0

Chyba pachwina ale pewności nie ma

0

@MagdJanko
No przyszedł z Interu

0

I jeszcze Kounde wypada

1

@FLYP
Tak są bardzo częste, choć chyba na C+ bardziej

0

@MajkiYB
Ja nie wiem czasami jest tak frustrujący, tyle razy co wypuścił tą piłkę tak beznadziejnie to głową boli

0

@gludi123
Mówią że Martin się rozwinął ok jest tu dużo racji ale on wszystko robi jak by w spowolnionym tempie o kilka sekund za późno wszystko

4

Szkoda że Rapha nie trafił tej drugiej bramki z dystansu

0

@bbartekfcb
Kounde w ogóle w tym sezonie tragedia

0

@yoli Kounde jeszcze wejdzie na szybkości i wrzuci ale Balde nie pamiętam żeby poszedł na szybkości żeby wrzucić tylko zawsze hamulec

1

Na 300 bocznych obrońców na świecie tylko jeden będzie hamował akcje i nigdy nie wrzuci w pierwszym tempie i nie pociągnie do przodu tylko hamulec i do tyłu. Ktoś wie kto?

0

Ja pier... Zajeba kur.. Balde

0

@TheKlucha
No nie ma Christensen kontuzja a i Araujo też nie ma

0

Ale Buchanan będzie jeździł z Balde

3

Niech go wypierd... To już nie ma sensu

4

Że wam się chce to tutaj publikować, przecież oni mają swój wyimaginowany świat i niech sobie żyją w tym świecie

0

Myślę że nie ma szans aby zagrali tak dobry mecz jak z nami, choć my też zagraliśmy słaby mecz ale rozłożą nogi

12

Przecież tu nie ma nic prowokacyjnego to jest prawdziwy film

0

Myślę że jego transfer do najlepszej ligi świata to nie jest głupi pomysł, my go sprzedajemy za niewielkie pieniądze ale schodzi z listy płac a on napewno tylko może zyskać bo regularne występy pozwolą mu pojechać na MŚ a kasa pewno nie wiele mniejsza niż teraz

0

Wie ktoś gdzie mogę jutro zobaczyć Barcelonę Femeni w pucharze królowej??

10

Niech odpoczywa i będzie gotowy na superpuchar albo ewentualnie na espaniol

1

@Coveta
Tak, to skoro Kiwior jest taki dobry to czemu Arsenal go sprzedał do słabszego zespołu w słabszej lidze?

0

Najlepszy był jego karny hahahaa

1

@APTAPT
Chyba będzie zwycięstwo. Ale trochę mnie szokuje że przy tak kosmicznym wyniku jak na europejską koszykówkę to mamy bardzo mało zbiórek i asyst to są jakieś pojedyncze ilości na każdego zawodnika

1

@VeB 1899
To to był cyrk

1

@PatrychoO z kryminalistów teraz robią gwiazdy tv pięknie

1

@NeroTFP1
Dlaczego dla takich skur.. nie powinno być żadnego sądu tylko betonowe buty i do Wisły kur..

2

@Esteban_
Hahahaha trochę racji jest

35

Fajnie fajnie. Czyli to co widać na boisku to samo jest w biurach ale co się dziwić to jest toksyczne środowisko nie ważne kto tam jest w danym momencie

0

@directedbyfcb
A ok co mi tak gdzieś switało że na wiosnę dopiero, szkoda bo myślałem że jakoś w styczniu już będzie

0

Wie ktoś czy był jakiś artykuł że Gavi trenuje już albo coś??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?