19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@malypuzon
Taki kozak że nawet w Tottenhamie go nie chcieli
1
Już widzę jak oglądam w 4K ^_^
6
@daniel32778
Ja nie mogę słuchać tego seplenienia kibica sklepu do tego laboga i kręcidło tragedia. Eleven ma o wiele lepszych komentatorów
27
Ja pier... Co za poje... Czasy że dzień przed meczem nie wiadomo gdzie zobaczyć mecz bo nie wiadomo która stacja będzie pokazywała mecz Twojej kochanej drużyny
2
Myślę że muszą zagrać Ci którzy grają najmniej, Christensen, Casadó, Bernal, Torrents, Roony i Dro. Fajnie gdyby Eric grał na PO, w środku Christensen z Martinem a na lewej Torrents, pomoc Bernal, Casadó i Dro i atak Roony i pewnie zagra ktoś z młodzieżówki a na drugą połowę nie przewiduje dużych komplikacji więc De Jong może wejść aby się ograć. Bramka Wojtek ale może Hansi dać Ter Stegena
0
@MichalVamos
Możemy i tak ale we wszystkich rozkładach TV nima nic
0
Komentarz usunięty
0
@MichalVamos
No właśnie miałem się przyłączyć do pytania i chyba faktycznie będzie lipa. Może będzie jakaś transmisja na necie bo póki co żadna stacja nie pokazuje
1
@Roobo
Mimo bardzo dużej nienawiści do tego sklepu to jednak pokój nr 1 zawsze
0
@Arekvip
TVP już nie ma praw do PH był nowy przetarg i nie wiem czy to prawda ale pisało coś o DAZN
Edit. DAZN ma puchar Włoch, Niemiec, Francji ale nie ma Hiszpanii. TVP milczy i tyle informacji
0
Zagłosowałem na Wojtka ale myślę że to jednak Ter Stegen będzie nr w pucharze. Ale ciskwe jak to rozwiążą w polu. Myślę że na grę mają szanse Dro, Bernala, Casadó, Roony, Christensen i Torrents
0
Napewno na plus było by spłacenie długu i transfery. Myślę że w rzeczywistości nie ma szans na takie rozwiązanie i no duży minus to że nie uznali by tych pieniędzy w ffp bo nie mamy loży VIP jeszcze
0
@europejczyk
Dałbym Ci możliwość aby pogadać z moim ojcem który jest już tak od klejony przez tą pierdolo... TV Republika że dziwię się że im jeszcze kasy nie wysyła na nowy wóz transmisyjny. Myślę że i na stronie sklepu i z moim ojcem rozmowa jest ta sama
1
@cules100pro
Chodzi o tą akcję co Kounde zostawił piłkę i Joan był faulowany?
3
Przecież jak nie odejdzie to będzie gnił na ławce i do dupy pojedzie a nie na MŚ, jeśli serio chce wypełnić kontekst to kolejny ,, kapitan'' bez ambicji byle kasę zdzierać
0
@Krystiansigma2734
Jest nareszcie
4
Walimy głową w mur
0
@Rqemek_
On od początku sezonu tak gra nieobliczalny gość
10
Nie wiem czy jest gdzieś na świecie zawodnik który zanotował takie regres jak Balde. Był materiałem na mega dobrego obrócę a teraz to zwykły placek którego za chwilę połknie Martin.
A Kounde to się popsuł na dobre
0
Ty ale jak my grali z Czelsi i przed tą bramką samobójem od Kounde był rzut rożny i przecież jak było podanie do Kukureji to on też stał na spalonym i to co tak nie było spalonego?
Edit. Chyba już wiem o co kaman
6
@Romario87
Ba on nawet był ze swoimi piłkarzami na środku boiska po meczu z Celtą i minę miał nie zbyt uśmiechniętą ^_^
10
Kur... Co za ludzie ale to już chyba nawet nie ludzie nawet zwierzęta się tak nie zachowują
0
Jestem ciekaw jakim prawem ten karwachal znalazł się przy ławce i w tunelu skoro był kontuzjowany i powinien być na trybunach
0
To jest jednak IQ muchy
5
@fotohobby
Paskudnie to wyglądało oby się skończyło na strachu jak i Ewy Pajor a nie na więzadłach
1
@KobeFR
No tak był na 9 z Girona jak strzelił zwycięską bramkę
1
@KobeFR
Też o tym myślałem, Ronald jest szybki więc może się sprawdzi na prawej obronie i będzie taki defensywny bo raczej nie widzę jak wchodzi na obieg ^_^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
W meczu Barcelony femeni tą rękę jeszcze jakoś można wytłumaczyć ale ten faul na Alexi? Przecież specjalnie miała zbliżenie i widać że ją kopie to nie było karnego
0
To trzeba być zjeb.. mając możliwość zobaczenia meczu na żywo i poj.. sprzedają bilety