0

@Katalończyk 99
Aha a to ten artykuł gdzie było o tej grupie co była na Atletico?

0

Halo mam pytanie bo mam wrażenie że nie było żadnego info na ten temat a na Instagramie jest oficjalnie że dostaliśmy już licencję 1c na 62 tyś miejsc na Camp Nou. Czy ktoś potwierdzi??

3

@Who_you_mam
Uuuuu ciężkie działa wjechały :⁠-⁠D kurde no ja bym zrobił opcję ,,C'' Bastoni i Osimhen. Myślę że Atletico nie odda Alvareza za mniejsze pieniądze niż 150-200 mln nie ma opcji żeby do nas przyszedł a Nico chyba trochę kontuzji nałapał

2

Nooo i oby się ktoś zgłosił, bo od zeszłego sezonu to jest największy regres, tragiczny gość na ten moment

2

Nie ma szans żebyśmy dzisiaj wygrali, nie ma nas w tym meczu

0

@szeryfwlkp
To nie chodzi o kij w dupie, od samego początku było mówione że będzie pojemność ponad 100 tyś a Ty mówisz że nie widać nikt raczej nie pomniejsza stadionu

1

@comtedurgell
Bo żądają takie głupie pytania, skoro start stadion miał ponad 99 tyś widzów to czemu teraz miałby być mniejszy

12

@szeryfwlkp
Na dachu mają podobno siedzieć i cześć jeszcze będzie siedziała w takich wiklinowych koszach i będą opuszczani niżej

2

Hahaha niesamowity zje.. :⁠-⁠* Laporta potroił wynagrodzenia Negreiry bo było za mało Ty pier... baranie bez swojego zdania

1

@blakkudium
Mając Fermina i Olmo to chyba nie ma potrzeby na śpo. My potrzebujemy 9, lewego obrońcę i środkowego lewonożnego obrońcę

0

@Andrzej_Majonez
Przypomnę tylko że Raphinha i Xaviego grał max 60 min i był przeciętniakiem a u Flicka to jest Kozak w zeszłym sezonie lm wymiatał

0

@Eklerek
Rzymianin

0

@Hosh
Zmieni obywatelstwo?

0

@Sulimo
Złoty rezerwowy :⁠-⁠D

1

@PioteK
A jak go mieli zarejestrować skoro były problemy z papierami

0

@EzioAuditoreDF
Co Ty pier... Że zasłużenie?? Przy drugiej bramce był faul w środku pola którego oczywiście sędziowie nie zauważyli

0

@Messiah10
Hahahaha wiem o co chodzi widziałem to

4

Widzisz zachowują się jak małpy ale jak im powiesz że jesteś rasistą i oni mogą wiecej,ale gdybyś Ty tak zrobił to napewno na tle rasistowskim więc 15 lat zakazu gry w piłkę nożną :⁠-⁠D

3

@jackoFR
Najlepsze że w tej sytuacji były 3 złote kartki a nie ten typ co faulował nie dostał nic ^⁠_⁠^

2

Ze kur... W tej sytuacji dostali kartkę wszyscy ale nie ten co pojechał wyprostowaną nogą to przesada ok może go jakoś bardzo nie trafił ale to był kompletnie bezmyślny atak i tylko dziękować że nic się Yamalowi nie stało

3

@VinDiesel
Tak wymieniaj dalej, tylko zobacz sobie jak grał Cubarsi jak miał Inigo obok siebie a potem wymień więcej

1

Ja życzę mu jak najlepiej dużo sukcesów ale kompletnie nie widzę go w Barcelonie, w sensie teraz jest bo nie na kasy ale to nie jest kompletnie ten poziom

0

@Hosh
Oby znowu nie awansowali

6

Jakiego karnego??

0

Jak widzę te ryje to mnie sranie bierze i te ich pier.. o Negreirze, skoro śledztwo trwa już kilka lat i nie bardzo można komuś postawić zarzut przekupstwa sędziów i przyjęcia łapówki to ciężko aby się to wszystko wyjaśniło, i skończ pie... Fleki bo gdyby nie karne z dupy to byście kur.. byli w środku tabeli

25

No i fajnie, za uderzeniw rywala w twarz nie na żadnej kary, ale że gość nałożył koszulke na głowę to już kara musi być nie ma co

9

Żałosne ^⁠_⁠^ jeb.. mafia

5

@ViscaBarca123
Co się chłop obudził hahaha

1

@Batys
Szczawiowa i botwinka to majstersztyk

1

Za wszy chyba go kupią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?