19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Że też takie skur.. nie mają sumienia, będą zwracać uwagę za flagę Palestyny a sami Napier.. w Iran i Liban ile wlezie i jak ich nazwiesz nazistami to się obrażają skur...zydy
0
@Kilotopy
Nawet w to nie śmię wątpić ^_^
14
Co za stary zj.. połowa z tych ligi mistrzów to powinna być odebrana za machloje mam nadzieję że to będzie w tym raporcie do uefy
0
@MagdJanko
Wiem wiem
7
I będziesz skazany na pierdo.. Kręcidło a mogłeś Święcickiego ale zawsze muszą grzebać i grzebać to jest poje..
0
Miałem plany na pierwszy skład ale Hansi niestety nie powołał Raphinhi i De Jonga. Ale może by szło to rozwiązać tak:
Szczęsny - Espart, Kounde, Araujo, Balde - Bernal, Gavi - Roony, Olmo, Rashford - Lewy
0
@Messi1992
Hahahaha coś w tym jest :-)
0
Mi zawsze mówiono że jak nie masz nic mądrego do powiedzenia żeby lepiej nic nie mówić, szkoda że temu baranowi nikt tego nie doradził a później to wygląda jak wygląda
0
@Szklaner
Ciężko mu będzie aby grać
0
@Szklaner
Ooooo a skąd takie nowości :,-)
0
Panie Janku a o tym złym Flicku nic Pan nie powie hahahahahhaha ^_^
0
@Criss18Barca
A ja tak trochę nie wiem co o niej myśleć. Jest ładna bo jest, ale czasem to mam wrażenie że to dziecko w ciele kobiety
1
@Kapitan hawk
Nieeee to nie był strzał to było podanie do Garcii od winicjusza
0
To wszystko wina Arboledy :-D
1
@catalanian09
Też tak uważam będzie cyrk a hernandez hernandez hernandez hernandez nie będzie tego widział
5
Ja pier ... Tragedia
0
@tarantino10 oczywiście że zobaczymy i oczywiście nie chce mieć racji ale rozum trochę inaczej to widzi
3
Fermin na skrzydle sami sobie trochę utrudniamy, Gavi się odpali i do 20 minuty będzie miał żółtym kartonik. Oby nie było cyrku
0
@BHAFCB
A ja jestem zupełnie naturalny ale fajnie gdyby Arsenal wygrał ligę i ligę mistrzów, tyle lat czekają na ligę że należy się im, a ligi mistrzów nigdy nie wygrali
2
@misterio
Mało tego gdybyśmy wygrali 5-0 to nawet w bramkach będzie remis
1
@noface
Tak jest już zdolny, był na ławce z Osasuną ale nie grał, myślę że dzisiaj wejdzie w drugiej połowie
1
@Wierzbba21
Nieeee jak będzie imigrant to Torresa po grze, będzie go non stop faulował, a lewy jednak podobnej wysokości i bardziej stoi na nogach
1
Hahahhahah dobre będą omawiać szczegóły walki valderde z czułamenim
0
Czuje że ten pierd... Imigrant będzie dzisiaj faulował a ten hernandez hernandez hernandez hernandez hernandez hernandez nie będzie tego widział
0
@Bernard777
WLZ to w żargonie elektrycznym wewnętrzna linia zasilania ^_^
3
Ale ze jest winny to chyba już wiemy hahahhahahah ale że nic nie powiedział na temat Negreiry czy mi umknęło?m
1
@adi7adi8
Aaaa ok teraz kumam dzięki
0
Oglądałem filmik jak Michał Gajdek testuje loże VIP na naszym stadionie i czemu la liga nie może ich zaakceptować do ffp skoro one są fizycznie na stadionie?? Czy to chodzi o inne loże VIP?
0
Właśnie widziałem film na YT i zastanawiam się skoro mamy te miejsca VIP fizycznie to czemu la liga nie chce ich zaakceptować do ffp?? Czy to chodzi o jakieś inne miejsca VIP?
1
@Bolton
Hmmm ale myślisz że mogli by zacząć grać w 4 lidze po podziale ?