19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Ojjjjjj skrzywdzili was sędziowie tak mi przykro, szkoda że nie złożyliście skargi gdy sędzia był na korzyść was
2
@Luciano99 a i z Romą też chyba
0
@Criss18Barca
Niestety nie jest, a mówi się o Alvarezie a my nie możemy przedłużyć kontaktów czołowych zawodniczek które pewnie zarabiają 1:10 tego co chłopy
0
Jak zarząd nie przedłużył umów u kobiet to następny sezon to będzie posucha i to bardzo, takie zawodniczki jak Batle, Putellas i Mapi muszą zostać nie możemy sobie pozwolić aby się ich pozbyć
1
Super wiadomość, może i Marka pójdzie komuś opchnąć
5
Mam nadzieję że uda się jeszcze dojść do porozumienia, to wielka szkoda stracić taką zawodniczkę. Jej stałe fragmenty gry zawsze siały postrach i była ważnym ogniwem tej drużyny
1
@Dari0G
Myślę że nie bo to jego wina by była hahahhahahah
0
@LukaszFan
A co już zmiana ?
2
Jak dobrze widziałem wynik to nasz młody Egipcjanin strzelił 3 bramki
https://www.instagram.com/p/DX4hpeviOt6/?igsh=MXMzdmhkaHk2MGVjYQ==
0
Jeśli chodzi o lewonożnego środkowego obrońcy to przykuł moją uwagę Malang Sarr z Lens. 27 lat koniec kontraktu w czerwcu i obejrzałem sobie oceny z ciekawości i gość ma serio mega dobre oceny jak na obrońcę, nie wiem czy ktoś śledzi ligę francuską i czy może coś więcej powiedzieć
0
@Gaucho
Powerade
0
Myślę że sprzedając Ter Stegena i Fatiego będzie można kupić Rashforda, mówcie co chcecie ale jaki jest taki jest liczby ma a koszt raczej nie jest zbyt duży. Ferran i Lewy zostają za rok kupujemy 9, a priorytet na już to Grimaldo i Bastoni
0
@July_6_BcN
Hahahaha rozumiem choć nie mogę potwierdzić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@APTAPT
Ooooo tak już nie mogę się doczekać aż Ewunia coś wrzuci do sieci
1
@MessiForeverTheBest
Hmmm kim jest baddie?
0
@Messiah10
Myślę że trochę niespowidliwe określenie, w zeszłym roku i w tym roku wiadomo w jakich okolicznościach odpadliśmy, brakuje nam trochę cwaniactwa i brutalności niestety, mimo że nie jestem zwolennikiem takiej gry ale gdy patrzysz na te pseudo zespoły które tam kopną, popchną, uszczypną, szturchna i wszystko bez najmniejszej kary. Tu widzisz Pedro za fraki położony na murawę i nic, Llorente popchnął Olmo brak karnego
0
@ProMILs
Miałem właśnie o tym pisać, i chyba nie rozumiem co jest grane, to są zapasy czy piłka nożna
6
Ale info z du. Hahaha
0
@Krzysztof1987
nasz top 3 na świecie? i to niby o Kounde?
3
@icon3520
Grimaldo który będzie mógł w końcu uderzyć z wolnego
1
@Azazel_Pazuzu
Masz jakiś sekret z tym związany?? Ja 13 lat tylko na rano w robocie i przychodzi weekend mówię nooo to chociaż do 8 będę spał i chu.. bombki strzelił nawet do 7 trzeba się postarać. Wczoraj specjalnie siedziałem do 22:30 i rano 6:20 dzień dobry, dramat
1
@Ronaldinho10theking
No coś tu racji jest
5
Te 20% chyba ma gwoździe zamiast mózgu
0
@marcin62
Dlatego tak bardzo potrzebna jest kara śmierci
0
@mrboom
Teraz już wiem ale wolę nie znać
0
@Faro
Aaaaa to.juz wiem
1
@PatrychoO
Gdzie podpisać? Ale z mniejszą stawką
0
@Faro
A ten ciu.. z brodą to kto?
0
@Fog_W_1899
I + reprezentacja