19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon
Posłuchaj a potem się wypowiedz
2
Słyszał już ktoś? Dla mnie megaaaa utwór mimo że to AI
4
@ProMILs
Hahahaha klasyk co hahahaha ale to nie arbeloa
1
@heniusss
Suwmiarką mierzyli
1
Ten spalony Erica chyba suwmiarką mierzyli
0
@jeonek
Nie nie, żółta miał obrońca prawy z Maroka
0
@hugz
Daj spokój nie znęcają się nad nim hahahha kompletny placek
0
@karci0
Ale jak się chłop na piłce przewrócił to nie dość że gwizdnął faul to Gavi chu. Wie za co dostał żółtą
4
Czyli co, kolejne 90 min Yamala
3
Liczę że Roony dostanie dziś przynajmniej 60 min
0
To jest niewiarygodne co się stało z naszym koszem przez ostatnie lata :- pamiętam czasy jak wywalczyliśmy Eurolige a dzisiaj dostajemy w papę od Monako, Milanu czy Bolonii trafienia, Pani Pasqual dużo wytrwałości niestety pewien człowiek doprowadził ten klub prawie do upadku choć on twierdzi inaczej
0
@michal26
A co powiesz o anulowaniu karnego dla Katowic?
0
@michal26
https://www.instagram.com/reel/DW68Bf-Co1G/?igsh=YXAwOTduOGt4dmQ1
Moim zdaniem anulować gola
0
@Cule1234
Niestety :-| to moi sąsiedzi byłem niejednokrotnie na meczach ale nie można wiązać nadziei ze sponsorem na bardzo słabych nogach ( brakuje mi slowa nie mogę sobie przypomnieć)
0
@michal26
Nieee on był w polu karnym już
0
@Kinginiesta
Słyszałeś czemu uznali gola? Hahahha bo miał nogę w powietrzu gdy wbiegł w pole karne
0
@Kinginiesta
Myślałem że ten Arys to taki porządny sędzia ale to wszystko jest jedna wielka klika
1
@FcPortoFan1999
Wbiegł w pole karne i uznał debil gola
2
Ale przekręcili Katowice z uznaniem tego karnego hahaha wszędzie sędziowie to są placki. Chłop na dobitce metr w polu karnym przed oddaniem strzału i uznał gola
1
Sami sobie kur.. robimy pod górę. Nawet grając w 10 zagraliśmy lepiej niż oni w 11 mając 3 sytuacje strzelili 2 bramki, i nas Rashford sam mógł z 4 strzelić tyle miał okazji, jesteśmy takimi frajerami
0
Póki co to chyba nie ma sensu nic zmieniać, Eric niżej, Olmo niżej i atakować
0
@Czajniol_FCB
Zwłaszcza Marcus i oczywiście brak drugiej żółtej dla Koke
2
No i po meczu jedna akcja i gol a my możemy Napier... I nic nie wpadnie
0
@Peciak
Hahahaha hahahaha
1
@michal26
Oglądałem chwilę przed bramką na 0-1 to oni tylko biegali za piłką bez jakiejkolwiek szansy żeby ją dotknąć tak jak było za czasów Pepa w Barcy a nie czekaj to przez Negreire by tak dobrze graliśmy hahahaha
0
@RoberDzik
Carabao to się zgodzę, ale Puchar Angli to chyba dość ważne trofeum dla każdego zespołu
2
@RC28
Co Ty pier.. jaki regres?
2
Mogliby tyle zaproponować za Balde + Fati
0
Nowy obrońca Barcy B Pacificio bramkę strzelił
4
Balde może się uczyć jak się wkręca w ziemię obrońców bez podan do bramkarza ani dośrodkowań w trybuny mimo że Cancelo jest prawonożny