8

No proszę jeśli przez 5 lat toczy się jakaś sprawa, przesłuchują świadków itd i nic się nie dzieje to ciekawe czemu to dowodzi

1

To się dzisiaj uśmiałem, on już chyba serio ma potężna dziurę w mózgu albo te pseudo dziennikarze nie mają już co pisać i wymyślają historię ^⁠_⁠^ już widzę jak wpłacają 1 miliard euro klauzulę i jak Pedri bardzo chcę tam iść. Można iść spać nic głupszego nie zobaczę

2

1+1 i pensja -50/60% i może zostać przyda się

0

@MiloszFCB1899
W piątek chyba o 13

2

@buglikos
Ponieważ wszystkie mecze sa z rywalami z niższej ligi

0

@robsesh
A o co chodzi bo nie wiem?

0

@Litman
Hahahaha no i nas to i Ferran i Lewy to w tej chwili tragedia

0

Czyli Lewy zostaje, schodzi z pensji o 50% i mamy 1:1

1

A co z tym młodym urugwajczykiem w końcu? Jest już czy znosi ffp blokuje

0

Pato liga hahaha

14

Znając życie za 2 tygodnie wyjdzie w pierwszym składzie

0

@escarabajo
Przecież i nas też na ławce siedział

13

Tak tak za 7 mln euro przez 10 lat kupowali sędziów ^⁠_⁠^

0

@BORO_12
Myślałem że już z Kopenhaga zagra od 1'

0

@Jackazz
Myślę że na spokojnie mógłby dzisiaj od 1' grać Roony

3

Ja pier.. jest Lewandowski ale na ławce.

0

@BIGCULES
Chodzi o kilka z broni palnej która eliminuje ludzi, nie na widzę ich. Muszę wychodzić bo praca :⁠-⁠) ale spoko wszyscy w robocie wiedzą co o nich myślę ^⁠_⁠^

7

@PatrychoO
Tylko kulka nie żadne klatki

0

@oyche
Noooo bramkarz to już serio przesada ile można zwlekać z wybijaniem 5

3

Przerw w grze w ch.. w 5 minucie sędzia pokazuje że doliczy bo grają na czas i doliczył min żart.pl

8

Dobrze że są Lamine i Yamal bo było by ciężko ^⁠_⁠^

0

@MeAndSwan
Chelsea gra z Napoli więc jest szansa na stratę punktów a PSG z Newcastle więc któraś z Tych drużyn też straci punkty najlepiej gdyby był remis wtedy obie tracą a my musimy wygrać no 3-0/4-0 wtedy myślę że możemy być spokojni ponieważ reszta tych drużyn gra z plackami

2

@Lordzi
Prorok

3

Jak mnie ch.. bierze jak widzę takie kopnięcia, popchnięcia tam piłkę odkopnie i nic zero reakcji 5 min gry a Oviedo miało więcej fauli już kontaktów z piłką

2

Fajnie gdyby w drugiej połowie wszedł Tommy, Juan i Toni

1

Wracamy na Camp Nou chyba po miesiącu przerwy fajnie cieszę się :) Mam nadzieję że Ronald będzie od 1'

0

Oj oj oj Perez nie będzie zachwycony

3

Jak znam życie to Villarreal rozłoży nogi

3

@RivaldoVitorBorba
Nie słyszałeś tego jak kilka lat wstecz chłopu zabrał traktor za grube setki tysięcy bo pomylił go z kimś innym? Było o tym głośno w mediach

0

@Arkon Osobiście bym brał Bastoniego ale wiadomo kasa a w zasadzie jej brak. Na pewno potrzeba lewego obrońcy i to na cito a takie fajne opcje są 2 a mianowicie Guerreiro z Bayernu i Robertson z Liverpoolu, a na środek obrony to nie mam kompletnie pojęcia bo nie śledzę żadnej ligi tylko Barcę więc nie wiem czy Van De Ven, Schlotterbeck są w stanie sobie poradzić u nas, Nico kojarzy mi się z urazami ale może się mylę. A co z tym Senesi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?