet mu to przez głowę nie przeszło ale nie wygramy tego, wyłączam bo jestem za bardzo wkur.. tyle błędów typowych graczy to nie jest normalne

0

@APTAPT
Słyszałeś tłumacznie dlaczego nie uznali bramki?

0

@APTAPT
Wałek jak jasny skur...

0

@APTAPT
Bez jaj przecież to była bramka w prawdziwym czasie

0

@APTAPT
Kur.. była?

0

@APTAPT
Nooo my gramy tragicznie to prawda ale nie możesz w takim momencie odpier.. takiej kaszany po obejrzeniu akcji na monitorze. To jest czerwona kartka i 2 min

0

@APTAPT
Ale nas wych..z tym faulem teraz

1

Jasny ch.. nawet w piłce ręcznej nas robią w CH.. nie wierzę gość odpycha głowę naszego obrotowego a te kur.. barany gwiżdżą oglądają monitor i dyktują rzut wolny przeciwko nam gdzie nie było faulu z naszej strony

1

@APTAPT
Będzie ale myślę że Barcelona jednak zepnie pośladki i spokojnie wygra to spokojnie

0

@APTAPT
Nawet gdy była faza zasadnicza to tylko parę męczy było w Eurosporcie a reszta wszystko w player to te skur... Wszystko bez komentarza włączali

1

@APTAPT
Oczywiście Eurosport wykupił prawa do lm piłkarzy ręcznej i nie pokażą półfinału zostaje tylko aplikacja player

1

@Nazio_87
Uuuuuu no no to był by sztos

0

@Votrox7
Kogo? Nie znam

1

Panie Deco chcieliby my tukiej Bernardo Silva, Alejandro Grimaldo i najlepszą możliwą,,9''

0

@4drian0
Dla nas tragedia :⁠-⁠| myślałem że przyjdzie do nas

0

@mkordna insta romano pisze że oficjalnie przechodzi do tych skur

0

@mkord
Nie widziałem jego odpowiedzi i wkur... Mnie to pier... Mediów

0

@maroon
Chciałbym aby przyszedł do nas a nie poszedł do kotletiko czy do sklepu

5

Jak ten Silva serio pójdzie do tego zaje.. sklepu to będzie jakieś nieporozumienie, już niby się cieszył że może przyjść że jesteśmy zainteresowani chce tu grać i pójdzie do wroga to będzie nieporozumienie

3

Kur .. Bernardo nie rób jaj, przyjdź do nas a nie będziesz żałował, może nie tak duża kasa ale myślę że swoje już w City zarobiłeś a u nas pograsz kilka lat za przyzwoitą kasę

2

Ja pier.. jedni przebijają drugich

0

@BorzyKrzys
Faktycznie spotkanie Ralfa Kamińskiego to musi być niewiarygodna przyjemność ^⁠_⁠^

4

Ale to jego wina ??

0

I co wiadomo już za kogo florek zaoferował te 150 mln?

0

To już jest nudne serio nawet już mnie to nie śmieszy, czemu nikt nie postawi zarzutów a tylko straszą i starsza od kilku lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?