24

Że też takie skur.. nie mają sumienia, będą zwracać uwagę za flagę Palestyny a sami Napier.. w Iran i Liban ile wlezie i jak ich nazwiesz nazistami to się obrażają skur...zydy

0

@Kilotopy
Nawet w to nie śmię wątpić ^⁠_⁠^

14

Co za stary zj.. połowa z tych ligi mistrzów to powinna być odebrana za machloje mam nadzieję że to będzie w tym raporcie do uefy

0

@MagdJanko
Wiem wiem

7

I będziesz skazany na pierdo.. Kręcidło a mogłeś Święcickiego ale zawsze muszą grzebać i grzebać to jest poje..

0

Miałem plany na pierwszy skład ale Hansi niestety nie powołał Raphinhi i De Jonga. Ale może by szło to rozwiązać tak:
Szczęsny - Espart, Kounde, Araujo, Balde - Bernal, Gavi - Roony, Olmo, Rashford - Lewy

0

@Messi1992
Hahahaha coś w tym jest :⁠-⁠)

0

Mi zawsze mówiono że jak nie masz nic mądrego do powiedzenia żeby lepiej nic nie mówić, szkoda że temu baranowi nikt tego nie doradził a później to wygląda jak wygląda

0

@Szklaner
Ciężko mu będzie aby grać

0

@Szklaner
Ooooo a skąd takie nowości :⁠,⁠-⁠)

0

Panie Janku a o tym złym Flicku nic Pan nie powie hahahahahhaha ^⁠_⁠^

0

@Criss18Barca
A ja tak trochę nie wiem co o niej myśleć. Jest ładna bo jest, ale czasem to mam wrażenie że to dziecko w ciele kobiety

1

@Kapitan hawk
Nieeee to nie był strzał to było podanie do Garcii od winicjusza

0

To wszystko wina Arboledy :⁠-⁠D

1

@catalanian09
Też tak uważam będzie cyrk a hernandez hernandez hernandez hernandez nie będzie tego widział

5

Ja pier ... Tragedia

0

@tarantino10 oczywiście że zobaczymy i oczywiście nie chce mieć racji ale rozum trochę inaczej to widzi

3

Fermin na skrzydle sami sobie trochę utrudniamy, Gavi się odpali i do 20 minuty będzie miał żółtym kartonik. Oby nie było cyrku

0

@BHAFCB
A ja jestem zupełnie naturalny ale fajnie gdyby Arsenal wygrał ligę i ligę mistrzów, tyle lat czekają na ligę że należy się im, a ligi mistrzów nigdy nie wygrali

2

@misterio
Mało tego gdybyśmy wygrali 5-0 to nawet w bramkach będzie remis

1

@noface
Tak jest już zdolny, był na ławce z Osasuną ale nie grał, myślę że dzisiaj wejdzie w drugiej połowie

1

@Wierzbba21
Nieeee jak będzie imigrant to Torresa po grze, będzie go non stop faulował, a lewy jednak podobnej wysokości i bardziej stoi na nogach

1

Hahahhahah dobre będą omawiać szczegóły walki valderde z czułamenim

0

Czuje że ten pierd... Imigrant będzie dzisiaj faulował a ten hernandez hernandez hernandez hernandez hernandez hernandez nie będzie tego widział

0

@Bernard777
WLZ to w żargonie elektrycznym wewnętrzna linia zasilania ^⁠_⁠^

3

Ale ze jest winny to chyba już wiemy hahahhahahah ale że nic nie powiedział na temat Negreiry czy mi umknęło?m

1

@adi7adi8
Aaaa ok teraz kumam dzięki

0

Oglądałem filmik jak Michał Gajdek testuje loże VIP na naszym stadionie i czemu la liga nie może ich zaakceptować do ffp skoro one są fizycznie na stadionie?? Czy to chodzi o inne loże VIP?

0

Właśnie widziałem film na YT i zastanawiam się skoro mamy te miejsca VIP fizycznie to czemu la liga nie chce ich zaakceptować do ffp?? Czy to chodzi o jakieś inne miejsca VIP?

1

@Bolton
Hmmm ale myślisz że mogli by zacząć grać w 4 lidze po podziale ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?