0

@maroon
Posłuchaj a potem się wypowiedz

2



Słyszał już ktoś? Dla mnie megaaaa utwór mimo że to AI

4

@ProMILs
Hahahaha klasyk co hahahaha ale to nie arbeloa

1

@heniusss
Suwmiarką mierzyli

1

Ten spalony Erica chyba suwmiarką mierzyli

0

@jeonek
Nie nie, żółta miał obrońca prawy z Maroka

0

@hugz
Daj spokój nie znęcają się nad nim hahahha kompletny placek

0

@karci0
Ale jak się chłop na piłce przewrócił to nie dość że gwizdnął faul to Gavi chu. Wie za co dostał żółtą

4

Czyli co, kolejne 90 min Yamala

3

Liczę że Roony dostanie dziś przynajmniej 60 min

0

To jest niewiarygodne co się stało z naszym koszem przez ostatnie lata :⁠-⁠ pamiętam czasy jak wywalczyliśmy Eurolige a dzisiaj dostajemy w papę od Monako, Milanu czy Bolonii trafienia, Pani Pasqual dużo wytrwałości niestety pewien człowiek doprowadził ten klub prawie do upadku choć on twierdzi inaczej

0

@michal26
A co powiesz o anulowaniu karnego dla Katowic?

0

0

@Cule1234
Niestety :⁠-⁠| to moi sąsiedzi byłem niejednokrotnie na meczach ale nie można wiązać nadziei ze sponsorem na bardzo słabych nogach ( brakuje mi slowa nie mogę sobie przypomnieć)

0

@michal26
Nieee on był w polu karnym już

0

@Kinginiesta
Słyszałeś czemu uznali gola? Hahahha bo miał nogę w powietrzu gdy wbiegł w pole karne

0

@Kinginiesta
Myślałem że ten Arys to taki porządny sędzia ale to wszystko jest jedna wielka klika

1

@FcPortoFan1999
Wbiegł w pole karne i uznał debil gola

2

Ale przekręcili Katowice z uznaniem tego karnego hahaha wszędzie sędziowie to są placki. Chłop na dobitce metr w polu karnym przed oddaniem strzału i uznał gola

1

Sami sobie kur.. robimy pod górę. Nawet grając w 10 zagraliśmy lepiej niż oni w 11 mając 3 sytuacje strzelili 2 bramki, i nas Rashford sam mógł z 4 strzelić tyle miał okazji, jesteśmy takimi frajerami

0

Póki co to chyba nie ma sensu nic zmieniać, Eric niżej, Olmo niżej i atakować

0

@Czajniol_FCB
Zwłaszcza Marcus i oczywiście brak drugiej żółtej dla Koke

2

No i po meczu jedna akcja i gol a my możemy Napier... I nic nie wpadnie

0

@Peciak
Hahahaha hahahaha

1

@michal26
Oglądałem chwilę przed bramką na 0-1 to oni tylko biegali za piłką bez jakiejkolwiek szansy żeby ją dotknąć tak jak było za czasów Pepa w Barcy a nie czekaj to przez Negreire by tak dobrze graliśmy hahahaha

0

@RoberDzik
Carabao to się zgodzę, ale Puchar Angli to chyba dość ważne trofeum dla każdego zespołu

2

@RC28
Co Ty pier.. jaki regres?

2

Mogliby tyle zaproponować za Balde + Fati

0

Nowy obrońca Barcy B Pacificio bramkę strzelił

4

Balde może się uczyć jak się wkręca w ziemię obrońców bez podan do bramkarza ani dośrodkowań w trybuny mimo że Cancelo jest prawonożny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?