19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
No proszę jeśli przez 5 lat toczy się jakaś sprawa, przesłuchują świadków itd i nic się nie dzieje to ciekawe czemu to dowodzi
1
To się dzisiaj uśmiałem, on już chyba serio ma potężna dziurę w mózgu albo te pseudo dziennikarze nie mają już co pisać i wymyślają historię ^_^ już widzę jak wpłacają 1 miliard euro klauzulę i jak Pedri bardzo chcę tam iść. Można iść spać nic głupszego nie zobaczę
2
1+1 i pensja -50/60% i może zostać przyda się
0
@MiloszFCB1899
W piątek chyba o 13
2
@buglikos
Ponieważ wszystkie mecze sa z rywalami z niższej ligi
0
@robsesh
A o co chodzi bo nie wiem?
0
@Litman
Hahahaha no i nas to i Ferran i Lewy to w tej chwili tragedia
0
Czyli Lewy zostaje, schodzi z pensji o 50% i mamy 1:1
1
A co z tym młodym urugwajczykiem w końcu? Jest już czy znosi ffp blokuje
0
Pato liga hahaha
14
Znając życie za 2 tygodnie wyjdzie w pierwszym składzie
0
@escarabajo
Przecież i nas też na ławce siedział
13
Tak tak za 7 mln euro przez 10 lat kupowali sędziów ^_^
0
@BORO_12
Myślałem że już z Kopenhaga zagra od 1'
0
@Jackazz
Myślę że na spokojnie mógłby dzisiaj od 1' grać Roony
3
Ja pier.. jest Lewandowski ale na ławce.
0
@BIGCULES
Chodzi o kilka z broni palnej która eliminuje ludzi, nie na widzę ich. Muszę wychodzić bo praca :-) ale spoko wszyscy w robocie wiedzą co o nich myślę ^_^
7
@PatrychoO
Tylko kulka nie żadne klatki
0
@oyche
Noooo bramkarz to już serio przesada ile można zwlekać z wybijaniem 5
3
Przerw w grze w ch.. w 5 minucie sędzia pokazuje że doliczy bo grają na czas i doliczył min żart.pl
8
Dobrze że są Lamine i Yamal bo było by ciężko ^_^
0
@MeAndSwan
Chelsea gra z Napoli więc jest szansa na stratę punktów a PSG z Newcastle więc któraś z Tych drużyn też straci punkty najlepiej gdyby był remis wtedy obie tracą a my musimy wygrać no 3-0/4-0 wtedy myślę że możemy być spokojni ponieważ reszta tych drużyn gra z plackami
2
@Lordzi
Prorok
3
Jak mnie ch.. bierze jak widzę takie kopnięcia, popchnięcia tam piłkę odkopnie i nic zero reakcji 5 min gry a Oviedo miało więcej fauli już kontaktów z piłką
2
Fajnie gdyby w drugiej połowie wszedł Tommy, Juan i Toni
1
Wracamy na Camp Nou chyba po miesiącu przerwy fajnie cieszę się :) Mam nadzieję że Ronald będzie od 1'
0
Oj oj oj Perez nie będzie zachwycony
3
Jak znam życie to Villarreal rozłoży nogi
3
@RivaldoVitorBorba
Nie słyszałeś tego jak kilka lat wstecz chłopu zabrał traktor za grube setki tysięcy bo pomylił go z kimś innym? Było o tym głośno w mediach
0
@Arkon Osobiście bym brał Bastoniego ale wiadomo kasa a w zasadzie jej brak. Na pewno potrzeba lewego obrońcy i to na cito a takie fajne opcje są 2 a mianowicie Guerreiro z Bayernu i Robertson z Liverpoolu, a na środek obrony to nie mam kompletnie pojęcia bo nie śledzę żadnej ligi tylko Barcę więc nie wiem czy Van De Ven, Schlotterbeck są w stanie sobie poradzić u nas, Nico kojarzy mi się z urazami ale może się mylę. A co z tym Senesi?