1

@malypuzon
Taki kozak że nawet w Tottenhamie go nie chcieli

1

Już widzę jak oglądam w 4K ^⁠_⁠^

6

@daniel32778
Ja nie mogę słuchać tego seplenienia kibica sklepu do tego laboga i kręcidło tragedia. Eleven ma o wiele lepszych komentatorów

27

Ja pier... Co za poje... Czasy że dzień przed meczem nie wiadomo gdzie zobaczyć mecz bo nie wiadomo która stacja będzie pokazywała mecz Twojej kochanej drużyny

2

Myślę że muszą zagrać Ci którzy grają najmniej, Christensen, Casadó, Bernal, Torrents, Roony i Dro. Fajnie gdyby Eric grał na PO, w środku Christensen z Martinem a na lewej Torrents, pomoc Bernal, Casadó i Dro i atak Roony i pewnie zagra ktoś z młodzieżówki a na drugą połowę nie przewiduje dużych komplikacji więc De Jong może wejść aby się ograć. Bramka Wojtek ale może Hansi dać Ter Stegena

0

@MichalVamos
Możemy i tak ale we wszystkich rozkładach TV nima nic

0

Komentarz usunięty

0

@MichalVamos
No właśnie miałem się przyłączyć do pytania i chyba faktycznie będzie lipa. Może będzie jakaś transmisja na necie bo póki co żadna stacja nie pokazuje

1

@Roobo
Mimo bardzo dużej nienawiści do tego sklepu to jednak pokój nr 1 zawsze

0

@Arekvip
TVP już nie ma praw do PH był nowy przetarg i nie wiem czy to prawda ale pisało coś o DAZN
Edit. DAZN ma puchar Włoch, Niemiec, Francji ale nie ma Hiszpanii. TVP milczy i tyle informacji

0

Zagłosowałem na Wojtka ale myślę że to jednak Ter Stegen będzie nr w pucharze. Ale ciskwe jak to rozwiążą w polu. Myślę że na grę mają szanse Dro, Bernala, Casadó, Roony, Christensen i Torrents

0

Napewno na plus było by spłacenie długu i transfery. Myślę że w rzeczywistości nie ma szans na takie rozwiązanie i no duży minus to że nie uznali by tych pieniędzy w ffp bo nie mamy loży VIP jeszcze

0

@europejczyk
Dałbym Ci możliwość aby pogadać z moim ojcem który jest już tak od klejony przez tą pierdolo... TV Republika że dziwię się że im jeszcze kasy nie wysyła na nowy wóz transmisyjny. Myślę że i na stronie sklepu i z moim ojcem rozmowa jest ta sama

1

@cules100pro
Chodzi o tą akcję co Kounde zostawił piłkę i Joan był faulowany?

3

Przecież jak nie odejdzie to będzie gnił na ławce i do dupy pojedzie a nie na MŚ, jeśli serio chce wypełnić kontekst to kolejny ,, kapitan'' bez ambicji byle kasę zdzierać

0

@Krystiansigma2734
Jest nareszcie

4

Walimy głową w mur

0

@Rqemek_
On od początku sezonu tak gra nieobliczalny gość

10

Nie wiem czy jest gdzieś na świecie zawodnik który zanotował takie regres jak Balde. Był materiałem na mega dobrego obrócę a teraz to zwykły placek którego za chwilę połknie Martin.
A Kounde to się popsuł na dobre

0

Ty ale jak my grali z Czelsi i przed tą bramką samobójem od Kounde był rzut rożny i przecież jak było podanie do Kukureji to on też stał na spalonym i to co tak nie było spalonego?

Edit. Chyba już wiem o co kaman

6

@Romario87
Ba on nawet był ze swoimi piłkarzami na środku boiska po meczu z Celtą i minę miał nie zbyt uśmiechniętą ^⁠_⁠^

10

Kur... Co za ludzie ale to już chyba nawet nie ludzie nawet zwierzęta się tak nie zachowują

0

Jestem ciekaw jakim prawem ten karwachal znalazł się przy ławce i w tunelu skoro był kontuzjowany i powinien być na trybunach

0

To jest jednak IQ muchy

5

@fotohobby
Paskudnie to wyglądało oby się skończyło na strachu jak i Ewy Pajor a nie na więzadłach

1

@KobeFR
No tak był na 9 z Girona jak strzelił zwycięską bramkę

1

@KobeFR
Też o tym myślałem, Ronald jest szybki więc może się sprawdzi na prawej obronie i będzie taki defensywny bo raczej nie widzę jak wchodzi na obieg ^⁠_⁠^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W meczu Barcelony femeni tą rękę jeszcze jakoś można wytłumaczyć ale ten faul na Alexi? Przecież specjalnie miała zbliżenie i widać że ją kopie to nie było karnego

0

To trzeba być zjeb.. mając możliwość zobaczenia meczu na żywo i poj.. sprzedają bilety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?